Esileht Beebi ja mitmikud Kombe mais sündivale poisile

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kombe mais sündivale poisile

Postitas:

Sündimas esimene laps ja vaikselt olen hakanud vaatama juba ka riideid. Beebi peaks sündima mai keskel või lõpu poole, sel ajal võib väljas olla veel jahe, kas peaks beebile vaatama mõne paksema kombe või siis oleks parem soojakott mis sobiks nii turvatooli kui vankrisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli natuke paksema voodriga ks kombe, 15.mai sündis mul tütar :).Ei pea väga paks olema … võib nt mõni fliisist kombe ka olla,kuid samas võiks olla midagi tuulthülgavat! Beebid armastavad väga sooja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punanepipar! Tore, et sul jälle kõik hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks ka sellise paksema fliisist kombe. Lindexis just nägin, sellst mida ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks ka ikka pehme k/s kombe. Mul õelaps sündis juuni algul ja tal oli selline-
http://nagi.ee/photos/draakonikutt/19267813/in-set/317669/
Hästi mõnus ja higistama ka ei ajanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi tõesti tore kuulda,et nüüd siis lõpuks saate ka oma tibukese..
Mina ostsin poisile kevad-sügis lenne kombe. sündis 5 mail.. kanda saime healjuhul üksikud korrad,sest väljas läks päris kiiresti soojaks..
aga selle-eest sai nüüd sügisel sündinud pliks seda kanda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka hea meel näha, et PunaselPipral juba riiete soetamine käes ja kõik hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks ette ära, või kui siis paraja kasvuvaruga õhukese k/s kombe, mida ka jahedamatel suveõhtutel selga panna.
Õhema kombe alla saab panna lihtsalt natuke rohkem riideid aga paksema kombega pole midagi teha kui juhtub jälle soe mai tulema. Pisike nagunii kärus tuule eest varjus ja tekiga saab vajadusel veel lisasoojust anda.
Meil mai alguses sündinud poiss sai ka k/s kombe paar üksikut korda selga ja siis oli lõpuks näost punane kui vähk. Esmakordse emmena ei julenud algul õhemalt ka panna, nüüd teisega targem.

Meil tegelikult ka praeguste ilmadega vankris magamiseks ilma sooja voodrita k/s kombe (all villane kombekas) ja lapsel pole külm olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sündis beebi mai lõpus eelmisel aastal ja ostsin talle pehme kevad-sügis kombe. Kuna eelimise aasta mai oli nii soe, siis kohe ei läinudki seda vaja. Aga sain seda kombet kasutada külmematel suve õhtutel ja ka sügisel. Tegin just eile lapse riietest pilte, kui oled huvitatud, anna teada. Kombe on valge-beezikaga, sobib nii poisile kui ka tüdrukule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi soovin PunaselePiprale õnne!
Varsti saad juba oma pisikese kätte 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Kägu (emme) võid saata küll pilte :), kas sul kusagil avalikult üleval? Võid mulle mailie ka panna punanepipar@gmail.com 🙂

Ja tänud kõigile õnnesoovijatele :), meil nüüd jah 20+4 nädal juba käimas, homme LA ¦oisi juures, tulemas poiss 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kombe kohta ei oska soovitada, aga mul on hea meel, et Sul nii hästi läheb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvaks, et kui ostad k/s kombe, siis osta selline suurem nr, mis läheks ka sügisel (68?). Kui kevadel vaja, siis hädapärast saab kasutada (no vastsündinu ju ei hooli eriti sellest, et kombe on suur, ta enamuse ajast magab niikuinii, eriti kui paned ta vankrisse.

Minu meelest võiks olla villakombe või fliiskombe (no nagu kampsun või fliis oleks endal), mille paned toariiete peale ja vajadusel veel tekk vankris peale. Saab suveõhtutel ka kenasti hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kombe mais sündivale poisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.