Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kondoomist ausalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Kondoomist ausalt

Postitas:
Kägu

Kas olete tõesti alati kondoomi kasutanud? Pean silmas siis aega, mil olite vallaline ja erinevate meestega tutvusite.
Vastan ausalt, et olen ise eksinud mitmel korral. Peamiselt olid need juhused kui mehed ilma kondoomita seksida soovisid ja olles noor ja kogenematu, läksin muidugi sooviga kaasa. Mõni mees oli ka võimetu kondoomiga asju sooritama ja sellepärast sai ilma tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kondoomist ausalt

Vallalise algusaegadel olin veel pillide peal, siis panin ilma. Nüüd olen ikka kummi kasutanud aga juba mitmendale roundile minnes siis juhtunud, et ilma. Ükskord üks mees pani kummi peale, pusis ja pusis ja kui sisse pani, sain ikka aru, et ta seda peale ei pannud. Paar kummi purunemist on ka ette tulnud.
Suguhaiguste kontroll on tehtud ja näidud korras. Aga edaspidi ilma kaitseta küll mitte mingil juhul ei tee, kui just oma kindel partner ei ole ja juurdekasvu plaanis ei ole.

Please wait...
Postitas:
Venice

Mina ei ole kunagi kondoomi kasutanud. Mitte ühtegi korda elus. Aga juhusuhteid ja üheöövärki pole samuti kunagi harrastanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haiguseid ei ole kartnud?
Ma ilma ei julgeks ja orgasmi ka ei saaks, kui hirm on kuklas, et äkki teisel on ikka mingi haigus, millest ta isegi ei pruugi teadlik olla.

Kui see teema (varasem seksuaalkäitumine) on lahti räägitud, on muidugi teine teema (loomulikult kui on ka usaldus ikka), aga niisama lihtsalt ma selle ettepaneku peale, et teeks ilma, teine muidu ei saa, jätaks üldse tegevuse rahumeeli ära.

Aga mul pole neid juhusuhteid olnud ka, ühe korra on juhtunud, et inimese vastu tunded olid veel tagasihoidlikud (lootsin, et tunded tulevad ikka tasapisi, aga seda ei juhtunud) – tegevus oli nii mõttetu, et sain oma õppetunni – ilma tunneteta pole sel tegevusel mingit mõtet ega väärtust, seega ka juhusuhted minu jaoks välistatud.

Please wait...
Postitas:
Venice

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Haiguseid ei ole kartnud?
Ma ilma ei julgeks ja orgasmi ka ei saaks, kui hirm on kuklas, et äkki teisel on ikka mingi haigus, millest ta isegi ei pruugi teadlik olla.

Kui see teema (varasem seksuaalkäitumine) on lahti räägitud, on muidugi teine teema (loomulikult kui on ka usaldus ikka), aga niisama lihtsalt ma selle ettepaneku peale, et teeks ilma, teine muidu ei saa, jätaks üldse tegevuse rahumeeli ära.

[/tsitaat]
Just, selleks ajaks olulised jutud räägitud ja usaldus samuti. Samuti suured tunded. Niisama ei viitsi ennast raisata. Mehed on olnud ka korralikud, enne tsekin tausta kellegi kaudu üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just, selleks ajaks olulised jutud räägitud ja usaldus samuti. Samuti suured tunded. Niisama ei viitsi ennast raisata. Mehed on olnud ka korralikud, enne tsekin tausta kellegi kaudu üle.
[/tsitaat]

Tsekid tausta kellegi kaudu üle? Mis mõttes? Ja kelle? Arvad, et inimesed heietavad oma suguhaigustest? Soovitan sul minna aidsitesti tegema, siis näed, millised inimesed ootavad koos sinuga kabinetiukse taga oma testitulemuse vastuseid – noored, ilusad, kenasti riides, viisakad, sõbralikud, toredad – aga neid seob siiski ilma kondoomita seks. Nii ongi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[/tsitaat]

nojaa, sest kui ikka on räägitud ja suured tunded, siis suguhaigused ei nakka..

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]nojaa, sest kui ikka on räägitud ja suured tunded, siis suguhaigused ei nakka..[/tsitaat]Litsil on alati tunded, seega litsid on kõige tervemad naised maailmas?

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]

nojaa, sest kui ikka on räägitud ja suured tunded, siis suguhaigused ei nakka..[/tsitaat]

Kui inimene on püsisuhtes, siis üldjuhul oleks ju emmal-kummal see haigus avaldunud või mis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimene on püsisuhtes, siis üldjuhul oleks ju emmal-kummal see haigus avaldunud või mis?[/tsitaat]

absoluutselt mitte, osad haigused võivad olla ühel või teisel sümptomiteta. nt klamüüdia ei põhjusta 50-70% juhtudest kaebusi ja HIVi puhulgi võib minna aastaid.

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]

absoluutselt mitte, osad haigused võivad olla ühel või teisel sümptomiteta. nt klamüüdia ei põhjusta 50-70% juhtudest kaebusi ja HIVi puhulgi võib minna aastaid.[/tsitaat]

Nojah, minu viga ja on õnneks läinud. Ma lihtsalt eeldasin, et kui minuga kohtuv mees elab kindla partneriga, on suht tõenäoline, et ta on puhas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, minu viga ja on õnneks läinud. Ma lihtsalt eeldasin, et kui minuga kohtuv mees elab kindla partneriga, on suht tõenäoline, et ta on puhas.[/tsitaat]

Oeh, kust te naiivitarid tulete? Enam kui pooled suhtes inimesed hooravad ringi salaja, sageli kondoomi ei kasutata. Tean seda, sest olen sattunud suhteinimeste \”otsa\”, kes keelduvad kondoomist esialgu, nendele vaid üks vastus.

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]

Oeh, kust te naiivitarid tulete? Enam kui pooled suhtes inimesed hooravad ringi salaja, sageli kondoomi ei kasutata. Tean seda, sest olen sattunud suhteinimeste \”otsa\”, kes keelduvad kondoomist esialgu, nendele vaid üks vastus.[/tsitaat]
Votvott. Samamoodi pean mina naiivseteks neid, kes tutvudes teevad koos haiguste teste ning järgnevate kuude jooksul, kui vastused pole tulnud, seksivad kondoomiga. Tegelikkus on aga see, et paljud kõrvalehüpped tehakse just suhte alguses. Seega analüüsitulemused võivad puhtust näidata, kuid reaalselt selle aja jooksul on partner võinud haigestuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, olen alati suhte algusfaasis kasutanud kindlat kaitset.
Samas vallalisena pole üheöösuhteid harrastanud, kõikide parteritega oleme ametikult \”koos olnud\”.

Esimese parteriga olime kondoomide peal, esimene suhe jne. Korra soovis kergelt purjus peaga kondoomi mitte kasutada, aga ma ei olnud sellega nõus.

Ülejäänud 2 meest olid hiljem, pikemaajalised ning nad olid enne mind süütud ning muidu korralike elukommetega. Siis läksin pillidele üle. Ei roni kohe uue mehega voodisse ka, mõni kuu läheb selleks aega.

Praeguse mehe voodielu ajalugu on küll kirjum olnud, aga sõjaväes tehti talle vähemalt HIV-test ning on ennast ka suhte jooksul meestearsti juures testimas käinud.
Minul nagunii 2x aastas naistearsti juures kontroll. Siiamaani olen puhas olnud.

Ma mõtlen ka, et soovimatu rasedus on ju vajaduse korral täiesti lahendatav, aga mida sa raske või potensiaalselt surmava suguhaigusega peale hakkad? Arvatavasti ei ole isegi kerge suguhaiguse põdemine ja ravimine küllaltki meeldiv.

Ja oi issand kui palju on petmisi – mõtlete tõesti, et need toimuvad kõik kondoomiga? Kui sa magad mehega, kelle suguhaiguste ajalugu sa ei tea ja sa teed seda kondoomita, magad sa teoreetiliselt ju kõikide tema endiste partneritega (ja endiste partnerite varasemate partneritega).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean tunnistama, ise olen loll, aga juhtub ikka, et aeg-ajalt teen ilma. Suguhaiguste ees on hirm küll, aga oma lollus ja mugavus on vahel tugevamad. Põhjuseks siis see, et mul on üsna kuiv tupp (ka erutunud olekus ja piisava eelmänguga) ja kondoomiga seks on üldjuhul valulik. Kui ohtralt libestit panna, siis saab normaalselt seksida, aga pikemalt tegemisel kulub see ka ära ja lõpuks on ikka järgmisel päeval jalgevahe valule hõõrutud. Päris juhusuhtega pole selliseid hulle tükke teinud, aga mõnekuuses suhtes olen aeg-ajalt kondoomita teinud küll. Siiani pole midagi külge tulnud, aga eks see pole ka mingi õigustus. Samas ei julge ka ausalt lubada, et enam kondoomita ei tee.
Viljakuse kontrolliks on spiraal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kondoomita olen seksinud ainult eksmehega, teistega kõigiga kummiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutasin ja seda mehe nõudmisel(ma ei jõudnud sõna sekkagi öelda või nõustuda).

Ja nõudsid nad mitte haiguste leviku pärast vaid kartes rasedust.

Kui asi jõudsin kindla suhteni, siis veendusid nad et tarvitan pille ja siis enam ei kasutanud, ometi sahtlis olid nad alati.

Vot siis neid mehi. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kasutasin ja seda mehe nõudmisel(ma ei jõudnud sõna sekkagi öelda või nõustuda).

Ja nõudsid nad mitte haiguste leviku pärast vaid kartes rasedust.

Kui asi jõudsin kindla suhteni, siis veendusid nad et tarvitan pille ja siis enam ei kasutanud, ometi sahtlis olid nad alati.

Vot siis neid mehi. :)[/tsitaat]Väga tublid mehed ju, lausa rõõm kuulda, et neid selliseid on.
Kui palju on selliseid mehi, kes pole nii mõelnud ja praegu maksavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tublid mehed ju, lausa rõõm kuulda, et neid selliseid on.
Kui palju on selliseid mehi, kes pole nii mõelnud ja praegu maksavad?[/tsitaat]
Julgen ka öelda, et nõudis alguses kondoomi, hiljem kontrollis, et oleks pillid – olidki, aga ikka jäin rasedaks. Nüüdseks siis maksab ka paraku.

100% kaitse on ikkA, mitte seksimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Votvott. Samamoodi pean mina naiivseteks neid, kes tutvudes teevad koos haiguste teste ning järgnevate kuude jooksul, kui vastused pole tulnud, seksivad kondoomiga. Tegelikkus on aga see, et paljud kõrvalehüpped tehakse just suhte alguses. Seega analüüsitulemused võivad puhtust näidata, kuid reaalselt selle aja jooksul on partner võinud haigestuda.[/tsitaat]Maitia! Midagi on sinu mõtteviisis ikka vääääga valesti!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
saaresaima

Minu arst teab alati millal olen vahekorras olnud, sest üksiku inimesena juhtub seda harva ja kui on juhtunud, siis (alati kondoomi kasutades) ma ikka kardan, et olen mingi haiguse hankinud.
Arst kiidab ja itsitab minu üle samal ajal. Aga no mis teha, hirmu suured silmad.
Aga ma kujutan juba ette kui ma olen arstile aja pannud, siis nad seal irvitavad, et kodanik see-ja-see on keppi saanud 😀
Raseduse eest kaitseb hormoonspiraal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu jaoks on arusaamatu, et inimene, kellel puudub püsisuhe, kastuab hormonaalseid RVV-d. kohutav tegelikult suisa!

ennustan, et 20 aasta pärast kasutab hormonaalseid vahendeid vaid ebateadlikum ja enesest vähem hooliv seltskond naisi.

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat] [small]Venice kirjutas:[/small]
Maitia! Midagi on sinu mõtteviisis ikka vääääga valesti![/tsitaat]
Miks siis? Nagu keegi eespool mainis, pooled püsisuhtes olevad inimesed petavad oma partnerit ja paljud ilma kondoomita. Seega, kaitstud oleme vaid siis, kui kunagi kodus oma partneriga ilma kondoomita ei seksi. Igal muul juhul võib mees/naine selle iga kell tuua ning mingitest vanadest tervisetõenditest pole mingit kasu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks siis? Nagu keegi eespool mainis, pooled püsisuhtes olevad inimesed petavad oma partnerit ja paljud ilma kondoomita. Seega, kaitstud oleme vaid siis, kui kunagi kodus oma partneriga ilma kondoomita ei seksi. Igal muul juhul võib mees/naine selle iga kell tuua ning mingitest vanadest tervisetõenditest pole mingit kasu.[/tsitaat]Petmisega on see asi, et tõesti, mitte miski ei garanteeri, et seda ei juhtu.
Kuid usun siiski, et heas ja teineteisthoidvas suhtes seda ei juhtu või kui juhtub, et siis hoolitakse partnerist vähemalt nii palju, et kasutatakse oma petmiste käigus kondoomi.
Püsisuhtes olles usud ikka truudusesse või vähemalt sellesse, et partneril on kuigi suur vastutustunne enda ja sinu nakatamisest hoidumiseks.

Juhusuhtesse astudes pole sul isegi põhjust loota või oodata, et partner sulle truu oleks või, et tal eelnevaid või paralleelseid partnereid poleks.
Kui see inimene on valmis olema sinuga ilma kondoomita, siis on ta seda kahtlemata ka teiste partneritega. Ja see mitmekordistab haiguste riski.

Seega, juhusuhtes kummita seks on siiski kahtlemata vähemusaldusväärsem ja ebaturvalisem.
Ütle, mis tahad!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat]Kas olete tõesti alati kondoomi kasutanud? Pean silmas siis aega, mil olite vallaline ja erinevate meestega tutvusite.
[/tsitaat]

Vastan ausalt, et meestega tutvusmiseks pole ma küll kondoomi vajanud. Olen seda kasutanud nendega sugulisse vahekorda astudes. Ja alguses alati (peale esimese korra, mil olin ise süütu ja poiss oli ka). Üritasime selle kondoomiga mitu päeva jantida, aga midagi ei tulnud välja ja pisil läks lihtsalt niisama lahti, enne, et miskit juhtuda oleks jõudnud 🙂 – kogenematute omavaheline seks on üks õudsamaid asju üldse 🙂
Suhte alguses on saadud selgeks räägitud rasestusvastased vahendid ja millal kontrollis käidud sai. Kusjuures väga paljud mehed minu tutvusringkonnast (mitte seksisõbrad, lihtsalt sõbrad) on rääkinud, et käivad aeg-ajalt teste andmas. Väga tore tendents.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

Votvott. Samamoodi pean mina naiivseteks neid, kes tutvudes teevad koos haiguste teste ning järgnevate kuude jooksul, kui vastused pole tulnud, seksivad kondoomiga. Tegelikkus on aga see, et paljud kõrvalehüpped tehakse just suhte alguses. Seega analüüsitulemused võivad puhtust näidata, kuid reaalselt selle aja jooksul on partner võinud haigestuda.[/tsitaat]

Mis testid need kuude viisi aega võtavad? Raseduse alguses näiteks tehakse testid kõigi \”tähtsamate\” suguhaiguste suhtes ja vastused tulevad maksimaalselt poleteise nädalaga. Ja siis see püsisuhtes inimene nõuab püsipartneriga suheldes kondoomi, aga juhukeppi teeb kondoomita või? Kuidagi ebaloogiline sse sinu loogika.

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat]minu jaoks on arusaamatu, et inimene, kellel puudub püsisuhe, kastuab hormonaalseid RVV-d. kohutav tegelikult suisa!

ennustan, et 20 aasta pärast kasutab hormonaalseid vahendeid vaid ebateadlikum ja enesest vähem hooliv seltskond naisi.[/tsitaat]

Mul oli vahepeal seksist paariaastane paus ja sõin pille. Nahaarst kirjutas välja. Kohutav küll, aga nahk muutus paremaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jarka kirjutas:[/small]

Mul oli vahepeal seksist paariaastane paus ja sõin pille. Nahaarst kirjutas välja. Kohutav küll, aga nahk muutus paremaks.[/tsitaat]

sul oli seega vaja hormoonravi. aga see, et horomoonravi saavad miljonid terved naised, on õõvastav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kas olete tõesti alati kondoomi kasutanud? Pean silmas siis aega, mil olite vallaline ja erinevate meestega tutvusite.
Vastan ausalt, et olen ise eksinud mitmel korral. Peamiselt olid need juhused kui mehed ilma kondoomita seksida soovisid ja olles noor ja kogenematu, läksin muidugi sooviga kaasa. Mõni mees oli ka võimetu kondoomiga asju sooritama ja sellepärast sai ilma tehtud.[/tsitaat]Naised saavad kasutada ainult naiste kondoome, kondoomi kasutust mehe poolt ei saa naine mitte kuidagi kontrollida. Ma olen ise mitu korda salaja kondoomi ära võtnud nii et naised ei märka ja siis valetanud, et tuli kogemata. Ilma kondoomita on siiski mitu korda mõnusam keppida.
Selleks on üks kaval nipp, ma võin teiste meeste jaoks seda tutvustada, kes tahaksid ka salaja kondoomi ära võtta. Seksimise ajal tuleb kummi serva natuke edasi lükata ja siis läheb vitu vedelik munni varre peale ja muudab selle üli libedaks. Kui nüüd kondoom tagasi tõmmata peale, siis natukese aja pärast sõidab ta siuhti otsast ära kerge vaevaga, sest vitu vedelik muudab kondoomi aluse libedaks.
Kondoom ei tule ära väga lihtsalt, kui hakata kuivast peast sikutama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[/tsitaat] kas sa juhtusid nägema filmi naisest, kellel 80ndatel avastati HIviirus ja kes hiljem oma abikaasale ei öelnud, et ta on HIV+? nad elasid mehega ikka aastaid koos, said kaks last kui lõpuks naine julges mehele rääkida, et ta on HIV+. mees lahutas naisest ja kaebas naise kohtusse. naine sai reaalse vanglakaristuse. eks sellelgi paaril olid paljud olulised jutud räägitud, vähemalt naise poolt väga suured tunded ja kuni saladuse ilmsiks tulekuni ka usaldus.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kondoomist ausalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.