Esileht Hobinurk Kompaktkaamera

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kompaktkaamera

Postitas:

.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kompaktkaamera eelis on mõistagi see, et jääb ära objektiivide ostmine ja vahetamine. Saab sama pildi aga vähema vaevaga. Mulle endale on silma jäänud Nikon P900 mõnede loodusfotograafide (vt nt see) lehtedelt.

Täpselt ei saa aru, kas sinu lähedasel on juba peegelkaamera koos objektiividega olemas? Kuna objektiivid on ilmselt kalli hinnaga soetatud, siis tundub mulle küll järgmise kaamera ostmine ebavajalikuna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 18:59; 31.07 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kompaktkaamera eelis on mõistagi see, et jääb ära objektiivide ostmine ja vahetamine. Saab sama pildi aga vähema vaevaga. Mulle endale on silma jäänud Nikon P900 mõnede loodusfotograafide (vt nt see) lehtedelt.

Täpselt ei saa aru, kas sinu lähedasel on juba peegelkaamera koos objektiividega olemas? Kuna objektiivid on ilmselt kalli hinnaga soetatud, siis tundub mulle küll järgmise kaamera ostmine ebavajalikuna.

Jaa, tal on mingi 10+ a vana vist peegelkaamera. Vist Nikon D3000. Nüüd ta tahab midagi uuemat, sest see pea 15 a vana ehk. Ja tahab paremat. Lugesin ise vahepeal juurde, et kui inimene on teinud erinevate otsikiutega pilte, siis ei ole just parim valik võtta see, millel üks universaalne ja mis on kõige jaoks, siis see pole hea.

Ostku hoopis olemasolevate objektiivide juurde sobiv uus kere. Ajapikku saab objektiive ka välja vahetada uuemate vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et kere vahetamine sobiks inimesele paremini, kui ta niikuinii oma objektiive juba hästi tunneb. https://en.wikipedia.org/wiki/Nikon_F-mount#External_links siin tabelis peaks olema kered, millele sobivad samad objektiivid mis D3000-le (F-mount).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 18:59; 31.07 21:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Kompaktkaamera