Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kolmeraudne 14.03

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Kolmeraudne 14.03

Postitas:
Kägu

Huhh. Mul tekitas see saade seekord judinaid. Väga reljeefselt tehti selgeks, et on olemas õige Eesti ja vale Eesti. Nüüd seisame katastroofi lävel, sest mõned täitsa valed inimesed võivad sattuda valitsusse. Nad on kohe nii valed, et neil pole lootustki õigeteks saada. Üdini kurjad, deemonlikud ja rumalad takkapihta ka veel.

Sibula ja Ligi duelli oli valus vaadata, sest Ligi on sedavõrd tugevam ja sõnaosavam vastane. Kohati tundus, et Sibul lihtsalt annab alla, ei vaevu käsigi näo ette tõstma enam, kui Raua ja Ligi poolt heledad laksud käisid.

Siis jäi kõrvu veel see, et isegi kui koalitsioonileping tuleb päris kena, mingitele põllumeestele lubatakse seal midagi, siis ikka ei tee see kogu seda kurjust olematuks. Hea teada põllumeestel.

Huvitav oleks teada, et kui papa Kallasel oleks õnnestunud Helmega diil teha ja EKRE peaks praegu reformiga koalitsiooniläbirääkimisi, kas siis ka nii palju kisa oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huhh, Raud võttis nii konkreetselt kõik piinlikud asjad kokku ja küsis nende kohta ja Isamaal ei olnud mitte ühtegi argumenti ümber lükkamiseks. Sest neid lihtsalt pole ja kõik saadavad sellest niigi aru. Kusjuures väga ilusti Raud rõhutas mitu korda, et EKRE pole iseenesest milleski süüdi, nemad on sellised nagu on ja teatud ühiskonna grupp usub selliseid, aga neil poleks valitsusse minemise kaalu, kui võimule ihalejad neile seda omakasu eesmärgil ei pakuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on siis demokraatia Eesti moodi, masendav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on siis demokraatia Eesti moodi, masendav.

Ütleksin Paul-Eerik Rummo sõnadega: “Nii on see ikka olnud. Miks siis sa ikka ei harju?”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mihkel Raud on ebameeldv eneseimetleja.
Ma ei imestaks kui ta ise
endast siin teemasid teeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda kõike oli piinlik vaadata. Kohati meenutas koolivägivalda, kus kaks tugevamat tümitavad nõrgemat. Ei, ma ei süüdista absoluutselt ründavaid pooli, nad rääkisid õiget juttu. Küll aga paneb mind imestama fakt, et Isamaa poolt ei saadetud Ligiga argumenteerima sama tugevat vastast. Ütles ju Ligi isegi, et nad ei julgenud tulla ja sina vaeseke pead nüüd siin istuma. Piinlik, oi kui piinlik oli see kõik….

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav, mina olen just sama mõelnud ekre juhtfiguuridekohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need juhtfiguurid on kõik nartsissistid, eesotsas Trumpiga. Parandamatud kahjuks. Ainus ravi oleks eemaldamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli tõesti kole saade. Äärmiselt ebameeldiv Raud muutus täiesti vastikuks minu jaoks. Aga ta ise on ka ju rääkinud, et ongi selline vastik ja erapoolik. Miks sellist ühe erakonna tümitamist lastakse eetrisse. Kas sellest aru ei saada, et aina enam poolehoidu võidab sellest EKRE, sest inimesed hakkavad juba aru saama, et EKRE on muutunud kiusamisohvriks, teda oleks vaja kaitsta. Lihtsalt nii kahju on. EKRE pole pooltki nii hull, kui kogu meedia laseb välja paista. Ma ei saa üldse arugi, mis toimub.
Reformar Ligi ei teadnud enam, keda mustata. Absoluutselt kõik võttis ette. Isegi Ratase, kellega tahetakse ju koalitsiooni teha. Isamaasse suhtus üldse nii, et mida te poisikesed üldse asjast teate. Vot meie teame täpselt, milline EKRE on. Tegelikult on see nagu mingi näitemäng televaatajatele, sest tegelikult juhtpoliitikud kõik tunnevad üksteist ja teavad kõik, milline EKRE on. Lihtsalt võimu pärast käib meeletu mustamine. Lihtrahvast ei huvitu hetkel küll keegi. Asi on juba põhimõtteliseks muutunud.
Ja kui küsiti Ligi käest, mida tähendab koalitsioonilepe ja kas see on nagu pühakiri, siis kiiresti vuristas, et ikka on jah nagu pühakiri ja edasi jätkas pikalt EKRE tümitamist. Raud ainult noogutas kaasa mõnuga.
No ja siis see Ligi jutt, kuidas me oleme väike riik ja peamegi sitsima kogu Euroopa ees. No see ei ole normaalse inimese jutt. See ei ole enam see Euroopa Liit, kus tahaks olla. Päris ausalt. Juba Euroopast manitsetakse meid. No mida kuradit! Võrdlus NL-ga on täiesti asjakohane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda kõike oli piinlik vaadata. Kohati meenutas koolivägivalda, kus kaks tugevamat tümitavad nõrgemat. Ei, ma ei süüdista absoluutselt ründavaid pooli, nad rääkisid õiget juttu. Küll aga paneb mind imestama fakt, et Isamaa poolt ei saadetud Ligiga argumenteerima sama tugevat vastast. Ütles ju Ligi isegi, et nad ei julgenud tulla ja sina vaeseke pead nüüd siin istuma. Piinlik, oi kui piinlik oli see kõik….

Miks piinlik? Eks igaüks esines vastavalt oma võimetele ja see, et Ligi ja Raud on julge ja terava ütlemisega, on ju ammu teada. Kodanik Sibul mõjus nagu tuppa…d kass. Minu meelest kulges nende vestlus üsna etteaimatavalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See oli tõesti kole saade. Äärmiselt ebameeldiv Raud muutus täiesti vastikuks minu jaoks. Aga ta ise on ka ju rääkinud, et ongi selline vastik ja erapoolik. Miks sellist ühe erakonna tümitamist lastakse eetrisse. Kas sellest aru ei saada, et aina enam poolehoidu võidab sellest EKRE, sest inimesed hakkavad juba aru saama, et EKRE on muutunud kiusamisohvriks, teda oleks vaja kaitsta. Lihtsalt nii kahju on. EKRE pole pooltki nii hull, kui kogu meedia laseb välja paista. Ma ei saa üldse arugi, mis toimub.

Ekre on täpselt nii hull. Ekre hullus seisneb selles, et nad muudavad suhtumise, et inimestel on erinev väärtus, paljude jaoks normaalsuseks.

Helme võib keerutada kuidas tahab, aga ta põlistab suhtumist, et valge on parem kui must, eestlane on parem kui venelane jne ja sellega saab minna ainult segregatsioonini tagasi. Kuhu inimkond EI peaks suunduma. Seda ei saa paljud heaks kiita ja vaikides kõrvalt vaadata.

Ekre, muideks, naudib seda ründamist vägagi, sest siis hakkab lihtsamal osal inimestest neist kahju ja see ainult suurendab nende populaarsust. Nad päris kindlasti ei nuta õhtul kodus selle pärast, vaid ajavad veelgi hagu alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

praegusest suhtlemine ja suhtumine on heaks õppetunniks järgnevateks valimisteks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koalitsiooniläbirääkimised käivad ju praegu ike juhtimisel. nemad on need, kes väidavad, et ekrele tõmmatakse kott pähe. ekre loobub oma mölast, kui valitsusse saavad. jne. hetkel käib minu meelest kahe partei poolt ekre mõnitamine ja ekre vaatab seda rahulikult pealt. nad pole kordagi sõna võtnud. nad on täiesti munadeta. mis toimub? ma küsin mis toimub? 1.66 promilli mõnikord oma fb kontol püüab midagi sidistada. aga see on ka suht hambutu. kas nii kerge ongi seda erakonda kotti ajada? või on seal taktika, olla pikka aega pildil. hoida kavalalt suu kinni. lõppfaasis öelda, sorry sellega meie kaasa ei lähe ja laua tagant püsti tõusta ja oma valijatele otsa vaadata ja öelda, me ei loobunud oma põhimõtetest. aga nad on saanud paar nädalat meedia endast rääkima. minu meelest käib praegu tohutu pr trikk. ning selle konksu on kõik alla neelanud.
kolmeraudsed oli ju jutt lõpuks selline, et isamaa sõi oma sõnu, rääkis endale vastu ja oli muidu hädaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav, mina olen just sama mõelnud ekre juhtfiguuride kohta.

Ma olen täiesti veendunud, et üks-kaks ekre ridades kandideerinud isikut võtab igapäevaselt nii siin kui ka mujalgi foorumites ja kommentaariumites sõna (sealhulgas algatades teemasid) ja kasutades kõnepruuki mis ei tee neile au.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Ma olen täiesti veendunud, et üks-kaks ekre ridades kandideerinud isikut võtab igapäevaselt nii siin kui ka mujalgi foorumites ja kommentaariumites sõna (sealhulgas algatades teemasid) ja kasutades kõnepruuki mis ei tee neile au.

Siin võtab sõna keegi, kes on nendega väga tihedalt seotud. ma olen mitu puhku tähele pannud, et kirjutab neist vormis: mart ütles, jaak tegi, martin arvas, ma olen mitu korda kuulnud mida laps isale ütleb jne. see peab olema ikka väga lähedal seisev inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on kummaline, et kui eile ilmunud intervjuus tehakse maatasa valitsust, siis nüüd ollakse nõus selle kirutud valitsusega koostööd tegema. tõsi, sotsid vahetatakse erkega välja. aga kas siis see siunatud valitsus sobib nüüd koostööks küll? minu meelest peedistati riigikogus päris korralikult nii ratast kui reinsalut. ei saagi aru, mis toimub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida peab lihtne inimene viimaste päevade meediakisast aru saama? Et kui sa ei valinud Reformierakonda, oled sa loll. Kui valisid EKRE, oled päris loll, valisid keski või Isamaa, siis poolloll, sest need räägivad läbi EKREga. Kui tahad olla õigel teel, olnuks ainus võimalus reformi valida. Või äärmisel juhul sotse. Samas põhimõtteliselt parem-vasak skaalal teoreetiliselt on nad üksteisest kaunis kaugel, st reform nagu sotse soovitada ka ei tohiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on kummaline, et kui eile ilmunud intervjuus tehakse maatasa valitsust, siis nüüd ollakse nõus selle kirutud valitsusega koostööd tegema.

Vanasti öeldi: kus näed viga laita, seal tule ja aita!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre on täpselt nii hull. Ekre hullus seisneb selles, et nad muudavad suhtumise, et inimestel on erinev väärtus, paljude jaoks normaalsuseks.

Helme võib keerutada kuidas tahab, aga ta põlistab suhtumist, et valge on parem kui must, eestlane on parem kui venelane jne ja sellega saab minna ainult segregatsioonini tagasi. Kuhu inimkond EI peaks suunduma. Seda ei saa paljud heaks kiita ja vaikides kõrvalt vaadata.

Ekre, muideks, naudib seda ründamist vägagi, sest siis hakkab lihtsamal osal inimestest neist kahju ja see ainult suurendab nende populaarsust. Nad päris kindlasti ei nuta õhtul kodus selle pärast, vaid ajavad veelgi hagu alla.

Aga inimestel ongi erinev väärtus. Mina isiklikult ei taha, et Eestis meiega kõrvuti elavad Putini-meelsed venelased. Või sina pead neid hallipassiomanikke meiega võrdväärseteks? Mis eestlane sa oled? Ma ei taha, et meil oleks siin sama olukord, mis Soomes. Sa ikka tead mis seal toimub ja kui hädas soomlased ise oma pagulaste hordidega on, sest neid vägistajaid ja muidusööjaid pole kuskile saata ka. Kinni ka neid panna ei saa, sest vanglakoht maksab. Kas nemad on meiega võrdsed?
Minuteada Helmed pole kunagi vihanud mustanahalisi ega muid kahtlast sugu tegelasi, kui need inimesed toovad meie riigile kasu. Ust näidatakse muidusööjatele ja pagulastele, kes paremat elu otsivad. Õnneks siin seda pole ja nad ei tule hordidena siia sisse. Oi, kui väga ma pean lugu eesti keelt hästi oskavatest vene noortest, kes on näiteks Ida-Virumaalt pärit. Ma tunnen selliseid päris mitmeid ja müts maha nende ees. Kuna ma päris tihti käin Ida-Virumaal, siis ma näen ka seda teist äärmust, kes ei kavatsegi kunagi eesti keelt õppida. Kes selles süüdi on? Loomulikult Reformierakond, kes õigel ajal jättis ellu viimata kava, kuidas koolid muuta eestikeelseteks. Ja mis te arvate, keda reformikad selles süüdistavad. Loomulikult Keskerakonda, ainult, et keskid polnud sel ajal võimulgi.
EKRE probleem on üldistamine. Mitte kõik Eesti venelased pole tiblad, vaid osa venelasi. Õnneks Eesti venelased pole lollid ja teavad seda ise ka.
EKRE suur pluss on see, et nad ütlevad asjad välja ausalt. Nad pole n.ö poliitkorrektsed. Ja see ongi see, mis neile nii palju hääli tõi. Nad ei nämmuta, nad ei too suhteliselt haledat Euroopat eeskujuks, sest seal on ka probleemid. Pigem üritatakse rahvas panna oma mõistusega mõtlema, aga seda on raske teha, sest ajakirjandus on nii teisele poole kaldu.
Mind lihtsalt huvitab, miks ometigi on EKRE ridades vägagi mitmeid kõrgelt haritud ja tarku inimesi. Näiteks Leo Kunnas on minu jaoks äärmiselt sümpaatne mees olnud, kes jällegi on julgenud sõna võtta meie riigikaitse küsimustes ja väga teravalt kritiseerinud meie olematut relvastust jne. Leo Kunnas ei astuks elus EKREsse, kui EKRE oleks üdini mäda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reformar Ligi ei teadnud enam, keda mustata. Absoluutselt kõik võttis ette. Isegi Ratase, kellega tahetakse ju koalitsiooni teha. Isamaasse suhtus üldse nii, et mida te poisikesed üldse asjast teate. Vot meie teame täpselt, milline EKRE on. Tegelikult on see nagu mingi näitemäng televaatajatele, sest tegelikult juhtpoliitikud kõik tunnevad üksteist ja teavad kõik, milline EKRE on. Lihtsalt võimu pärast käib meeletu mustamine. Lihtrahvast ei huvitu hetkel küll keegi. Asi on juba põhimõtteliseks muutunud.

Ja kui küsiti Ligi käest, mida tähendab koalitsioonilepe ja kas see on nagu pühakiri, siis kiiresti vuristas, et ikka on jah nagu pühakiri ja edasi jätkas pikalt EKRE tümitamist. Raud ainult noogutas kaasa mõnuga.

No ja siis see Ligi jutt, kuidas me oleme väike riik ja peamegi sitsima kogu Euroopa ees. No see ei ole normaalse inimese jutt. See ei ole enam see Euroopa Liit, kus tahaks olla. Päris ausalt. Juba Euroopast manitsetakse meid. No mida kuradit! Võrdlus NL-ga on täiesti asjakohane.

Küll need ekrekad nüüd ikka niutsuvad, et kus neile tehakse liiga ja mida veel. Ja et kõigil hakkab neist nüüd kahju – kinnitan, et ekrest ei hakka mul kunagi kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll need ekrekad nüüd ikka niutsuvad, et kus neile tehakse liiga ja mida veel. Ja et kõigil hakkab neist nüüd kahju – kinnitan, et ekrest ei hakka mul kunagi kahju.

Kes on ekrekad? Need, kes kuuluvad erakonda või ka need, kes valisid EKRE? Ma pole kumbki. Mul jäi üldse hääletamata. Nagu kiuste kaotasin kodus id-paroolid ära ja kuskile valima ka ei viitsinud minna. Mees valis küll EKRE. Aga jah, me mehega mõlemad kuulasime Delfis Mart Helmega intervjuud ja ma ei saa midagi teha, mulle see meeldis. Ja siis kuulasin igavat Kaja Kallast ja ei viitsinud teda lõpuni kuulatagi. Aga jah, ma pole kunagi Reformierakonna valija olnud. Lihtsalt need inimesed seal eesotsas pole sümpatiseerinud. Mulle ei meeldi ülbus ja arvamine, et meie oleme kõige targemad ja meie ainsana teame, mis Eestile hea on. Ja see teiste maha tegemine. Alguses Keskerakond oli peksupoiss, nüüd EKRE.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida peab lihtne inimene viimaste päevade meediakisast aru saama? Et kui sa ei valinud Reformierakonda, oled sa loll. Kui valisid EKRE, oled päris loll, valisid keski või Isamaa, siis poolloll, sest need räägivad läbi EKREga. Kui tahad olla õigel teel, olnuks ainus võimalus reformi valida. Või äärmisel juhul sotse. Samas põhimõtteliselt parem-vasak skaalal teoreetiliselt on nad üksteisest kaunis kaugel, st reform nagu sotse soovitada ka ei tohiks.

Jana Toom ütles, et kuskil Euroopas ei ole nii halb poliitline kultuur ja sellist mürgipritsimist nagu meil ei toimu. Tõesti piinlik hakkab poliitikuid kuulata. Saaks ainult ministritooli oma pee alla, kiidame ennast ja laimame teisi.
Mulle paistab, et paljuvihatud EKRE liider Mart Helme on jäänud seni kõige tasakaalukamaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on ekrekad? Need, kes kuuluvad erakonda või ka need, kes valisid EKRE? Ma pole kumbki. Mul jäi üldse hääletamata. Nagu kiuste kaotasin kodus id-paroolid ära ja kuskile valima ka ei viitsinud minna. Mees valis küll EKRE. Aga jah, me mehega mõlemad kuulasime Delfis Mart Helmega intervjuud ja ma ei saa midagi teha, mulle see meeldis. Ja siis kuulasin igavat Kaja Kallast ja ei viitsinud teda lõpuni kuulatagi. Aga jah, ma pole kunagi Reformierakonna valija olnud. Lihtsalt need inimesed seal eesotsas pole sümpatiseerinud. Mulle ei meeldi ülbus ja arvamine, et meie oleme kõige targemad ja meie ainsana teame, mis Eestile hea on. Ja see teiste maha tegemine. Alguses Keskerakond oli peksupoiss, nüüd EKRE.

Mis asi täpsemalt Helme puhul sümpaatne on? See lause “Mulle ei meeldi ülbus ja arvamine, et meie oleme kõige targemad ja meie ainsana teame, mis Eestile hea on. Ja see teiste maha tegemine” käib ju 100% Helmete kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiste mahategemine oli ikka Refi kampaania sisuks. Endal neil ideid ei olnudki, ainult kriitika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asi täpsemalt Helme puhul sümpaatne on? See lause “Mulle ei meeldi ülbus ja arvamine, et meie oleme kõige targemad ja meie ainsana teame, mis Eestile hea on. Ja see teiste maha tegemine” käib ju 100% Helmete kohta.

Ei ole nagu märganud, et see Helmede kohta käiks. Helmed räägivad oma vaadetest ja tõekspidamistest. Ei tule nagu ette, et nad oleks öelnud, et kui rahvas reformikad valib, siis on maailmalõpp käes. Reformikate plaanidest aga ei tea ma midagi, sest neil kas polegi midagi erilist lubada või nad kulutavad oma energia ainult rünnakuks. Põhimõtteliselt on reformikatel Lenini strateegia. Ma ei luba mitte midagi, olen selles suhtes tagasihoidlik, pärast ei saa mind süüdistada, kui ma oma lubadustest kinni ei pea, aga ründan täiega oma vastaseid. Ja kui rahvas on mu pukki pannud, siis lööb alles tõeline pale välja. Reform on alati seda taktikat kasutanud. Aastaid tagasi juba mäletan, et Reformikate kogu valimiskampaania oli see, et kui te ei taha venemeelset Keskerakonda võimule, siis valige meid. Ja kui neid ka valiti, siis rahvas ahmis õhku, kui aktsiisid (või olid need maksud?) hakkasid järsku tõusma. Reformikad olid siis jube eestimeelsed. Keskerakond oli tibladepartei eesotsas Savisaarega. Nüüd tahavad Keskiga suured sõbrad olla. Rahval on lühike mälu.

Aga tegelikult on täiesti savi, kes seal eesotsas on. Elu läheb ikka vanamoodi edasi ja tavainimest palju ei mõjuta. Lihtsalt hetkel on poliitika Eestis põnevaks läinud. Mina, kui suht poliitikakauge inimene, olen ka järsku hakanud uudiseid lugema. See, mis toimub, ei jäta vast kedagi külmaks. Ja selle üle on mul hea meel.
Aga ei tasu unustada, et selle valitsuskoalitsiooni pooldajaid on päris palju. Nad lihtsalt ei kire nii agaralt ja kõvasti kui vastased. Isegi meie vallas enne valimisi ei julgenud keegi jah öelda, kui pakuti varianti, et kutsutakse EKRE tegelased oma asja tutvustama. Inimesed kartsid. Aga ometigi sai EKRE maakonnasiseselt teise koha ja EKRE esinumber sai rohkem hääli kui reformikate oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

HA-HA

https://epl.delfi.ee/news/eesti/graafik-parast-riigikogu-valimisi-ekre-oitseb-isamaa-liikmete-arv-asus-langema?id=85610613

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli aeg, kus nad ei nautinud, kuid teiesuguste teene on, et nad on hakanud nautima ja suurendavad oma populaarsust. Imelik, et te sellest aru ei saa – oma totrate süüdistustega te tõstate ekre taevasse, kuhu nad iialgi ilma teieta poleks pääsenud, ja kuhu nad ka ei arvanud ennast kunagi pääsevat.
Nüüd nad naudivad kogu populaarsust, märtrioreooli ja mis seal salata – kangelaslikkust, mida te neile järjest juurde toodate! SEE ongi kasulik idiotism, pange edasi.
Et keegi ka millestki mitte midagi ei õpi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle paistab, et paljuvihatud EKRE liider Mart Helme on jäänud seni kõige tasakaalukamaks.

Mulle enam ei paista. Muidu on Martin olnud kahest Helmest see tasakaalukam pool nagunii, Mart on alati olnud paras tatiprits. Kuid nüüd see hullunud rahvamass hullunud ajakirjanduse eestvõttel on neid tõesti radikaliseerimas, ma vaatan.
Hea, et nad valitsusse saavad, tõmbab veidi pidurit. Kui nüüd laiade lõugadega lollikari ka nende kallalt vait jääks, võiks veel lootust olla. Aga no ega ei jää. Seega: ilmselt nad lähevad veel käredamaks, muud ei jää lihtsalt üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka saadet. Minu mulje lühidalt – Ligi oli täiesti frustreerunud, ta ei jaganud ise ka mida ja keda süüdistas seosetu soga. Sibul nägi selle ära ja muutus justkui teistpidi apaatseks – et mis sa lolliga ikka vaidled. Ja siis jäigi mulje et Sibul andis alla, Tegelikult oli see isegi taotluslik, vaated ja nägemus olid neil nii erinevad et Sibul ei näinud mõtet debateerida. Isamaa oleks võinud jah kellegi agressiivsema selle hullunud Ligi vastu saata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saadet ma ei näinud, kuid julgen ka hetkel väita, et Ligi vastu Sibul saata oli viga. Oli viga juba siis, kui ETV-s olid jupp aega tagasi Esimeses Stuudios Sibul ja Tsahkna vastamisi – teemaks tol hetkel väga tuline vaidlus eutanaasia üle. Sealt on väga eredalt ja VÄGA kahetsusväärselt meelde jäänud Sibula väide, et elada saab väärikalt, väärikalt ei ole võimalik surra. Ma ikka tol hetkle täitsa potsatasin teleka ees, et hoppaaa, kuidas sellist “ämbrit” üldse saab suust välja ajada … veel enne valimisi ka. Ma imestan, et ajakirjandus seda üles ei noppinud ja oma elu elama ei pannud. Sibul on väitlussaadetes väga nõrk. Oponendi maiuspala.
Kui nüüd valimisi kommenteerida oma mätta otsast, siis ega kedagi valida nagu ei olnudki. Keski enam ei tahtunud – nagu nafta-sheigiriigis elaks – raha tuleb seina seest. Reformi ka mitte – nii meeles on veel nende kergelt mõnitav stiil tavalise töömesilase suunas.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kolmeraudne 14.03