Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kombe

Postitas:
Kägu

Mitmenda kuuni saab panna imikule 62 suurus kombe ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuni see talle väikseks jääb 😀 Lapsed on väga erinevad ja erinevatel tootjatel suurus 62 on ka tegelikult erineva suurusega – alustades sellest, kas 62 tähendab kuni 62 või alates 62 või sobib vahemikul 58-66. Lisaks siis erinevused mõõtlindis – mõne firma 62 on ikka pigem 56 (okei, õueriietel pole sellist asja märganud, aga toariietel küll)

Toariiete osas on ilmselt keskmiselt 2-3kuune suuruses 62, aga õueriietel on tihti varud suuremad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil valdav osa riideid po.p omad, ja laps kasutab siiani suurus 62, kuigi on juba 8 kuud vana. Seega, tõesti raske nii öelda.

Minu kogemus ütleb, et õuekombe 62 on kuni 3-4 kuu vanusele beebile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varu võib päris suur olla. Mu esimene oli 68cm ehk 4,5k, kui s. 56 õuekombest välja kasvas. Sama tootja 62 oleks veel kauem selga läinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See sõltub ikka lapsest. Mu laps oli sündides naabri lapsest kaks korda raskem ja sentimeetreid pikem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu juba öeldud, siis sõltub palju lapsest ja tootjast. Minu laps kannab hetkel 62 kombet ja sellel on veel päris palju kasvuvaru ka, ta on 3-kuune ning 60 cm pikk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul laps 3 kuune ja pikkust 63 cm. Ühe firma 62 suurus on juba väike, teise oma on kuidagi suur. Kasutusel hetkel kolmanda firma suurus 68. No nii erinevad kõik.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )