Esileht Pereelu ja suhted komistasin portsu otsa

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: komistasin portsu otsa

Postitas:

Umbes aasta aega olen aegajalt kohtunud ühe mehega, kes on kena, intelligentne, igati viisakas ja tore. Meil on kujunenud selline visiitsuhe, et külastan teda igal kuul ja veedame koos umbes 4-5 päeva. Alguses, kui veel sekssuhet polnud, häirisid mind tema juures mõned naiselikud maneerid, näiteks mingis olukorras veider ülepingutatud koketne naeratus, mis naisterahva puhul oleks võluv ja seksikas, mehe puhul aga eemaletõukav. Aga meil oli koos huvitav ja tore, reisisime palju ringi, käisime koos uusi kohti vaatamas ja lõbutsesime resoranides-baarides-pidudel. Üsna sekssuhte alguses sain teada, et talle meeldib kui ma kannan sukkpükse. Neid ostis ta kuhjaga ja tema rõõmuks kandsin neid meeleldi, sest sukkpükstes jalad erutasid teda väga. Voodis oli ta hea ja fantaasiat jätkus. Tal on kodus öökapi sahtlis terve suur varu erinevaid sukkpükse ja ma arvasin, et ta oli need sinna minu jaoks muretsenud. Nüüd aga hiljuti sattusin talle peale, kui tal olid endal sukkpüksid jalas… ja sain aru, et ta on transvestiit (ta ei tea, et nägin teda sukkpükstes). Nüüd sai mulle tervikpilt selgeks, ta kasutab sukkpükse selleks, et need ennast erutada onaneerimise ajal. Mulle on selline asi võõras ja mulle ei meeldi transvestiidid. Mees peab olema mees, mitte naine. Olen häiritud. Ma ei tea, mida peaks nüüd tegema. Kas on keegi veel sellises olukorras olnud? Mida soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 10:46; 11.04 12:22; 11.04 15:02; 11.04 17:01; 13.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabanda,aga kas mitte transvestiit pole see,kes oli enne mees,nüüd tehtud naiseks?[/tsitaat]
Ei, see on transseksuaal.
Transvestiit piirdub ainult riietumise ja välise ättituudiga ja ei taha sugugi lasta ennast ümber lõigata.

Mina teemaalgataja asemel naudiksin olukorda ja läheksin mänguga kaasa – teeks mõnikord pulli, riietaks mehe täiega naiseks ja läheks klubisse publikut hullutama. Mängiks lesbisid. 😛

Isver susver, tõsiselt, sul on käes mees, kes suudab olla ka naine. aga kellel on toimiv riist, mille üle sa kurdad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 11:05; 11.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on sukkade fetish, so what. Kui muu oleks kõik super, siis mind ei häiriks. Harjuks ära.
Kui muidu ka kahtled, siis no lõpeta ära see visiitsuhe.
Etteheiteid teha mehele, teda alavääristada vms ei ole sul õigust, ära ürita ümber ka kasvatada. Mine parem kohe ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles eile oli siin teemaks väga hea mees, kes iga õhta 2 liitri õlut sisse ajas ja naist peksis. Siis leiti, et nii hea mehega koosoleu nimel peaks ikka pingutama. Nüüd aga peaks kohe lahku minema, kui mehele sukkpüksid meeldivad. No ei saa ka mina naistest aru, kuigi ise naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina teemaalgataja asemel naudiksin olukorda ja läheksin mänguga kaasa – teeks mõnikord pulli, riietaks mehe täiega naiseks ja läheks klubisse publikut hullutama. Mängiks lesbisid. 😛

Isver susver, tõsiselt, sul on käes mees, kes suudab olla ka naine. aga kellel on toimiv riist, mille üle sa kurdad?[/tsitaat]

Oleks ta piisavalt mees, st et ma tunneksin ennast tema kõrval naisena. Soe, hoolitsev, tugev (emotsionaalselt), kaitsev. Kahjuks lööb see teine pool (olekuna) temas välja sellisel kujul, et ta pole ei naine ega enam ka mees. Varem, kui ma kogesin väikest kildu siit ja kildu sealt (käitumine ja olek ebameeldivas mõttes), siis ma lihtsalt alateadlikult tundsin, et siin pole kõik päris ok. Aga kui need killud kokku selge mosaiigipildi moodustasid, siis nüüd on asi klaar. Varem arvasin, et ehk on ta liiga noor veel, et pakkuda mulle seda, mida mehelt vajan. Mõtlesin, et ehk ajaga areneb mehisemaks. Nüüd aga on selge, et seda mida ma vajan, ta tegelikult mulle pakkuda ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 10:46; 11.04 12:22; 11.04 15:02; 11.04 17:01; 13.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina istuks maha ja räägiks rahulikult temaga, küsiks järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa midagi parata, kui kirjeldasid mehe ülepakutud naeratust, mis muudab vaid naisi võluvaks, tuli silme ette kohe see pagana Kristo või kes ta nüüd oligi nendest tutvusesaadetest? See lokipea ja kongus ninaga? See, kes omast arust julm koolitaja nüüd on, käib riides nagu vanamehenäss ja naeratab \”võluvalt\” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oot, kummad siis sukkpüksid või sukad?
Sukad ju täiesti ok, ei sega toimetamist ega midagi. Aga sukkpüksid nagu põhitegevuseni jõudes, vaja igal juhul ju eemaldada.[/tsitaat]

Sukkpüksid, mitte sukad. Kui ma neid kannan ja asjaks läheb, siis mingil hetkel käristab ta need õigest kohast lõhki, et minusse tungida. Ükskord juhtus nii, et ta oli minu taga ja üritas läbi sukkpükste minusse siseneda. Hoolimata sellest et olin erutunud, see materjal on ju siiski kare ja mul oli valus ja ma ütlesin, et ta lõpetaks. Ei osanud oodatagi, et ta võiks niimoodi teha ja mind vigastada. Ja see ei olnud mitte juhuslik, vaid sihilik. Seega ma arvan, et ise endale tehes on tal sukkpüksid jalas kogu onaneerimise vältel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 10:46; 11.04 12:22; 11.04 15:02; 11.04 17:01; 13.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sukkpüksid, mitte sukad. Kui ma neid kannan ja asjaks läheb, siis mingil hetkel käristab ta need õigest kohast lõhki, et minusse tungida. Ükskord juhtus nii, et ta oli minu taga ja üritas läbi sukkpükste minusse siseneda. Hoolimata sellest et olin erutunud, see materjal on ju siiski kare ja mul oli valus ja ma ütlesin, et ta lõpetaks. Ei osanud oodatagi, et ta võiks niimoodi teha ja mind vigastada. Ja see ei olnud mitte juhuslik, vaid sihilik. Seega ma arvan, et ise endale tehes on tal sukkpüksid jalas kogu onaneerimise vältel.[/tsitaat]

Siis võib olla, et ta pole mitte täisvärk transvestiit, vaid tal on lihtsalt sukkpükste feti¨. Huh pagan, riistale peaks ju selline karedast materjalist läbitungimine ka haiget tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 11:05; 11.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Transvestiit ei ole vist sama, mis feti¨│, eriti, kui see ainult seksuaalsuse juurde käib?

Aga seda lugedes tekkis mõte, et huvitav, kui paljudel ja milliseid erinevaid \”kiikse\” on – pesu, sukkpüksid meeste seljas/jalas, mingid S/M mängud. Sama loed teisest teemast, et mees ei taha seksi, aga äkki on ka \”sukavend\” ja ei julge naisele öelda?

Üleskutse naistele, kelle mees seksida ei taha: tehke kõik sada muud tavaseksi nippi, kui see ei toimi, ostke käerauad ja sukad, kui see ka ei toimi, on lubatud perekooli teema teha lahutamise võimalikkusest ja vajalikkusest! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mees ja noorena ka toppisin onaneerimise ajaks endale sukkpükse jalga, et erutav naisega sarnanev kobe kints oleks silme ees. Augu tegin sisse ette keskele:)
Praegu ei tee enam seda, sest enam ei onaneeri eriti, ei jõua kõiki seksisoovijaid naisi äragi rahuldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen mees ja noorena ka toppisin onaneerimise ajaks endale sukkpükse jalga, et erutav naisega sarnanev kobe kints oleks silme ees. Augu tegin sisse ette keskele:)
Praegu ei tee enam seda, sest enam ei onaneeri eriti, ei jõua kõiki seksisoovijaid naisi äragi rahuldada.[/tsitaat]

Tänan. See selgitab nii mõndagi. Ma ei ole oma partneriga sellel teemal rääkinud, et miks ta sukkpükse armastab ja kust see on talle külge jäänud vms, sest ta on kidakeelne sellel teemal ja ma ei ole osanud õigeid sõnu ja momenti leida, et seda küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 10:46; 11.04 12:22; 11.04 15:02; 11.04 17:01; 13.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maitse asi. Ma saadaks igast seksuaalhälvikud pikalt, olgu esialgu asi kui tore tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagi noorena oma esimeses abielus olles, avastasin minagi, et keegi on kasutanud minu sukki ja sukahoidjat. No oli üks selline stiilne edevuse-komplekt mul sahtlis. Pean ütlema, et minu jaoks mõjus see avastus suure pidurina edasistes suhetes abikaasaga. Ilane ja vastik tunne oli.
Äkki kägu 16.49 ongi minu kunagine abikaasa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pangaröövlid on ka transvestiidid, kes sukkpükse pähe tõmbavad. no need toovad vähemalt palju raha koju ja ei sega seda naisel rahus kulutamast, kuna istuvad kaua vangis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele- sa arvad, et maailmas on ainult üks mees, kellele sukkpüksid meeldivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli pesufeti¨iga mees. Tahtis, et mul oleks seksi ajal aluspüksid jals, mida ta ise oli ka kandnud, need olid naiste aluspüksid muidugi. Rääkis mulle detailselt kuidas ta läbi libeda pesu onaneerib, palju mõnusam pidi olema kui paljast riista näppida, pidi tunne olema nagu seksiks naisega. Mina igaljuhul lahutasin sellest mehest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]maitse asi. Ma saadaks igast seksuaalhälvikud pikalt, olgu esialgu asi kui tore tahes. [/tsitaat]

arvan täpselt sama. ei kujuta ette, et mingi sukkpükstes eedi mind erutada võiks. mingi veidrik ta igatahes on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad. Kui ma isiklikult sellise mehe otsa komistaksin, siis oleks minu poolt konkreetne lõpp. Üldiselt olen igasuguste kõrvalekallete suhtes salliv, aga isiklikult minu jaoks selline teema (just see, et mees endale ise sukkpükse või mingeid naisteriideid selga ajab) vastuvõetav pole ning minu jaoks lämmataks mehe selline tegu automaatselt igasuguse iha selle mehe vastu.
Maailm on kirju ja kindlasti leiab ta enda kõrvale sarnase inimese, kes temaga on nõus seda stiili jagama. Mina see poleks kindlasti.

Viimasel ajal olen natukene vist ebatolerantsemaks muutunud. Olen käinud nii iha kui ka sexinestonia lehel ning sealt paistab, et selliseid kõrvalekalletega, lausa tülgastavate kõrvalekalletega inimsei on ikka tohutult palju. See on väga hirmutav. Veel hirmutab see, kui massiliselt on pedofiile, palju rohkem kui me arvatagi oleme osanud. See ei puutu küll teemaalgatusse otseselt, aga siiski, ka ju seksuaalne kõrvalekalle.

Eks igale ühele oma. Mina eelistan kindlasti tavalist heteromeest enda kõrvale.
Teemaalgatajale ei saa siinkohal kohe kindlasti mitte mingeid soovitusi jagada, mis ta tegema peaks. Kui sinu jaoks on ikka arusaamatu, vastuvõetamatu ja võib-olla ka sinu seksiiha pärssiv asjaolu, et mees tegeleb selliste asjadega, siis nii see on. Siinkohal ei aita kohe kindlasti selline soovitus, nagu mõni siin jaganud on, et tänapäeval on ju kõik ok, mine mänguga kaasa jne. No miks? Kas sa ise läheksid näiteks sidumis- ja piitsutamismängudega kaasa, kui sinu jaoks pole selles absoluutselt mitte midagi erutavat või, kui sinu jaoks on selline seksivorm vastuvõetamatu ja arusaamatu?
Loomulikult ei pea sellist inimest ümberkasvatama või hoopis põlgama hakkama, aga kui konkreetselt sinu jaoks on ikka sisimas selline asi vastuvõetamatu, siis ma ei näe küll põhjust, miks peaks sellise asjaga kaasa minema ja kaasa mängima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:35; 12.04 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siis ikka see kohtumõistja on, millised kiiksud on inimese puhul lubatud ja millised mitte. Kahtlustan, et päris ilma kiiksudeta inimest ei olegi olemas. Aga igal juhul on mõistlik vahet teha, millised veidrused kedagi kahjustavad ja millised mitte – see on siis vihje neile, kes iga seksuaalset omapära millegipärast pedofiiliaga võrdlevad. Sukkpükste feti¨ ei kahjusta iseenesest küll kedagi ega midagi.

Hoopis iseasi, kui teemaalgataja meest üleüldiselt piisavalt mehelikuks ei pea. Midagi teha ei ole, naise hormoonsüsteem reageerib eelkõige testosteroonile, mille negatiivne külg on aga see, et selle meeshormooni rohkusega õnnistatud isased on jälle vähem empaatilised ja kipuvad rohkem petma. Mis siis olulisem on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaua sa viitsid pidada suhet, kus te kohtute korra kuus paar päeva? Kas sa midagi lähemalt ei tahaks otsida?

Sellest suhtest enam nagunii asja ei saa, sest sinul on tõrge. Aga sa võiksid siiski mehelt küsida, et kui tihti ta sukkpükse kannab ja kas käib naisena väljas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et sa pead ikka selle iga õhtu õlut joova ja röhitseva mehe otsima. on rõve jah, aga teised ei pea sind vähemalt mingiks perverdiks. vot see on tähtis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan, et sa pead ikka selle iga õhtu õlut joova ja röhitseva mehe otsima. on rõve jah, aga teised ei pea sind vähemalt mingiks perverdiks. vot see on tähtis![/tsitaat]Kas tõesti on võimalik ainult kahe äärmuse vahel valida?
Ei usu millegipärast!
Ja oled kindel, et transesviit ei või õlut juua ja röhitseda? See, et inimesel on kiiks küljes, et tee teda teisest otsast ideaalseks inimeseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:35; 12.04 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui kaua sa viitsid pidada suhet, kus te kohtute korra kuus paar päeva? Kas sa midagi lähemalt ei tahaks otsida?

Sellest suhtest enam nagunii asja ei saa, sest sinul on tõrge. Aga sa võiksid siiski mehelt küsida, et kui tihti ta sukkpükse kannab ja kas käib naisena väljas ka.[/tsitaat]
Visiitsuhe sobib meile mõlemale, mul on laps ka eelmisest suhtest, kellele hoolt ja aega pühendada ja ma tunnen ei oleks veel valmis uue mehega kokku kolima.

Ootan sobivat momenti, et selle sukkpükste kandmise kohta küsida ja mõtlen, millist sõnastust kasutada. Põhimõtteliselt tahan ma teada seda, et kas lisaks hiljuti ootamatult selgunud temapoolsele sukkpükste kandmisele on veel mingeid üllatusi tulemas. Kuidas seda välja uurida nii, et ta tõtt räägiks. Ta võib sisimas seda ju häbeneda ja mulle hoopis valetada. Ma tahaksin aga teada tõde ja siis otsustada kas suudan sellega leppida või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 10:46; 11.04 12:22; 11.04 15:02; 11.04 17:01; 13.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmine kord, nii, muuseas, pane talle ise sukkpüksid jalga, …..ja pärast kiida, et täitsa lahe oli. Ehk hakkab sind usaldama ja räägib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Visiitsuhe sobib meile mõlemale, mul on laps ka eelmisest suhtest, kellele hoolt ja aega pühendada ja ma tunnen ei oleks veel valmis uue mehega kokku kolima.

Ootan sobivat momenti, et selle sukkpükste kandmise kohta küsida ja mõtlen, millist sõnastust kasutada. Põhimõtteliselt tahan ma teada seda, et kas lisaks hiljuti ootamatult selgunud temapoolsele sukkpükste kandmisele on veel mingeid üllatusi tulemas. Kuidas seda välja uurida nii, et ta tõtt räägiks. Ta võib sisimas seda ju häbeneda ja mulle hoopis valetada. Ma tahaksin aga teada tõde ja siis otsustada kas suudan sellega leppida või mitte.[/tsitaat]

pole siin mingit raketiteadust. kui olete maha istunud ja väikese teetassi ette võtnud, siis teedki juttu selliste sõnadega.

Põhimõtteliselt tahan ma teada seda, et kas lisaks hiljuti ootamatult selgunud sinupoolsele sukkpükste kandmisele on veel mingeid üllatusi tulemas. Sa võid sisimas seda ju häbeneda ja mulle hoopis valetada, aga tahaksin teada tõde ja siis otsustada kas suudan sellega leppida või mitte.

lihtne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta on transvestiit, siis ei kasuta ta sukkpükse enda erutamiseks või rahulduse saamiseks, vaid riietub aeg-ajalt naiseks.
Kui ta kasutab sukkpükse enda erutamiseks ja rahulduse saamiseks, siis on see pigem tema feti¨ või on tal mingi muu seksuaalse suunitlusega häire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted komistasin portsu otsa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.