Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kondoomist ausalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Kondoomist ausalt

Postitas:
Kägu

RE: Kondoomist ausalt

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Naised saavad kasutada ainult naiste kondoome, kondoomi kasutust mehe poolt ei saa naine mitte kuidagi kontrollida. Ma olen ise mitu korda salaja kondoomi ära võtnud nii et naised ei märka ja siis valetanud, et tuli kogemata. Ilma kondoomita on siiski mitu korda mõnusam keppida.
Selleks on üks kaval nipp, ma võin teiste meeste jaoks seda tutvustada, kes tahaksid ka salaja kondoomi ära võtta. Seksimise ajal tuleb kummi serva natuke edasi lükata ja siis läheb vitu vedelik munni varre peale ja muudab selle üli libedaks. Kui nüüd kondoom tagasi tõmmata peale, siis natukese aja pärast sõidab ta siuhti otsast ära kerge vaevaga, sest vitu vedelik muudab kondoomi aluse libedaks.
Kondoom ei tule ära väga lihtsalt, kui hakata kuivast peast sikutama. [/tsitaat]

Tead, kaarel, saa meheks ometi kord!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Pean tunnistama, ise olen loll, aga juhtub ikka, et aeg-ajalt teen ilma. Suguhaiguste ees on hirm küll, aga oma lollus ja mugavus on vahel tugevamad. Põhjuseks siis see, et mul on üsna kuiv tupp (ka erutunud olekus ja piisava eelmänguga) ja kondoomiga seks on üldjuhul valulik. Kui ohtralt libestit panna, siis saab normaalselt seksida, aga pikemalt tegemisel kulub see ka ära ja lõpuks on ikka järgmisel päeval jalgevahe valule hõõrutud. Päris juhusuhtega pole selliseid hulle tükke teinud, aga mõnekuuses suhtes olen aeg-ajalt kondoomita teinud küll. Siiani pole midagi külge tulnud, aga eks see pole ka mingi õigustus. Samas ei julge ka ausalt lubada, et enam kondoomita ei tee.
Viljakuse kontrolliks on spiraal.[/tsitaat]

Kuivustunnet võib põhjustada hormoonide tasakaalutus. Nt östrogeeni on liiga vähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, kaarel, saa meheks ometi kord![/tsitaat]Mulle tundub, et kondoomiga nikkumine ei ole eriti mehelik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naised saavad kasutada ainult naiste kondoome, kondoomi kasutust mehe poolt ei saa naine mitte kuidagi kontrollida. Ma olen ise mitu korda salaja kondoomi ära võtnud nii et naised ei märka ja siis valetanud, et tuli kogemata. Ilma kondoomita on siiski mitu korda mõnusam keppida.
Selleks on üks kaval nipp, ma võin teiste meeste jaoks seda tutvustada, kes tahaksid ka salaja kondoomi ära võtta. Seksimise ajal tuleb kummi serva natuke edasi lükata ja siis läheb vitu vedelik munni varre peale ja muudab selle üli libedaks. Kui nüüd kondoom tagasi tõmmata peale, siis natukese aja pärast sõidab ta siuhti otsast ära kerge vaevaga, sest vitu vedelik muudab kondoomi aluse libedaks.
Kondoom ei tule ära väga lihtsalt, kui hakata kuivast peast sikutama. [/tsitaat]Olen kindel, et see on seesama tegelane Revolver, kes igas võimalikus perekooli teemas süüdistab naisi meelega rasestumises.
Et naised jäävad meelega rasedaks, see tähendab, et ei lähe abordile (kui mees on sinu antud soovituse järgi kondoomist keeldunud või selle vahekorra käigus vaikselt maha libistanud) ja tahab mehelt raha välja pumbata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Venice kirjutas:[/small]

Just, selleks ajaks olulised jutud räägitud ja usaldus samuti. Samuti suured tunded. Niisama ei viitsi ennast raisata. Mehed on olnud ka korralikud, enne tsekin tausta kellegi kaudu üle.
[/tsitaat]Vabandust, kuid mitte ei mõista, mida puutub siiab USALDUS ja suured tunded?
Väga paljud inimesed ei tea isegi, et nad on HIVi nakatanud või põevad mingit suguhaigust.
Hämmastav ignorantsus ikka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kindel, et see on seesama tegelane Revolver, kes igas võimalikus perekooli teemas süüdistab naisi meelega rasestumises.
Et naised jäävad meelega rasedaks, see tähendab, et ei lähe abordile (kui mees on sinu antud soovituse järgi kondoomist keeldunud või selle vahekorra käigus vaikselt maha libistanud) ja tahab mehelt raha välja pumbata. [/tsitaat]Ma ei tea mis see revolver on, aga ma lihtsalt selgitaksin, et see kui sa kellegiga nikud, siis alati on see võimalus, et mees võtab kondoomi ära, kas meelega või vahel ka kogemata tuleb ära. Kunagi ei tea. See risk on olemas. Seega ei maksa oma lastele rääkida, et kondoom kaitseb haiguse eest. Ei kaitse ta sittagi.
Sama asi on ka naistega, et kui naine tahab titte taha saada, siis ta saab ka ühel või teisel viisil ja mehel pole siin palju kaasa rääkida.
Seksis on ainult üks asi kindel: MITTE MIDAGI POLE KINDEL.
Isegi kui räägitase avala näoga ühte, siis tihti tehakse hoopis midagi muud, sest lihtsalt meie loomus on selline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, minu viga ja on õnneks läinud. Ma lihtsalt eeldasin, et kui minuga kohtuv mees elab kindla partneriga, on suht tõenäoline, et ta on puhas.[/tsitaat]Sina EELDAD? Inimene, see on SINU elu, millega sa mängid vene rulett!
Tänapäeval liiguvad sugulisel teel ikka liiga räiged haigused, et neid lihtsalt eitada, midagi eeldada või loota, et ehk veab.
Nagu eelmises kommentaaris juba öeldud, siis inimene ei pruugi ise teadagi oma haigusest. Sinu suhtumine on lausa kuritegelik ja vastutustundetu, sest kui oled ühe mehega kaitsmata vahekorras ja mõne aja pärast juba järgmisega, kellegagi kummi ei kasuta, teste vahepeal ei tee, siis oledki juba potentsiaalne haiguste levitaja.
Lihtsalt imestan, et tänapäeval saavad kokku 2 inimest, kellel kummalgi nupp ei noki ja igasugune arusaam haiguste leviku ja vastutuse osas puudub. Aga ilmselt sellised ka väärivad teineteist…
Kui üks pool on loll ja vastutustundetu, siis teine pool võiks selles osas ohjad enda kätte võtta.
Kahju lihtsalt nendest inimestest, kes selliste inimeste heausksed püsipartnerid on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Venice kirjutas:[/small]
Sina EELDAD? Inimene, see on SINU elu, millega sa mängid vene rulett!
Tänapäeval liiguvad sugulisel teel ikka liiga räiged haigused, et neid lihtsalt eitada, midagi eeldada või loota, et ehk veab.
Nagu eelmises kommentaaris juba öeldud, siis inimene ei pruugi ise teadagi oma haigusest. Sinu suhtumine on lausa kuritegelik ja vastutustundetu, sest kui oled ühe mehega kaitsmata vahekorras ja mõne aja pärast juba järgmisega, kellegagi kummi ei kasuta, teste vahepeal ei tee, siis oledki juba potentsiaalne haiguste levitaja.
Lihtsalt imestan, et tänapäeval saavad kokku 2 inimest, kellel kummalgi nupp ei noki ja igasugune arusaam haiguste leviku ja vastutuse osas puudub. Aga ilmselt sellised ka väärivad teineteist…
Kui üks pool on loll ja vastutustundetu, siis teine pool võiks selles osas ohjad enda kätte võtta.
Kahju lihtsalt nendest inimestest, kes selliste inimeste heausksed püsipartnerid on.[/tsitaat]Seleta palun arusaadavalt ära kuidas on üldse võimalik nikkuda ilma et sa teatud määral vene ruletti ei mängiks?
Käsid mehel ALATI kasutada kondoomi?
Kuskohast sa tead et ta seda meelega ära ei võta või kogemata katki ei lähe?
Magad ainult ühe 100 korda kontrollitud mehega?
Sina ei tea täiesti kindlalt kunagi, kellega tema vahepeal peale sinu nussimas käib.

Nagu isegi näed, siis 100% kindlat varianti polegi olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et kondoomiga nikkumine ei ole eriti mehelik. [/tsitaat]

Seda on enda tegude eest vastutuse võtmine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mis see revolver on, aga ma lihtsalt selgitaksin, et see kui sa kellegiga nikud, siis alati on see võimalus, et mees võtab kondoomi ära, kas meelega või vahel ka kogemata tuleb ära. Kunagi ei tea. See risk on olemas. Seega ei maksa oma lastele rääkida, et kondoom kaitseb haiguse eest. Ei kaitse ta sittagi.
Sama asi on ka naistega, et kui naine tahab titte taha saada, siis ta saab ka ühel või teisel viisil ja mehel pole siin palju kaasa rääkida.
Seksis on ainult üks asi kindel: MITTE MIDAGI POLE KINDEL.
Isegi kui räägitase avala näoga ühte, siis tihti tehakse hoopis midagi muud, sest lihtsalt meie loomus on selline. [/tsitaat]Kelle loomus on, kelle oma mitte.

Sõnakasutus reedab, et tegemist pole vist kuigi nutika inimesega.
Sinu puhul on maailmavaade/arusaam ja kõnepruuk on otseses omavahelises võrdelises seoses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle loomus on, kelle oma mitte.

Sõnakasutus reedab, et tegemist pole vist kuigi nutika inimesega.
Sinu puhul on maailmavaade/arusaam ja kõnepruuk on otseses omavahelises võrdelises seoses. [/tsitaat]Vean kihla, et jääd hätta, kui peaksid välja toomad need konkreetsed minu kõnepruugi eripärad, mis lasevad aimata, et tegemist \”pole vist kuigi nutika inimesega.\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seleta palun arusaadavalt ära kuidas on üldse võimalik nikkuda ilma et sa teatud määral vene ruletti ei mängiks?
Käsid mehel ALATI kasutada kondoomi?
Kuskohast sa tead et ta seda meelega ära ei võta või kogemata katki ei lähe?
Magad ainult ühe 100 korda kontrollitud mehega?
Sina ei tea täiesti kindlalt kunagi, kellega tema vahepeal peale sinu nussimas käib.

Nagu isegi näed, siis 100% kindlat varianti polegi olemas.
[/tsitaat]Kujutad ette, et magan jah ainult ühe kindla mehega ja kasutan sealjuures kondoomi ka (seda mitte niivõrd haiguste pärast, vaid rasedusest hoidumise pärast).
Hästi ei kujuta ette, miks mu oma isiklik mees, kes lapsi kindlasti saada ei soovi, peaks salaja vahekorra käigus kondoomi maha libistama. Milleks??? Et nalja saada?

Kui me kondoomi ei kasutaks, siis oma püsisuhtes mehelt ootan tõesti truudust (sest nii on ta mulle lubanud, mitte mina omast peast ei eelda midagi). Kui ta seda sõna ei peaks, siis poleks mul tõesti mitte midagi teha, mind on konkreetselt petetud, minu usaldust kuritarvitatud ja minu elu ja tervist on kuritahtlikult ohtu seatud.
Täpselt nii nagu sinu ja Venice sekspartnerid seavad hiljem ohtu oma püsiparnteri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kujutad ette, et magan jah ainult ühe kindla mehega ja kasutan sealjuures kondoomi ka (seda mitte niivõrd haiguste pärast, vaid rasedusest hoidumise pärast).
Hästi ei kujuta ette, miks mu oma isiklik mees, kes lapsi kindlasti saada ei soovi, peaks salaja vahekorra käigus kondoomi maha libistama. Milleks??? Et nalja saada?

Kui me kondoomi ei kasutaks, siis oma püsisuhtes mehelt ootan tõesti truudust (sest nii on ta mulle lubanud, mitte mina omast peast ei eelda midagi). Kui ta seda sõna ei peaks, siis poleks mul tõesti mitte midagi teha, mind on konkreetselt petetud, minu usaldust kuritarvitatud ja minu elu ja tervist on kuritahtlikult ohtu seatud.
Täpselt nii nagu sinu ja Venice sekspartnerid seavad hiljem ohtu oma püsiparnteri. [/tsitaat]Päris hale on sellise mehe elu, kes elu aeg ainult kondoomiga keppi saab. Ei kadesta. Kui ta vähegi mees on, siis proovib ta varem või hiljem ka muid võimalusi ja kas on vaja lisada, et seda ta oma põhipartnerile ei maini.

Please wait...
Postitas:
Venice

Petmisega on see asi, et tõesti, mitte miski ei garanteeri, et seda ei juhtu.
Kuid usun siiski, et heas ja teineteisthoidvas suhtes seda ei juhtu või kui juhtub, et siis hoolitakse partnerist vähemalt nii palju, et kasutatakse oma petmiste käigus kondoomi.
Püsisuhtes olles usud ikka truudusesse või vähemalt sellesse, et partneril on kuigi suur vastutustunne enda ja sinu nakatamisest hoidumiseks.

Juhusuhtesse astudes pole sul isegi põhjust loota või oodata, et partner sulle truu oleks või, et tal eelnevaid või paralleelseid partnereid poleks.
Kui see inimene on valmis olema sinuga ilma kondoomita, siis on ta seda kahtlemata ka teiste partneritega. Ja see mitmekordistab haiguste riski.

Seega, juhusuhtes kummita seks on siiski kahtlemata vähemusaldusväärsem ja ebaturvalisem.
Ütle, mis tahad![/tsitaat]
Ma räägin ju-need mehed ei ole juhusuhteid vaid kellel endal on püsipartner, ehk nagu sa ütled, vastutustundega.
Siis oleme meie hakanud koos elama ehk jälle peame eeldama, et on truu, onju.

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]
Vabandust, kuid mitte ei mõista, mida puutub siiab USALDUS ja suured tunded?
Väga paljud inimesed ei tea isegi, et nad on HIVi nakatanud või põevad mingit suguhaigust.
Hämmastav ignorantsus ikka![/tsitaat]
No kuidas sina tead, kas su mees teab, on ta HIVis või mitte? Ta äkki ka ei tea?

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]
Sina EELDAD? Inimene, see on SINU elu, millega sa mängid vene rulett!
Kahju lihtsalt nendest inimestest, kes selliste inimeste heausksed püsipartnerid on.[/tsitaat]
sa nagu aru ei saa, et mul puuduvad üheöösuhted. ei ole olemas, et olen ühega, siis teisega, siis kolmandaga. Tekivad tunded, tuleb seks, tuleb kooselu.Nii lihtne see ongi.

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat] Täpselt nii nagu sinu ja Venice sekspartnerid seavad hiljem ohtu oma püsiparnteri. [/tsitaat]
Minu sekspartnerist saab minu püsipartner. Kas on raske mõista, et ma ei kepi mööda ilma ringi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu sekspartnerist saab minu püsipartner. Kas on raske mõista, et ma ei kepi mööda ilma ringi?[/tsitaat]

Kas on raske mõista, et:

Kõik (seks)partnerid ja (püsi)partnerid ei tule ja jää nagu aamen kirikus, ma saan aru, et sa kujutad ette nagu tubli naiivine naine ikka, et nüüd oleme seksinud ja nüüd käime…aga võib olla mees ei arva nii, siis ei ole ta enam sinu püsipartner ühel päeval.

Vana Sa oled muide, päris nutune Su teksti siin lugeda seksuaalhariduse kohta, täiesti olematu ja eluvõõras, uh:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris hale on sellise mehe elu, kes elu aeg ainult kondoomiga keppi saab. Ei kadesta. Kui ta vähegi mees on, siis proovib ta varem või hiljem ka muid võimalusi ja kas on vaja lisada, et seda ta oma põhipartnerile ei maini. [/tsitaat]Ei ole ta midagi ELUAEG ainult kondoomiga seksi saanud.
Oleme koos elanud juba 25 aastat ning sellest suurema aja kasutanud muid vahendeid või pole neid üldse pidanud midagi kasutama (siis, kui lapsi tegime ja rase olin). Vaid viimane aasta oleme olnud kondoomi peal, sest soovitud laste arv on täis ning see on mehe isiklik valik, kas ta teeb vasektoomia või kasutab kondoomi. Praegu on tema valik kaldunud kondoomi kasuks, kuid loodan, et ühel päeval teeb siiski vasektoomia ära.
Usud tõsiselt, et mees, kes isegi oma naisega lastesaamise hirmus kondoomi kasutab on valmis võõra naisega ilma kondoomita seksima? Siis lisandub soovimatu lapse saamisele (võõra naisega) ka veel oht haiguseid saada. Oma meest tundes tean ma, et talle ei istuks neist mitte kumbki variant.

Ma arvan, et hale on hoopis juhusuhetes ilma kondoomita seksida!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole ta midagi ELUAEG ainult kondoomiga seksi saanud.
Oleme koos elanud juba 25 aastat ning sellest suurema aja kasutanud muid vahendeid või pole neid üldse pidanud midagi kasutama (siis, kui lapsi tegime ja rase olin). Vaid viimane aasta oleme olnud kondoomi peal, sest soovitud laste arv on täis ning see on mehe isiklik valik, kas ta teeb vasektoomia või kasutab kondoomi. Praegu on tema valik kaldunud kondoomi kasuks, kuid loodan, et ühel päeval teeb siiski vasektoomia ära.
Usud tõsiselt, et mees, kes isegi oma naisega lastesaamise hirmus kondoomi kasutab on valmis võõra naisega ilma kondoomita seksima? Siis lisandub soovimatu lapse saamisele (võõra naisega) ka veel oht haiguseid saada. Oma meest tundes tean ma, et talle ei istuks neist mitte kumbki variant.

Ma arvan, et hale on hoopis juhusuhetes ilma kondoomita seksida![/tsitaat]Vanurite seksist peaksid rääkima tervise rubriigis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma räägin ju-need mehed ei ole juhusuhteid vaid kellel endal on püsipartner, ehk nagu sa ütled, vastutustundega.
Siis oleme meie hakanud koos elama ehk jälle peame eeldama, et on truu, onju.[/tsitaat]No kui sellel mehel on/oli püsipartner, siis miks ta sinuga veel seksib? Seksib sinuga, järelikult seksib veel mõningate teistega peale oma püsipartneri. Kõigilt nurub kondoomita seksi. Enamus on sinusugused, kes midagi \”eeldavad\” ja meest usaldavad ja on nõus ilma kummita seksima. Järelikult, tõenäosus sattuda mõne haiguse otsa on täiesti olemas. Mida suurem on partnerite ring, seda suurem on oht haiguste saamiseks.
Mis vastutustundest me siinkohal räägime?

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]

Kas on raske mõista, et:

Kõik (seks)partnerid ja (püsi)partnerid ei tule ja jää nagu aamen kirikus, ma saan aru, et sa kujutad ette nagu tubli naiivine naine ikka, et nüüd oleme seksinud ja nüüd käime…aga võib olla mees ei arva nii, siis ei ole ta enam sinu püsipartner ühel päeval.

[/tsitaat]
No mul on tulnud ja jäänud, raske on aru saada või? Kui mees ei arva nii…kelle iganes kooselukaaslane ei pruugi nii arvata, samad ohud kõigil.

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]
No kui sellel mehel on/oli püsipartner, siis miks ta sinuga veel seksib? Seksib sinuga, järelikult seksib veel mõningate teistega peale oma püsipartneri. Kõigilt nurub kondoomita seksi. Enamus on sinusugused, kes midagi \”eeldavad\” ja meest usaldavad ja on nõus ilma kummita seksima. Järelikult, tõenäosus sattuda mõne haiguse otsa on täiesti olemas. Mida suurem on partnerite ring, seda suurem on oht haiguste saamiseks.
Mis vastutustundest me siinkohal räägime?[/tsitaat]
Ju siis armuvad ära, et minuga kokku jäävad ja eelmise naise juurest minema astuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju siis armuvad ära, et minuga kokku jäävad ja eelmise naise juurest minema astuvad.[/tsitaat]Mis seos on armumisel ja nussimisel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuidas sina tead, kas su mees teab, on ta HIVis või mitte? Ta äkki ka ei tea?[/tsitaat]Ma ei teagi 100% kindlusega, aga kuna ta on minu abikaasa juba aastaid ja vandunud mulle truudust, siis ma loodan, et ta seda ka on.
Kui ei ole, siis polegi midagi teha. Nagu juba ühes eelnevas kommentaaris ütlesin, siis on mu usaldust kuritarvitatud ja siis olen juba peaaegu nagu endast sõltumatult ohver.
Usun, et on väga suur vahe, kas usaldada meest, kellega oled aastaid abielus olnud või usaldada meest, kellega oled eile tuttavaks saanud.
Usaldust saab muidugi ka pikaajalise suhte korral reeta, kuid vähemalt olen ma ise kõik selleks teinud, et end haiguste eest kaitsta. Kui seksin kummita juhusuhtes (või ilma eelnevalt teste tegemata), siis pole ma päris kõike enda kaitseks teinud.

Ehk siis ühel juhul on risk võimalikult minimaliseeritud, teisel juhul inimene riskib mõtlematult ning võimalus haigus ülesse korjata on oluliselt suurem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi 100% kindlusega, aga kuna ta on minu abikaasa juba aastaid ja vandunud mulle truudust, siis ma loodan, et ta seda ka on.
Kui ei ole, siis polegi midagi teha. Nagu juba ühes eelnevas kommentaaris ütlesin, siis on mu usaldust kuritarvitatud ja siis olen juba peaaegu nagu endast sõltumatult ohver.
Usun, et on väga suur vahe, kas usaldada meest, kellega oled aastaid abielus olnud või usaldada meest, kellega oled eile tuttavaks saanud.
Usaldust saab muidugi ka pikaajalise suhte korral reeta, kuid vähemalt olen ma ise kõik selleks teinud, et end haiguste eest kaitsta. Kui seksin kummita juhusuhtes (või ilma eelnevalt teste tegemata), siis pole ma päris kõike enda kaitseks teinud.

Ehk siis ühel juhul on risk võimalikult minimaliseeritud, teisel juhul inimene riskib mõtlematult ning võimalus haigus ülesse korjata on oluliselt suurem. [/tsitaat]Aga mõlemal juhul on risk olemas ja tihti täpselt samasuur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa nagu aru ei saa, et mul puuduvad üheöösuhted. ei ole olemas, et olen ühega, siis teisega, siis kolmandaga. Tekivad tunded, tuleb seks, tuleb kooselu.Nii lihtne see ongi.[/tsitaat]Sinul endal puuduvad, aga nagu kuskil eespol mainisid, siis ühe suhte lõppedes, enne teise algust või suhte alguses võib olla ka teisi partnereid. Miks sa eeldad, et sinu mehed pole sinu sõnadekohaselt käitunud?

Please wait...
Postitas:
Venice

Sinul endal puuduvad, aga nagu kuskil eespol mainisid, siis ühe suhte lõppedes, enne teise algust või suhte alguses võib olla ka teisi partnereid. Miks sa eeldad, et sinu mehed pole sinu sõnadekohaselt käitunud?[/tsitaat]
Ma ei eelda midagi. Ma väitsin seda selle kohta, et haigustevaba tõend garanteerib vaid hetkeseisu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinul endal puuduvad, aga nagu kuskil eespol mainisid, siis ühe suhte lõppedes, enne teise algust või suhte alguses võib olla ka teisi partnereid. Miks sa eeldad, et sinu mehed pole sinu sõnadekohaselt käitunud?[/tsitaat]Nikkumine on alati riskiga seotud, aga ega selles ka eriti palju rõõmu pole kui sa iga jorsi käest tõendit nõuad ja vanatüdrukuna oma higises voodis väherdes vibraga ona paned. Vabalt võib olla, et sured täiesti kõrvalisse haigusse ära hoolimata kõigest paranoilisest ettevaatusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanurite seksist peaksid rääkima tervise rubriigis. [/tsitaat]Ma pole vanur, vaid 39-aastane. Täiesti sobivas vanuses, et seksiga aktiivselt tegeleda.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kondoomist ausalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.