Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kombekas

Postitas:

Tere!
Ostsin oma pisikesele talvekombe suurusega 62. Beebi peaks sündima märtsi algul. Kuid oleks ju vaja ka k/s kombekat. Kuid ei oska suurust valida. Ei tea, kas number 74 jääb liiga suureks? Mis teie arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene laps sündis märtsi alguses ja oli üsna pisi. Meil oli 62 cm siuke karvane kombe. Ja jäi lõpuni talle suureks:D Sündides oli kõigest 49cm:) 74 cm oli alles järgmisel talvel vajaminev talvekomplekt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks beebid kasva erinevalt ja keegi päris täpselt ennustada ei oska, kui pikk su laps sündides on ja kui pikk 3-kuuselt, kui on juba juuni algus ( ja olenevalt aastast enam kevadkombet vaja polegi) aga arvan et 74 suurus on ikka üldiselt väga suur, sest enamik tootjatel on päris suur kasvuvaru. Augustibeebide kasvutabelist (pereklubi) oli kõige lühem 3-kuune 58 cm ja kõige pikem oli 66 cm. Nii et 68 võiks maksimum olla ja seda saad pisema ja mitte väga kiirelt kasvava lapsega veel võib-olla ka sügisel kanda. Õepoeg on aasta ja 3 kuud ja on praegu 74 cm pikk.
Ja vastsündinule on see 62 suurus talvekombe ka ikka algul väga suur, sinu asemel oleksin 56 suuruse valinud.

Enda augustis sündinud poeg kandis varasügisel nr 56 fliiskombet ja hiljem kui külmem tõmbasime sellele nr 62 lenne kombet, mis oli talle suht suur ja talvekombe on 68 suurus Lenne ja seal on veel kõvasti kasvuruumi.

Beebid küll kasvavad kiirelt, aga mitte ka nii kiirelt. Võid vaadata ka beebide kasvukõverate keskmisi ja selle järgi otsustada.
http://www.2in1.ee/beebitoidud/sisulehed/beebitydrukud.htm
http://www.2in1.ee/beebitoidud/sisulehed/beebipoisid.htm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sündis veebruari alguses ja oli tavalise pikkusega 52cm. Meil oli ostetud Lenne talvekombe s.62 ja see sai talle aprilliks parajaks…
Märtsi beebile kindlasti oleks ostnud 56 suuruse aga mitte 50, sest see võib päris napikaks jääda. Kevadeks võid küll ma arvan 62 suuruse kombeka valida. Meil oli laps 1 kuuselt 56 cm pikk ja 2 kuuselt 60cm…
Seega märtsibeebile 56 talvekombe igaks juhuks ja 62 k/s kombe….Isegi ostaks ehk 2 k/s kombekat ühe 56 suurus ja teise 62…iial ei tea ju mis ilm märtsis/aprillis on 🙂

Ja oma veebruari beebile ostsime sellepärast 62 suuruse kombe, et ei peaks uut ostma kohe ja kevadeni oli aega küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin oma märtsibeebile 56-suuruses K/S kombe… Nüüd hakkan juba kahtlema oma valikus, äkki jääb väikseks hoopis… Arvestasin tegelikult just ka selle tootjapoolse kasvuvaruga. Fliiskombe ostsin 62.suuruse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

62 kombe saab lapsele parajaks mitme kuu pärast´, aga siis on juba suvi. Järgmiseks talveks aga on niikuinii väike. 62 kombekas läks selga minu lapsele 2-kuuselt ja ta uppus sinna ära. Lisaks on alguses hoiavad beebid oma jalgu ja käsi krõnksus vastu kõhtu, nii et seal varrukate ja jalgade osas polegi midagi. Kuna sa niikuinii pead ostma kombeka kevadel ja teise talveks, siis olgu see kevade omagi paras, mis sellest kasu on, et see parajaks suvel saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvekombe Sul olemas – pole probleem, kui see alguses suur on, ongi hea lihtne laps sisse panna, kuigi, jah, märtsis sündinud lapsele, oleks võib-olla võinud ka 56 osta (aga see sõltub, kas Su laps on sündides 50 cm või 54/55 cm pikk) (ise ostsin veebruaris sündivale ka 62 nr, kuna eelmised lapsed on väga suured olnud sündides ja nt 1-kuuselt oli poja juba 59 cm pikk)
Aga kevadeks võid sõltuvast tootja kasvuvarudest osta 62 või 68 numbri. 62 kombet peaks teoreetiliselt saama kasutada kuni 68 cm pikkuseni, seega, kui juhtub nii, et juuni algus selline jahe ja vihmane, siis saad veel juuni alguses nr 62 kombet kanda.
PS mulle meeldivad kevadekombedeks nii pisidele need fliisist puuvillase voodriga kombed, kuna laps vankris niikuinii märjaks ei saa ning need sellised head pehmed – selle võiks isegi 68 osta, sest kui on jahe õhtu suvel ja tahad kuskil terrassil väljas pikalt olla, siis nii väikese lapse võid vabalt sellesse fliisist kombesse ka suveõhtutel panna, mina nii igatahes tegin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvekombe on sul ikka liialt suur- mul poiss uppus 56 nr kombekassegi ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kasutuses 62cm talvekombekas ,poiss 2-kuune ja on üsna suur poiss -kaalub üle 7kg .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin ka märtsi keskel sündinud lapsele 62 suuruse Lenne kombeka. Kuna kandsin üle, siis oli sündides suur laps (4,3kg ja 54cm). Seega 62 suurus ei jäänud väga suureks. Järgmisel talvel muidugi see kombekas enam selga ei läinud. Ostsin 74 (Lenne) suuruses kombeka. Ja nüüd teisel talvel käib laps 80 (Lenne) ja 86 (Huppa) suuruses kombekatega.
Nii, et meil oli alguses väga kiire kasvuga, aga enne aastat jäi kasv seisma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult sa ju ostsid lapsele uhe kombeka. Miks peaks teist osta? siis kui laheb vaja siis lahed ja ostad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ka ostetud nr 62 kombekas. No nii igaks juhuks, et oleks väike varu ka. Laps uppus sellesse täiesti ära! Värske issi lidus, kus jalad võtsid, ja ostis nr 56. Võttis ikka veidi aega küll, kuni beebi 56st 62 sisse sobima hakkas.
Sünnipikkus 51.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa märtsi alguses sündivale lapsele 62 kombeka ostsid? Kas loodad, et ta ka järgmisel talvel sellesse mahub?
Märtsi alguse lapsele 50-56 talvekombe ja k/s 62.[/tsitaat]Just! Ma ostsin nüüd jaanuari lõpus sündivale lapsele talvekombe nr 56 ja usun sellega kevadkombeni hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina talvekombet ei ostnudki, ostsin nr. 62 k/s kombe, sobis kenasti. Juba maikuuks oli väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin k/s Lenne kombe newborn, ilmselt siis 56 suurus. Laps sünnib märtsi lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sünnitähtaeg märtsi lõpp, ostsin Huppa nr 62 suuruse kombeka kuna ei leidnud kuskilt 56 suurus kombet. Kust sellist suurust kombet saada oleks kevadebeebile. Mõtlen et vist ei tohiks liiga paks kombe olla ka samas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.