Esileht Väikelaps Kombenisooni ebanormaalne kulumine ja garantii

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kombenisooni ebanormaalne kulumine ja garantii

Postitas:

Kirjutasin ühe teise teema all, kuidas minu lapse FiveSeasonsi kombe on jalgevahelt täiesti katki kulunud, kuigi maas laps ei püherda, kelgumäest laseb alla vaid kelgul, liumäest laseb alla vaid jalad sirgelt ees. Arvutasin siin endamisi, et see kombe on seljas olnud maksimaalselt 20 korda (ilmselt vähem) ning laps on reeglina kas istunud või kõndinud. Lasteaias laps ei käi, seega tean, et kombet on hoitud hästi. Ühesõnaga selle vähese kasutuse juures on kõndimisest sääred auklikuks kulunud. Näiteks põlvedel pole ühtki kriimu. Pepul on, aga see on ühekordne juhtum ning tean täpselt, kuhu taha lapse kombetagumik kinni jäi. Kas selline kulumine peaks olema garantii raames korvatav? Veekindlad need sääred enam pole ja riietuseset on ju kasutatud mõistlikult. Praegusel juhul on seis selline, et isegi selle viletsa talvega ei suutnud kombe tervet hooaega vastu pidada. Lugesin siit Perekoolist, et sama kombega on veel täpselt sama probleem esinenud. Kui ma saaksin kombet parandada nii, et veekindlus säiliks, siis ei viitsiks üldse jamama hakata. Kas kellelgi on Rademariga sellises küsimuses kokkupuudet olnud? Nagu aru olen saanud, siis on tarbijakaitseamet selles mõttes üsna mõttetu organ, et isegi kui neil on mingi seisukoht, ei saa nad ettekirjutusi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:48; 25.01 00:18; 25.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see kombekas lapsele suur ei ole? Kui mingi ulmesuure varuga ostetud ja jalaosas kõik puhvis ja hunnikus, siis ei ole ime, kui see tugevam põlvetugevduskangas külgedelt teist püksisäärt kratsimas käib. Muud põhjust ma küll praegu ei näe, kuidas siseküljed rohkem kuluvad kui põlved või tagumik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin oma FS jope Rademari tagasi kuna tundus, et ühes kohas on vatiini liiga vähe ja on sealt liiga külm. Jope vahetati peale ekspertiisi, Mingit probleemi polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga suur kombe on. Lisaks veel ehk lapse jalgadekuju eripära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisin FS jope maaletoojale. Vaadati üle ja maksti ilma igasuguse pikema jutu või ekspertiisita täis ostuhind tagasi. Oli tootepraak – värvi ebanormaalne kulumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No suur ta pole ja number väiksemaga ei saaks laps kükitadagi. Eelmisel aastal oli liiga suur Lenne ostetud ja miskit ei kulunud nii läbi :-\ Lapsel pole ka x-jalgsust vms probleemi. Ta lihtsalt ei kõnni jalad harkis, nagu väikelapsed kõnnivad ehk? Või noh, ma ei tea, kas kõnnivad 😀 Kusjuures, see tugevam riie on ühe põlve siseküljelt hoopis lahti tulnud ja on näha, et seal pole õmmeldes piisavalt ärapööramisvaru. Ise mõtlen nüüd, et ehk õmmeldi need tugevama kanga tükid viltu peale vms.

Viisin kombe Rademari ja võeti ekspertiisi. Eks ma siis saan 2 nädala pärast teada, mis seisukohale nad jõudsid. Seni katsume ilma kombeta läbi ajada :-\

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:48; 25.01 00:18; 25.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tegemist FS tumeda mummulise kombega, siis need olid praak kombed. Ka mul üks tuttav viis just eile selle kombe poodi tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mummuline, on musta ja valgega ning rohelise luku ning voodriga.

Sain juba täna Rademarist vastuse, et annavad raha tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:48; 25.01 00:18; 25.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see mummuline, mis tagumikuõmblustest lahti läks. Jõudsin seda juba ise parandada, nii et tagasi Sportlandi seda vedama ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To: Maasikmari
Minul on seoses praaktootega väga positiivne kogemus Rademariga ja väga negatiivne kogemus Sportlandiga. Seega mina enam Sportlandist midagi ei julge osta- ei tea ju mina ette, kas satub praaktoode või mitte.
Paar aastat tagasi Rademar võttis eseme (ostetud kevadel sooduka ajal ja kandma hakkas laps alles talvehakul) vastu ja peale ekspertiisi tagastati raha. Sportlandi viisin eseme tagasi 5 päeva peale ostu ja kohe leiti, et viga on lapses mitte saapas, mille lukk käimise pealt lahti vajub. Viisime mitu korda tagasi- kuna saapa number oli piisavalt suur, siis pakkusin, et pangu mõni müüja see endale jalga ja kõndigu 10 minutit, siis näevad, mis juhtub. Seda muidugi keegi ei teinud vaid väideti, et SELLE firma toodet pole keegi kunagi tagasi saatnud. No, aga laps ei saa kanda ju talvel saabast, millel üks lukk mõneminutilise kõndimise järel lahti vajub (olin enne ise selle üles tõmmanud). Nii arvan, et ka sinu lapse kombetagumikuõmbluse puhul oleks nad väitnud, et laps ise süüdi- raudselt jäi kuhugi nii napikalt kinni, et ainult niit läks katki ja hakkas edasi harunema… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kombenisooni ebanormaalne kulumine ja garantii

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.