Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõndimislindilt ära tulles käib pea ringi?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kõndimislindilt ära tulles käib pea ringi?

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi veel nii, enam ei julgegi sinna minna, sest rattasõidu ja stepperiga probleem puudub:(

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kõndimislindilt ära tulles käib pea ringi?

Mul täpselt sama probleem. Mõnikord lausa peaagu pilt eest ära minemas peale käimist. Siis istun natuke. Imelik jah. Meeldib muidu väga seal käia, aga alati pärast hakkab paha.

Please wait...
Postitas:
vareenik

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kellelgi veel nii, enam ei julgegi sinna minna, sest rattasõidu ja stepperiga probleem puudub:([/tsitaat]

Kas sa hüppad sealt täiskiiruse pealt maha või? Ma paar korda proovisin ja siis oli sama asi.
Lase hoog ikka tasapisi täiesti alla ja enne kui maha tuled, siis ei tohiks peapööritust olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mina lasengi hoo seal 1,5 peale ja kõnnin veel tükk aega sellise madalkäiguga.
Ilmselt siiski see asjandus mulle ei sobi:(

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
vareenik

[tsitaat]Aga mina lasengi hoo seal 1,5 peale ja kõnnin veel tükk aega sellise madalkäiguga.
Ilmselt siiski see asjandus mulle ei sobi:([/tsitaat]

Kaua sa oled seal lindil kõndinud? Kui alles algaja, siis nii lihtsalt küll ära käega löö. Enamus uusi asju vajavad kohanemist. Kui nii kuu aja pärast ikka sama probleem, siis hakkaksin loobumisele mõtlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemustest- esiteks tundub, et lindimasinad kõiguvad rohkem kui rattad või cross-trainerid. Teine põhjus on see mida oma pilguga teed. Kõikuv masin +display vaatamine on see kõige pahem variant. Kui lindi taga on tühi ühevärviline sein on see vaid väga vähe parem variant. Parim on kui seal on saal või aken vms kuhu oma pilku suunata. (seal jõusaalis kus mina käin on nägu-vastu-seina variant. Ma juba tükk aega võtan hoogu minemaks ütlema, et keeraku need teistpidi või pangu mingi pilt seinale).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
vareenik

Mina vaatan lindil kõndides telekat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata kõndides kaugusesse, mitte virvendavat telekat ja tee läbi cooldown vähemalt niipalju, et pulss langeb alla 100.
Normaalsel kaasaegsel masinal ei tohiks küll tuntavat kõikumist olema, aga loomulikult inimesed on erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli esimesel paaril korral tunne, et ma üldse ei suuda seal otse käia ja astun üle äära maha. Ja ma ei ole mingi elus-esimest-korda-sattus-sporidklubisse tibi. See masin lihtsalt on natuke imelik jah. Tahab veidi harjumist.
Nüüd olen harjunud ja kõnnin nagu miki 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa vabas looduses ei kõnni?Rikud oma tervist trenazööridega ja hingad teiste peeru- ja higihaisu ninast sisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks sa vabas looduses ei kõnni?Rikud oma tervist trenazööridega ja hingad teiste peeru- ja higihaisu ninast sisse.[/tsitaat]
Kõnnin arstliku järelvalve all, sest tervislik seisund nõuab vajadusel kohest arstlikku sekkumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks sa vabas looduses ei kõnni?Rikud oma tervist trenazööridega ja hingad teiste peeru- ja higihaisu ninast sisse.[/tsitaat]
eeee, tahaks nüüd täpsustada, mul on kodus jooksulint, kasutan seda ja ka trena, minu masinad küll ei peereta, ega higista.. ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

võimalusel jooksen alati väljas, aga kui on nii jube jube ilma ja pealegi ei ole mul spetsiaalseid lörtsi ilma jooksmise ajalnõusid ja kui kui ma nikuinii kasutan spordiklubi rühmateenuseid ja jooksulindi eest eraldi maksma ei pea, siis miks mitte

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jooksin eile väljas.
Täiesti õudne! Lumepudru sees, jalad vänderdasid all, libe, ebaühtlane maastik. Käisin 2 korda käpuli, sest jalad lihtsalt libisesid alt ära.
Jooksule keskendumise asemel pidi keskenduma enda püsti hoidmisele.
Lisaks veel see, et enne autoteed pidi seisma jääma ja ootama ja ringi vahtima. Ei mingit ühtlasest tempos, rahulikku, katkematut jooksu.

Lumepudrust veel kehvem variant on mu meelest veel see ilm, mis oli üleeile, kui maa oli külmunud ja ebaühtlane lumepuder oli teravateks jääkonarusteks külmunud. Siis oli isegi tükk tegu, et toast autoni saaks ilma jalga välja väänamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on sama tunne peale liftiga sõitmist ka ja isegi eskalaatori pealt maha tulles… arvasin kogu aeg, et olen ainuke eksemplar

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära siis vahi linti. Liikuvad objektid panevad ikka kiiresti silmade eest virvendama ja pea ringi käima. Sellised asjad tuleks ära keelata tervise huvides.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõndimislindilt ära tulles käib pea ringi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.