Esileht Väikelaps Kommenteerige mängutube

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kommenteerige mängutube

Postitas:

Olen otsimas kaheseks saavale lapsele peopaika. Ei oota siin teemas kommentaare stiilis miks võiks kodus ja kas üldse vaja suurelt. On oma põhjus miks tahan pidada suuremalt ja nii lihtsalt on. Uurin kodulehti ja vaatan pilte, aga siiski oleks tore kuulda kui kellegil konkreetselt positiivset-negatiivset kogemust. Seltskonnas on lapsi väga erinevas vanuses ja tean et ei peagi kõigile leidma meelelahutust, kuid siiski tore kui on ikkagi laiem valik. Samas on ka palju täiskasvanuid, seega peab olema ka neil meeldiv juttu ajada (et no päris kampas ühele väiksele diivanile end ära ei pea mahutama)

Hetkel siis kaalumisel sellised kohad (valik tingitud vaba aja olemisest meile sobival kuupeäval): Miilumaa, Mänguplaneet, Kidsroom, Juunimägi ja Papa juures.

Suur tänu, kes oskab ja leiab aega kommenteerida ja ehk on kellelegi veel teemast sedasi kasu. Ise võin lisada, et olen Mänguplaneedis kord pidanud, kuid väga mitu aastat tagasi ja ei ütle ühtegi halba sõna toonase kogemuse põhjal. Ruumi oli palju ja lastel tore.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 22:18; 02.01 08:43; 21.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“väga erinevas vanuses lapsed” ebamäärane kirjeldus. Kui vanu kõige rohkem on ja kui suur grupp üldse koos suurtega, keda on ka “palju”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed peamiselt 2-10, ja kokku nii lapsi kui täiskasvanuid umbes 20+20

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 22:18; 02.01 08:43; 21.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vaadanud selle järgi, et
1. oleks nii suurte laud kui ka laste laud (et suurtel mugav istuda ja samas et lapsed saavad ise toitu kätte)
2. suurematele lastele mingi videomängunurk
3. oleks piisavalt avarust jooksmiseks ja autodega sõitmiseks (mul on väga aktiivsed lapsed)
4. pallimeri
5. mida uhkem turnimisatraktsioon, seda parem (batuute pigem väldin)

Nt see Miilumaa on pigem väiksematele lastele hea, sellised kuni 3aastased, puuduvad kõrged turnimisvõimalused ja vanem ei pea koguaeg jälgima. 5-6aastane tahab rohkem turnimist. Minu 4aastasel oleks seal igav ja tõenäoliselt ka 2aastasel oleks liiga vähe turnimist. Mõnele teisele jälle väga sobiks.

Mänguplaneedi kvalifitseerin mina ohtlikuks, kui seltskonnas on korraga 2- ja 10aastased. keskmine 6-10aastane ei suuda veel tõuksidega ringisõites arvestada, et 2-3aastane ei märka ja ei suuda eest ära liikuda piisavalt kiiresti jne. Seetõttu ise väldin selliseid kohti, kus on pidevad õnnetused sisse kirjutatud.

Kõiki mängutube ei hakka läbi vaatama, aga eespoolt saad mõtteid, millele eelkõige tähelepanu pöörata, kui on eri vanuses lapsed. Ma ise tähistasin just 2- ja 4aastase sünnipäeva ja minu üllatuseks ka 8-12aastased olid veel suured turnijad ja ringijooksjad, pidigi ikka meelde tuletama, et nad pisemaid pikali ei jookseks

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole eelpool nimetatutes käinud, aga kui on palju täiskasvanuid, kes ainult istuda ei taha, siis oskan soovitada Sisehoov Mängutuba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oleks midagi öelda Miilu mängumaa kohta. Pidasime seal lapse sünnipäeva 2017. aastal. Võib-olla nüüd on seal ühtteist paremaks tehtud.

Olin pettunud. Esiteks eesruum (seal on ka köök, peab edasi-tagasi jooksma) – see on ikka väga ajast ja arust, vaip plekiline ning haises.
Teiseks peoruumis toolid-lauad samuti väsinud olemisega ja peal on inetud vakstud.
Autorada ei olnud võimalik kasutada, autod sõitsid rajalt välja ja neid pidi päästma. Mõnele ei pääsenud ligi üldse.
Diskoga oli ka mingi kamm, ei mäleta.
Kostüümid kulunud ja kaua aega pesemata.

Poe atraktsioon oli äge.

Mõnele ei pruugi need asjad olulised olla, kirjutasin vaid oma kogemusest ja arvamusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väga erinevas vanuses lapsed on, siis neist kas Kidsroom (seal rohkem väiksematele tegevust) või siis Miilu. Miilus oleme korduvalt sünnipäevadel käinud ja seal meeldib lastele alati ronila ja poemänguala. Kidsroomis oleme ka käinud, see on natuke värskema välimusega kui Miilu.

Keegi eespool soovitas ka Sisehoovi, aga seal on minu arust rohkem tegevust suurematele, kaheaastastele mitte nii väga, nii et seal peaks lapse sünnat, kui ta u 6 a saab.

Trallituba vaatasid, selle kuupäevad ei sobi? See on ka selline mängutuba, kus võivad eri vanuses lapsed rahulikult mängida, piisavalt palju ruumi ja eri nurki ja atraktsioone, kus erinevaid tegevusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie küla tänav? Olen seal ise sünnipäeval käinud ja meeldis see, et oli palju ruumi ja valikuid lastele ja suurtele külalistele oli mitu lauda pinkidega ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile on meeldinud ka Lennumaa, kus on nii-öelda poolkorrusel 3 sünnipäevatuba ehk toad on mõnusasti eraldatud ülejäänud mängukeskusest ning toas oli väike kööginurka ka olemas. All oli suur ronimislinnak, mis sobib pigem suurematele lastele, sest läheb päris kõrgele välja aga miks mitte ka väiksematele, kuid siis pigem koos vanemaga seda läbida. Seal oli ka tõukeautode ala ning selline selline pehmete pallide ja kahurite väljak. Päris pisikestele nii kuni 3 oli oma väike ala, sai ronida ja kööginurgas mängida.

Meile meeldis just see, et suur ronimislinnak pakkus palju põnevust ja lapsed ei tüdinenud nii kiiresti ära ning sünnipäevatuba oli piisavalt eraldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mis kuupäevi sul vaja aga mulle meeldis Vallatuste Mängutuba. Kui nii suur inimeste hulk tulemas, siis seal on palju ruumi nii lastele kui täiskasvanutele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike Linn Koplis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lets play – ei meeldinud, et nö kahes toas ja ronimis asjad väsinud ja kleebitud, muidu on suur ala ja avar.

Juunimäni – ilus valge ja avar, aga miinuseks on see, töötaja koguaeg seal, aga eesti keelt ei oska, pajalape, pannilabidaid jne pole. Esmaabi asju polnud. Fotograaf, kelle sealt sai tellitud, suhtles ainult teise töötajaga ja kui palusime pilte teha, siis nördinult tegi paar ja siis läks lobises edasi, seega seda ei soovita tellida sealt.

motomängutuba, ei meeldinud, et mitu ruumi, aga muidu mõnus.

Mänguplaneet, muidu mõnus, aga palju maisnaid ja lapsed lähevad hoogu, seega peab valvama, lisaks rulluisid vaid suured suurused 34+, kui ei eksi.

Peostuudio, muidu armas, aga minu jaoks väike.

Meie küla tänav on endla üks lemmik, aga kahjuks 7+ vanuses lapsega seal enam ei pea, seega sobib pigem väiksemale.

Lennumaad kindlasti ei soovita, kuna lapsi lihtsalt ei näe ja kuna mitu pidu koos ja võõrad ka siis näiteks nädalavahetusel sela hullumaja (nagu ka uues skypargis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pidasime oma poisi sünnipäeva Playmobil mängutoas.
Peoplats oli puhas, pidu ainult yhele sünnipäevale ja meeletult palju Playmobili mänguasju.
Sobib siiski enne kõike Playmobili hulludele:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja ja kui äkki kellelegi kasuks, siis panen kommentaariks, et pidu toimus Juunimaa mängutoas ja ei ühtegi halba sõna enda kogemuse põhjal. Ruum tõesti meeldiv ja ilus, mitte väga ammu aega tagasi on tehtud remont, seega hea ja värske. Tegevust jagus nii kahestele kui kümnestele. Peamine hitt oli labürint ja liumägi. Kuna pliiti ei kasutanud, siis ei märganud ka pajalappide puudmist. Esimese hooga ehmatas et oli vaid presskannud (2x1l) ja meil palju täiskasvanuid, kes kohvisõbrad, aga tegelikult sai ka sellega ilusti hakkama ja ei tekkinud olukorda kus oleks pidanud hirmsasti ootama et nüüd kohvi saada. Tädikese seal nurgas unustasin vahepeal täitsa ära, sest lihtsalt omal tegemist küll. Kusjuures pole esimest kroda kui satun mängutuppa kus on kogu aja inimene kohapeal, aga väga levinud see tõesti pole jah. Seega mina oma kogemuse põhjal julgen soovitada ja ka külalised jäid rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 22:18; 02.01 08:43; 21.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline uus mugav koht nüüd olemas: http://www.partyup.ee – Eesti esimene lastepidude broneerimiskeskkond! Saad peopaiku ühest kohast mugavalt sorteerida linna, laste vanuse, kategooria, seltskonna suuruse, hinna järgi. Kogu oluline peopaiga info ja broneerimistingimused on ühtsel ilusal kujul esitletud, lisaks kenad pildid. Saad sealtsamast mugavalt ka broneerida, saades vastu tellimuskinnituse. Hinnad ja tingimused on kliendi jaoks täpselt samad nagu otse peopaigast broneerimisel! Pakkumiste valik täieneb iga päevaga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Kommenteerige mängutube

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.