Esileht Pereelu ja suhted Kommentaar mis ajas nutma

Näitan 22 postitust - vahemik 91 kuni 112 (kokku 112 )

Teema: Kommentaar mis ajas nutma

Postitas:
Kägu

Kui juba on nimeline foorum, siis võiks olla võimalus teatud inimeste postitusi blokeerida, et ei näekski neid. Hoiab aega ja negatiivset emotsiooni kokku. Saaks nt need shovinistidest meeskasutajad ja “lillkapsamutid” ära blokeerida.

Miks? Ma korduvalt fb reportinud postitusi. Mõned on ainult ära korjatud. Kordi hullem kui need jutud siin. Nt täiesti alasti pilt oma lapsest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on tõeline netikiusamise ja õeluse, halva inimese musternäidis tõesti, kui keegi julgeb väita, et õnnelik ja heatahtlik inimene ei naudi teistele ärapanemist ja halvasti ütlemist.

No ma ei tea. See on puhtalt sinu arvamus. Ega sa ise ka ju eriti õnnelik ja heatahtlik siin välja ei paista. Mina jälle arvan, et olen heatahtlik kui mõnele teiste kallal õelutsejale koha kätte näitan ja õnnelik olen ka. Seda ei saagi keegi teine otsustada, kuidas mina end tunnen. Aga see, milline ma teistele (võõrastele) inimestele näin, ei oma mingit tähtsust.

Hahaa????Just sellest hoiakust ma rääkisingi. Halenaljakalt lapsemeelne. Juba 3-4. kord siin püüab tõestada ja korrutada mulle ja teistele, et oled heatahtlik ja õnnelik. Mina pole end kunagi pidanud ei heaks inimeseks ega ka õnnelikuks. Kui pole märganud, siis ma pole seda siin kordagi enda kohta väitnud. Küll aga ma olen alati imetlenud häid inimesi. Heatahtlikud inimesed on lahked, abivalmid, sõbralikud ning soovivad teistele head ning ka mõtlevad teistest hästi, kohtlevad teisi hästi ja räägivad nendega ilusti. Seda ei saa ju kuidagi sinu kohta öelda. Korrutad, et sulle ikka meeldib ära panna ja kohta kätte näidata. Tõeliselt heatahtlik! See on sihilik halva soovimine ja sealjuures sellise tegevuse nautimine.

Siis veel korrutad, et teiste arvamus ei oma su jaoks mingit tähtsust, aga läbivalt jääd korrutama, et sa oled ikka heatahtlik ja õnnelik. Kui seda päriselt oleksid, ei peaks seda siin tõestama. Ilmselgelt ei vasta see tõele. Heatahtlikkuse puudumine on niigi selge su puhul.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka teemast välja, aga see on huvitav mõttekäik. On asju, mida enda isiku varjamiseks olen endast ka teisiti rääkinud. Väheolulised asjad, mida aegajalt mainida. Olen foorumis omajagu vanem, edutum ja inetum, kui reaalis. Mõtlesin, et enamus, kes moonutavad detaile, teevad end pigem vaesemaks ja vanemaks, siis saab vabamalt kirjutada, ilma et keegi eputamises või uhkustamises süüdistama hakkab. Katsu siin foorumis kirjutada näiteks külaliste teemas muu jutu sees, et oled 28, kodus on kuus tuba, millest 2 külalistele vabad…siis saad niimoodi vastu päid ja jalgu. Silmad kraabitakse peast välja ja pead aru andma, miks sa mingi vanamehe rahadega eputad, sest see on PK enamuse jaoks ilmselge. Kui aga kirjutad, et oled 55 ja elad Mustaka kahetoalises kolme lapsega ja ema magab külla tulles põrandal, siis oled kohe oma ja sõber ja tubli.

Nüüd ma küll naersin kõva häälega! ????

Ükskord aastaid tagasi kirjutasin, et meil on tarastatud aias mitu tõukoera. Tõud mainisin, et anda märku, et need on talvekindlad. Teema oli midagi inimtühjadest piirkondadest, metsataludest, hajaasustusest ja turvalisusest. Oh sa sade, sain niisuguse verbaalse koslepi! Käisid läbi sellised mõttekäigud, et mõtle, kui võõras laps tuleb kogemata pimedas kuskilt laanest teie õue, mis siis saab, ka omas aias peavad koerad kinni olema. Teine kägu kirjutas, et miks eputada mitme koeraga, kui eestimaa lapsed nälgivad. Kolmas muretses, et koerad hävitavad aias bioloogilist elurikkust. Neljanda jaoks olin sadist, et koerad toas ei maga. Viies kirjutas, et kahju, vanasti sai käia mööda metsi ja aasasid, nüüd panevad maainimesed lausa kõrge aia oma maja ümber, koeradki sisse ja tema ei saa vabalt looduses lillekesi korjata (?). Ja nii edasi. Nüüd, kui vaja mainida midagi koerte hooldusest, on mul Perekooli jaoks välja mõeldud üks vana ustav segavereline muri.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni siis seal üritab veel tuvastada, et mõnel äkki mitu kontot.

No konkreetses teemas oli siiski nii, et teemaalgataja tegigi teema ühe nimega, aga hiljem vastas teemaalgatajana teise kasutajanime alt. See tähendab, et tal reaalselt ongi kaks kontot, mitte keegi ei püüdnud midagi tuvastada või otsi kokku viia.

Loen tihti ajaviiteteemasid, aga pole sellist asja märganud. Pidasin silmas seda Huvilist, kes jäänud silma oma õelate kommentaaridega. Vaatasin teema üle ja teemat ei algatanud üldse see, keda tema üritas tuvastada ja süüdistas, et teevad teemasid ja vastavad. See fenomen on minu meelest pereelus, kus see HIV hull tädi möllab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka teemast välja, aga see on huvitav mõttekäik. On asju, mida enda isiku varjamiseks olen endast ka teisiti rääkinud. Väheolulised asjad, mida aegajalt mainida. Olen foorumis omajagu vanem, edutum ja inetum, kui reaalis. Mõtlesin, et enamus, kes moonutavad detaile, teevad end pigem vaesemaks ja vanemaks, siis saab vabamalt kirjutada, ilma et keegi eputamises või uhkustamises süüdistama hakkab. Katsu siin foorumis kirjutada näiteks külaliste teemas muu jutu sees, et oled 28, kodus on kuus tuba, millest 2 külalistele vabad…siis saad niimoodi vastu päid ja jalgu. Silmad kraabitakse peast välja ja pead aru andma, miks sa mingi vanamehe rahadega eputad, sest see on PK enamuse jaoks ilmselge. Kui aga kirjutad, et oled 55 ja elad Mustaka kahetoalises kolme lapsega ja ema magab külla tulles põrandal, siis oled kohe oma ja sõber ja tubli.

Nüüd ma küll naersin kõva häälega! ????

Ükskord aastaid tagasi kirjutasin, et meil on tarastatud aias mitu tõukoera. Tõud mainisin, et anda märku, et need on talvekindlad. Teema oli midagi inimtühjadest piirkondadest, metsataludest, hajaasustusest ja turvalisusest. Oh sa sade, sain niisuguse verbaalse koslepi! Käisid läbi sellised mõttekäigud, et mõtle, kui võõras laps tuleb kogemata pimedas kuskilt laanest teie õue, mis siis saab, ka omas aias peavad koerad kinni olema. Teine kägu kirjutas, et miks eputada mitme koeraga, kui eestimaa lapsed nälgivad. Kolmas muretses, et koerad hävitavad aias bioloogilist elurikkust. Neljanda jaoks olin sadist, et koerad toas ei maga. Viies kirjutas, et kahju, vanasti sai käia mööda metsi ja aasasid, nüüd panevad maainimesed lausa kõrge aia oma maja ümber, koeradki sisse ja tema ei saa vabalt looduses lillekesi korjata (?). Ja nii edasi. Nüüd, kui vaja mainida midagi koerte hooldusest, on mul Perekooli jaoks välja mõeldud üks vana ustav segavereline muri.

Appi, kui naeruväärne ja hale ikka. Näitab, et mõni on nii kade ja ebakindel endas, et isegi selline asi, et kellelgi on mitu tõukoera, teeb tohutult kadedaks. Ja veel oma maja ka! Või siis lihtsalt halb päev olnud ja vaja kellegi kallal nokkida. Siis leiab kohe igast asjast ainest. Isegi, kui oleksid öelnud, et oled 2 väikse krantsiga ja elad korteris, siis oleksid saanud loomapiinaja tiitli, et koerad toas elavad. Perekool oma headuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajaviitejuttudes pesitsevad jah mingid imelikud kelle elu vist ongi ainult perekool, nad ei unusta iialgi kes mida neile vastumeelset on öelnud.

Ja mitte ainult vastumeelset. Ma kord kirjutasin, et mul on Ihas konto. Selle peale läks paar tegelast nii pöördesse, et nüüd, iga kord, kui mu kasutajanime ajaviite all näevad, võtavad mu kohe hambusse. Ühel lähevad hambad kohe eriti irevile ja nägu ilaseks, kui saab mulle jälle meelde tuletada, milline ropp elukas ma ikka olen.

Seda mõtlesingi, et minu meelest see anonüümsuse puudumine hoopis soodustab netikiusu. Oled kuskil maininud, et sul suur maja või Ihas konto või sul on edukad lapsed või endast palju noorem mees. Ja siis tuleb igas teemas kohe vastav suhtumine. Nõme.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajaviitejuttudes pesitsevad jah mingid imelikud kelle elu vist ongi ainult perekool, nad ei unusta iialgi kes mida neile vastumeelset on öelnud.

Ja mitte ainult vastumeelset. Ma kord kirjutasin, et mul on Ihas konto. Selle peale läks paar tegelast nii pöördesse, et nüüd, iga kord, kui mu kasutajanime ajaviite all näevad, võtavad mu kohe hambusse. Ühel lähevad hambad kohe eriti irevile ja nägu ilaseks, kui saab mulle jälle meelde tuletada, milline ropp elukas ma ikka olen.

Seda mõtlesingi, et minu meelest see anonüümsuse puudumine hoopis soodustab netikiusu. Oled kuskil maininud, et sul suur maja või Ihas konto või sul on edukad lapsed või endast palju noorem mees. Ja siis tuleb igas teemas kohe vastav suhtumine. Nõme.

Nad kadedad siis. Mina ütlenausalt, et vaene ja saan ka miinuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajaviitejuttudesse jääb vist EKRE ainsaks teemaks. Tundub, et mõne peas ulub ainult tuul ja kummitab EKRE.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaa????Just sellest hoiakust ma rääkisingi. Halenaljakalt lapsemeelne. Juba 3-4. kord siin püüab tõestada ja korrutada mulle ja teistele, et oled heatahtlik ja õnnelik.

Sa vestled erinevate inimestega. Isegi sellest aru ei saa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis veel korrutad, et teiste arvamus ei oma su jaoks mingit tähtsust, aga läbivalt jääd korrutama, et sa oled ikka heatahtlik ja õnnelik. Kui seda päriselt oleksid, ei peaks seda siin tõestama. Ilmselgelt ei vasta see tõele. Heatahtlikkuse puudumine on niigi selge su puhul.

Kas kaks postitust on just “läbivalt korrutamine”, ei oska öelda. Sinu jaoks vist liiga palju või ajad mu teistega segi. Ja tõestada ma ju ei tahtnudki sulle midagi. Ütlesin, et tähtis on, kuidas ma ise end tunnen. Aga sinu arvamus jäägu sulle. 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issake, need teie, viimased, jätke järele. Mis himu sul on kuulutada poolele eestile, kuidas sina end tunned? Tunne kuidas tahad. Kuidas sa enne sotsiaalmeediat hakkama said? Käisid mööda tänavat ja rääkisid vastutulijatele, et sind ei huvita nende arvamus, aga nad peavad teadma, et tunned end õnnelikuna? Kle, lõpeta ära!

(ei, sa ei ole minuga enne vestelnud, olen kõrvalvaataja)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issake, need teie, viimased, jätke järele. Mis himu sul on kuulutada poolele eestile, kuidas sina end tunned? Tunne kuidas tahad. Kuidas sa enne sotsiaalmeediat hakkama said? Käisid mööda tänavat ja rääkisid vastutulijatele, et sind ei huvita nende arvamus, aga nad peavad teadma, et tunned end õnnelikuna? Kle, lõpeta ära! (ei, sa ei ole minuga enne vestelnud, olen kõrvalvaataja)

No kui keegi oleks siis tänaval tulnud küsima, et mis mind nutma ajab vms, ehk oleks isegi vestelnud. 😀

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issake, need teie, viimased, jätke järele. Mis himu sul on kuulutada poolele eestile, kuidas sina end tunned? Tunne kuidas tahad. Kuidas sa enne sotsiaalmeediat hakkama said? Käisid mööda tänavat ja rääkisid vastutulijatele, et sind ei huvita nende arvamus, aga nad peavad teadma, et tunned end õnnelikuna? Kle, lõpeta ära!

(ei, sa ei ole minuga enne vestelnud, olen kõrvalvaataja)

Just. Kui keegi käib ringi ja tunneb vajadust kuulutada, kui õnnelik ja rahulolev, hea inimene ta on, siis ilmselt ei ole. Õnnelik inimene on õnnelik omaette. Mitte ei lähe endast välja, kui keegi tema õnnelikkust ei usu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni siis seal üritab veel tuvastada, et mõnel äkki mitu kontot.

No konkreetses teemas oli siiski nii, et teemaalgataja tegigi teema ühe nimega, aga hiljem vastas teemaalgatajana teise kasutajanime alt. See tähendab, et tal reaalselt ongi kaks kontot, mitte keegi ei püüdnud midagi tuvastada või otsi kokku viia.

Loen tihti ajaviiteteemasid, aga pole sellist asja märganud. Pidasin silmas seda Huvilist, kes jäänud silma oma õelate kommentaaridega. Vaatasin teema üle ja teemat ei algatanud üldse see, keda tema üritas tuvastada ja süüdistas, et teevad teemasid ja vastavad. See fenomen on minu meelest pereelus, kus see HIV hull tädi möllab.

Mitte, et see oleks nüüd nii ülivägaoluline, aga mina pidasin silmas teemat nimega Grüne Fee tööõnnetus. Seal oli tõesti nii, et teemaalgataja oli algul ühe nimega. Hiljem juba teise nimega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issake, need teie, viimased, jätke järele. Mis himu sul on kuulutada poolele eestile, kuidas sina end tunned? Tunne kuidas tahad. Kuidas sa enne sotsiaalmeediat hakkama said? Käisid mööda tänavat ja rääkisid vastutulijatele, et sind ei huvita nende arvamus, aga nad peavad teadma, et tunned end õnnelikuna? Kle, lõpeta ära!

(ei, sa ei ole minuga enne vestelnud, olen kõrvalvaataja)

Nõus! Jube tüütu on nende kahe “olen õnnelik ja heatahtlik” lõppematut dialoogi lugeda. Oleks siis, et iga postitusega öeldaks midagi uut ja põhjapanevat, aga ei korrutada koguaeg üht ja sama pisut muudetud sõnastuses….

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni siis seal üritab veel tuvastada, et mõnel äkki mitu kontot.

No konkreetses teemas oli siiski nii, et teemaalgataja tegigi teema ühe nimega, aga hiljem vastas teemaalgatajana teise kasutajanime alt. See tähendab, et tal reaalselt ongi kaks kontot, mitte keegi ei püüdnud midagi tuvastada või otsi kokku viia.

Loen tihti ajaviiteteemasid, aga pole sellist asja märganud. Pidasin silmas seda Huvilist, kes jäänud silma oma õelate kommentaaridega. Vaatasin teema üle ja teemat ei algatanud üldse see, keda tema üritas tuvastada ja süüdistas, et teevad teemasid ja vastavad. See fenomen on minu meelest pereelus, kus see HIV hull tädi möllab.

Mitte, et see oleks nüüd nii ülivägaoluline, aga mina pidasin silmas teemat nimega Grüne Fee tööõnnetus. Seal oli tõesti nii, et teemaalgataja oli algul ühe nimega. Hiljem juba teise nimega.

Millise nimega? Seal see Huviline viitas kahele nimele, mis polnud kumbki teemaalgataja kasutaja.Lugesin teemat ja ei saanud küll aru, et teemaalgataja ise oleks teise nime alt sõna võtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal oli ju see, et üks kasutaja küsis veel täpsustust, et mis täpselt juhtus ja selle põhjal arvati, et kindlasti on ka teemaalgataja? Ebaloogiline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise nimega? Seal see Huviline viitas kahele nimele, mis polnud kumbki teemaalgataja kasutaja.Lugesin teemat ja ei saanud küll aru, et teemaalgataja ise oleks teise nime alt sõna võtnud.

Jah, vabandust, mitte teemaalgataja ei esinenud kahe nime alt, vaid keegi, kes algul oli tartlane88 ning hiljem Lounakagu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Kui keegi käib ringi ja tunneb vajadust kuulutada, kui õnnelik ja rahulolev, hea inimene ta on, siis ilmselt ei ole. Õnnelik inimene on õnnelik omaette. Mitte ei lähe endast välja, kui keegi tema õnnelikkust ei usu.

Aga mis probleem on sul teisi inimesi mitte uskuda? Kui öeldakse, et läheb hästi, lapsed edukad, haridus hea, raha palju, siis miks sa kohe pead arvama, et inimene valetab? Seetõttu, et ta sellest räägib? Netis peabki rääkima, sest nett pole igapäevane elu, kus see niisamagi selge on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vabandust, mitte teemaalgataja ei esinenud kahe nime alt, vaid keegi, kes algul oli tartlane88 ning hiljem Lounakagu.

Mis olulist tähtsust sellel on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vabandust, mitte teemaalgataja ei esinenud kahe nime alt, vaid keegi, kes algul oli tartlane88 ning hiljem Lounakagu.

Mis olulist tähtsust sellel on?

Nagu eespool juba ütlesin, siis polegi oluline. Kuigi, perekooli kasutustingimused ütlevad, et igal kasutajal tohib olla ainult üks kasutajakonto.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vabandust, mitte teemaalgataja ei esinenud kahe nime alt, vaid keegi, kes algul oli tartlane88 ning hiljem Lounakagu.

Mis olulist tähtsust sellel on?

Millel PKs üldse olulist tähtsust on? Lihtsalt totter oli lugeda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 91 kuni 112 (kokku 112 )


Esileht Pereelu ja suhted Kommentaar mis ajas nutma