Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kommentaarist on juba teavitatud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kommentaarist on juba teavitatud

Postitas:
Kägu

Kommentaarist on juba teavitatud.

Kas olete ka tähele pannud, et pea kõikide teemaalgatuste all on see kommentaar? Kas see on üks kindel isik, kes niimoodi tegutseb?

Mina kirjutasin erivajadustega laste teemasse täiesti neutraalse, südamliku ja sõbraliku kommentaari, aga see oli märgitud: kommentaarist on juba teavitatud.

Saan aru, et siin liigub ka hulle ja igasugu vaimse tasandiga inimesi, aga kui on näha, et ühe ip alt tuleb koguaeg midagi imelikku, siis kas ei ole võimalik seda kuidagi jälgida ja blokeerida?

+13
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pks käib kümneid tuhandeid inimesi, kasutajaid on päris palju. Kust võtad, et selle taga pelgalt 1 isik? Nii kui ajaviites läks lahti kasutajanimede näitamine, tuli ilmsiks tõsiasi, et kasutajaid on esiteks üllatavalt palju ja teiseks sõnavara mitmetel äravahetamiseni sarnane, aga ei saa olla 1 isik, sest mälestuste heietamisel on eri generatsiooniga tegu.

Pane libameiliaadress ja ei tule sulle neid kirju enam.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaarist on juba teavitatud.

Kas olete ka tähele pannud, et pea kõikide teemaalgatuste all on see kommentaar? Kas see on üks kindel isik, kes niimoodi tegutseb?

Mina kirjutasin erivajadustega laste teemasse täiesti neutraalse, südamliku ja sõbraliku kommentaari, aga see oli märgitud: kommentaarist on juba teavitatud.

Saan aru, et siin liigub ka hulle ja igasugu vaimse tasandiga inimesi, aga kui on näha, et ühe ip alt tuleb koguaeg midagi imelikku, siis kas ei ole võimalik seda kuidagi jälgida ja blokeerida?

Pole mõtet jälgida ja blokeerida, see kommentaaridest teavitamine on ohutu “hullus”.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul läheb see otse rämpsposti, nii et teavitagu terviseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma kuskil siin juba kirjutasin, et 6 aastat tagasi tehtud neutraalsele teemale sain teavituse meilile. No see on ju nali. Kusjuures alles hiljuti ka minu kommentaari alla tuli, et on teavitatud, aga meili enam pole saadetud. Isegi rämpsposti pole meili tulnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on üks konkreetne hull ka olemas, kes on mitme kasutajanime all. Ja kuna tema kirjutised on tihtipeale väga inetud, siis teavitatakse nendest. Ja tema siis litsub seda teatamise nuppu sada korda suvalises kohas, sest arvab, et teeb sellise teguviisiga kuidagi tagasi. Seda ta rääkis ise mitu korda, et ta nii teeb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane libameiliaadress ja ei tule sulle neid kirju enam.

Konto on mul seotud mingi suvalise meiliaadressiga, mille postkasti ma ei kasuta.

Pidasin silmas kommentaaride alla pandud teksti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam vist jah ei tule su meili peale teavitusi, et keegi peab su kommentaari ebasobivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kommentaarist on juba teavitatud