Esileht Hobinurk komöödia Jahihooaeg

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: komöödia Jahihooaeg

Postitas:
pyybeleht

on seda võimalik kuskilt laenutusest ka tellida või osta ? Oskab keegi öelda 😉

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Tuuletiib

Ei olnud midagi erilist.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Coldasice

Mine kinno

+2
-5
Please wait...

Postitas:
pyybeleht

Mine kinno

Ma ei postitaks siia siis kui ma kinno läheks. Ja minuteada vaximata inimesed kinno ei pääase

+9
-23
Please wait...

Postitas:
Futura

Püübeleht, mine vaktsineerima.

+17
-8
Please wait...

Postitas:
Mauno

Liiga uus film veel, et saaks laenutada, enne peab ikka kinos ära jooksma 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Ära raiska oma aega ja raha sellisele pa*ale

+14
-5
Please wait...
Postitas:
piilur

tõeliselt halb film. punnitatakse “ägedat” jalaga tagumikku nalja teha, aga saal on vait ja kõigil on piinlik.

väga kurb, et Kuld ja Algus tandem sellise s**ta peale üldse aega on raisanud.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Viplala22

Mulle küll meeldis ja meie seansil terve saal ikka naeris 😄

+9
-14
Please wait...

Postitas:
silesale

Mina oleks tahtnud vaadata seda filmi publikuga saalis, et saada aru oma ja teiste inimeste naljasoonest. Paraku publikut oli saalis vaid 3 inimest. Arusaadav, sest käisin hommikusel seansil. Nalja ma nagu ei leidnud.  St naerma ei ajanud. Õigemini, nali oli nii ette selgeks tehtud, et mulle polnud see enam naljakas. Kõige naljakam oli Uuspõllu tegelaskuju. Aga ka mitte otseselt naljaks, vaid ta ei pööranud oma äpardustele ise erilist tähelepanu. Naispeategelane aga püüdis aina lollidest olukordadest väärikalt välja tulja. Ja see mis pidi olema naljakas, seetõttu enam polnud. Nö soputas tiibu ja läks edasi. Kui seda tiivasoputust poleks olnud…

+6
0
Please wait...

Postitas:
Pii – Anka

Miks on vaja panna miinus kommetaarile, et kellelegi film meeldis ja naerdi? Lihtsalt üritan aru saada. Kas see on umbes nii, et keegi ütleb, et talle meeldib maasikajäätis ja siis need, kellele maasikajäätis ei maitse, panevad miinuse? Et kõigile peab sama asi meeldima, muidu oled nõme?

Mina naersin ka, väga vahva ajaviide oli. Mina nägin seal tegelaskujudes iseennast, mitmeid oma sõpru, reaalselt juhtunud sarnaseid olukordi ja see kõik mulle meenus ka filmi vaadates, vahest seetõttu tundus ka film naljakam. Aga mulle meeldivad filmid, mis annavad mõista, et see on ok, kui sa vahel tunned end alaväärsena ja see on ok, milline sa oled. Sa ei pea olema alati täiuslik, muutuma teiste sarnaseks, vaid nautima oma elu, elama oma südame järgi.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Yanna68

Hea komöödia oli.    Pärast oli tuju jupp aega lõbus.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Yanna68

Hämmastav on inimeste pahatahtlikkus –   teiste loomingu kohta ( film, raamat, muusika’, etendus)  lihtsalt lambist halvasti öelda..

+3
-8
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Hämmastav on inimeste pahatahtlikkus – teiste loomingu kohta ( film, raamat, muusika’, etendus) lihtsalt lambist halvasti öelda..

Eee…mis ajast ei tohi arvamus avaldada selliste asjade kohta?

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Alfa

Ma ei tea sellest filmist midagi, aga siinkirjutatu põhjal kahtlustan, et see kõik on sama ‘naljakas’ nagu Klassikokkutulek 1-3 või Svingerid. On mul õigus? Teaksin siis, millest end eemale hoida ja mille peale mitte oma elust 2 tundi kulutada (või kasvõi esimest 15 minutit, mul hakkaks neistki kahju).

+7
-1
Please wait...

Postitas:
metsasusi

Ikka suht halb oli. Ja oli küll ajast kahju.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene on filmi näinud, võib muidugi arvamust avaldada. Eks mingi taset näitab ka kommentaar “halb”, aga päris täpselt ei saa aru, mis oli filmis vaataja jaoks halb, või kas tehti hinnang treileri põhjal.

Mõistlik on teha enne filmi vaatamist selgeks, mis filmiga on tegu ja mis on enda ootused. Näiteks see Svingerite-Klassikokkutulekute võrdluse küsimine. Ju on inimene neis pettunud ja nüüd omab eelarvamust kõigi Eesti kergema klassi filmide kohta. Talle ma võin öelda, et ma Klassikokkutulek 1 ei suutnud vaadata, teisi isegi ei proovinud, sest no ma ei ole masohhist, ja svingerite osas omasin ka ise eelarvamuste ja deduktsiooni tulemusena seisukohta mitte seda filmi vaadata. Aga Jahihooaega võrdleksin isiklikult Bridget Jonesiga.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Hobinurk komöödia Jahihooaeg