Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Komposter talvel

61 postitus (kokku 61)

Teema: Komposter talvel

Postitas:

Mul üldse kiirkompostriga muret praegu pole – kaas külmus kinni ja enne sula sinna midagi lisada ei saa, kompostri materjal on selline, et seda lahti raiuma ma ka ei hakka, lõhub kogu kompostri ära. Hetkel veel võib biojäätmeid ka olmeprügisse visata, aga ma ei tea, kui järgmisel talvel sama juhtub, mis siis saama hakkab, pean metsa hakkama vedama oma biojäätmeid? Muidu ametnikud teevad trahvi, kui vales kastis on prügi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
61 postitus (kokku 61)

Esileht Kodunurk Komposter talvel