Esileht Koolilaps kombega kooli

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kombega kooli

Postitas:

Tere krõbedat talve kõigile 🙂
Kas on veel lapsi, kes kooli kombega lähevad? Minu II klassi poiss läks eilsest kombega. Ütleb, et nii mugavam kui pükste ja jopega ning soojem 🙂 Lihtsalt väiksest uudishimust küsingi, et kas veel selliseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

II klassi lastel on veel mõistus peas, V klass pole nõus enam pakse püksegi panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tütar käis ka 1. ja 2. klassis tln kesklinnas kombekaga koolis, sel aastal teatas aga, et nüüd ta on NII suur, et enam ei taha. ise teab, õnneks paneb kõrge pihaosaga paksud püksid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen samuti rahul lapse valiku üle 🙂 andsingi valida, et kas kombe või siis suusapüksid ja jope. Sügisel juba nõudis, et temal ikka õues tuuseldamiseks kombet vaja. Tegu muide tal. kooliga. Eile muretsesin küll, et hakkavad ehk teised norma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

I klassi poiss on jaanuari algusest käinud kombekaga. Tallinna kesklinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin oma lapse klassiga koos suusatamas (1. klass). Vaid üks tüdruk oli kombekaga, teised kõik jope+suusapüksid. Juba alguses, kui koguneti kooli fuajeesse ja oli vaja bussi oodata, siis hakkas vaikne tögamine pihta. Tehti märkusi, et mis, sa tulid kombinesiooniga või? Mingi lastaiast jäänud kombekas sul või? Jne. Kurb ja karm. Mul omal poiss ja kooli minnes otsustasin, et ostan jope+püksid. Võib-olla ka poiste seas poleks kombekas üldse mingit numbrit tekitanud. See tüdruk ei olnud ka eriti sõnakas, et oleks teised paika pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5nda klassi tüdruk käib kombega koolis. Ütleb, et on mugavam kui püksid + jope. Nad käivad vahetunni ajal õues ning kombeka saab kiiremini selga ja seljast ära. Tal on väga vinge lumelaua kombekas (mitte titekas) ja teised pigem vaatavad kui äge kombekas sul on. Norijaid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks meie kandis erilist riiete pärast norimist ei ole. Ei norite, kombe, tuukrika ega pikapesu pärast 🙂 . kuigi olen kuulnud lugusid siit kuidas juba lasteaias lapsed ei pane kombet ega tuukrikat, sest pidavat titekas olema. aga selles on süüdi küll vanemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav on see, et minu kodune laps ei olnud juba paar aastat eriti kombekaga käimisest vaimustuses, kasutas vaid kodus ja sedagi ainult seetõttu, et ma käskisin, millest see tuli, ei teagi, aga koduse lapsena ei saanud asi olla teiste narrimises. sel aastal läks kooli ja keka õps soovitas õuetundideks kombeka võtta ning üllatus-üllatus, järsku see enam ei olnudki titekas ja tips oli igati valmis kombekaga kooli minema, paraku polnud meil piisavalt normaalset kombekat, seega jäi see ära- eelmise talve kombekas tikub veidi kukekaks juba jääma + kulumine nagunii ja uut ka osta hetkel paraku ei saa.

ma tean, et vähemalt üks poiss nende kl käis juba talve algusest kombekaga ja mingit erilist narrimist vist ei olnud- tegemist maakooliga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolm last 1.-3. klass käivad rõõmuga kombekaga koolis. Kõigil püksid + jope ka olemas, aga praeguse külmaga eelistavad kombekat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägule – kes käis lapse klassiga koos suusatamas.

Kui täiskasvanu näeb kõrvalt sellist norimist – nagu sina nägid kombeka pärast, siis oleks ülimalt viisakas sekkuda ja ise norijatel suu lukku panna.
Mitte kommenteerida ja jälgida vaid kõrvalt, kas kombe kandjal siis on südikust norijatele vastu hakata või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps käib II klassis ning kannab suusapükse ning jopet (oleks kombe siis käiks sellega). Nii peaksid käima kõik õpilased. See, kes norib, on ikka väga valesti kasvatatud.
Mina, kes ma töötan kontoris, käin ka nii riides sest ei taha end ära külmetada. Tööle jõudes panen seeliku või püksid jalga ja kõik hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on veel lasteaialapsed, aga meil pole ka kombet vaid kõrge pihaga tunkepüksid ja jope. Tõesti sedasi minu arust mugavam. Tahtsin karupüksid veel selle külmaga talle alla panna, aga selle peale küll öeldi, et ma ei taha. Järelikult teistel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riiete kallal norimisega tuli mulle meelde üks lugu.
Norisin kunagi väiksena ühte klassiõde, kellel olid väga koledad pruunid kummikud. Kohe väga koledad ja norimisega ma tagasi ei hoidnud.
Õhtul koju minnes, ohh üllatust, ema oli mulle täpselt samasugused ostnud ja sundis mind nendega järgmisel päeval kooli minema. Mitte iialgi ei ole ma enam avalikult kedagi norinud (kui siis vaikselt omaette mõtetes:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps kombega kooli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.