Esileht Hobinurk Kommid/šokolaad käsipagasis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kommid/šokolaad käsipagasis

Postitas:

Tean, et vedelikke ei või käsipagasis vedada, aga kas komme või šokolaade, millel ei ole vedelat täidist võib? Lähen külla sõbrannale, kes palus mõne Eesti maiustuse kaasa võtta ja lähen ainult käsipagasiga, muidu olen nänni lihtsalt registreeritud pagasisse visanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See selgub konkreetselt lennujaamas. Igal pool on iga reisijaga ja iga lennuliiniga ja olenevalt ametniku tujust täiesti erinevad reeglid.
Kõige ideaalsem on, kui jalutad lennukile, kaks kätt tühjades taskutes. Või siis ostad endale oma isikliku lennuki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ainult käsipagasiga lennanud kümneid kordi, kordagi pole kommidest või šokolaadist probleemi tehtud. kui aga ikkagi kahtled, võid maiustused osta lennujaama poest, peale turvakontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mitukümmend korda reisinud nii, et käekotis on toitu. Mitte ühtegi korda pole keegi kobisenud, ka mitte laste võileivade või kommide peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tulin suures saksamaa lennujaamas turvakontrollist niimoodi läbi, et saiakesed olid eraldi kilekotiga näpu vahel. ei tahtnud neid käsipagasisse toppida, need oleks seal lössi läinud. nii paningi lindile oma käsipagasi, jope ja kotitäie saiakesi (hullult head!). ise teatasin rõõmsalt, et need on minu cookied!
ei olnud kellelgi midagi mu saiakeste vastu.
(mu lennuni oli veel pikalt aega, nii et kui saiakestega oleks mingi probleem tekkinud, oleksin jõudnud nad enne turvaväravaid rahulikult nahka panna.)

teemaalgataja, ära muretse, ei usu, et kellelgi midagi su šokolaadi vastu peaks olema.
noh ja kui ongi, eks siis võtavad ära (või sööd ise kohe ära), sind lastakse lennule ikka ja küllap ka sõbranna mõistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Kommid/šokolaad käsipagasis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.