Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kondoomist ausalt

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Kondoomist ausalt

Postitas:
Kägu

RE: Kondoomist ausalt

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma pole vanur, vaid 39-aastane. Täiesti sobivas vanuses, et seksiga aktiivselt tegeleda. [/tsitaat]14 aastaselt hakkasid selle mehega nikkuma ja koos elama? Siis sa ei tea ju meestest midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Venice kirjutas:[/small]

Ju siis armuvad ära, et minuga kokku jäävad ja eelmise naise juurest minema astuvad.[/tsitaat]Nii, et siis peale oma armunud partneri usaldad ka oma partneri eksnaist?
Kui see mees oma naise juurest sinu juurde käis, siis olid nende suhted omavahel tõenäoliselt juba hapud. Ehk käis ka sinu armastatu eksnaine juba kuskil küla peal kõrvalt võtmast?
Või tunned oma uue partneri suhtes nii tugevat usaldust, et usaldad ka tema eksnaist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga mõlemal juhul on risk olemas ja tihti täpselt samasuur. [/tsitaat]Risk on mõlemal juhul, kuid ühel juhul olen ma seda riski ise võimalikult maandanud ja minimeerinud (sõltub vaid teise inimese hoolivusest minu (ja tema enda) vastu), teisel juhul (kui harrastaksin kummita juhusuhteid) pistan ma ju otseses mõttes pea tulle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

14 aastaselt hakkasid selle mehega nikkuma ja koos elama? Siis sa ei tea ju meestest midagi. [/tsitaat]Et, kui hakkasin mehega 15-aastaselt koos elama, siis olen elanud kott peas ja ei tea elust mitte midagi?
Arvan, et ei pea oma naha peal reaalselt asju läbi elama ja kogema selleks, et taibata, mis on õige, mis on vale, mis on hea, mis on vale.

Kui arvad, et sa pead enne ise HIVi nakatuma, et aru saada, et see on halb viirus, mis lõppeb surmaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Risk on mõlemal juhul, kuid ühel juhul olen ma seda riski ise võimalikult maandanud ja minimeerinud (sõltub vaid teise inimese hoolivusest minu (ja tema enda) vastu), teisel juhul (kui harrastaksin kummita juhusuhteid) pistan ma ju otseses mõttes pea tulle. [/tsitaat]Sittagi sa pole maandanud. Mõlemal juhul pead usaldama teise inimese juttu ja teda uskuma.
Tüüpiline naiselik soovmõtlemine, kus soovitavat esitatakse tõeluse pähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et, kui hakkasin mehega 15-aastaselt koos elama, siis olen elanud kott peas ja ei tea elust mitte midagi?
Arvan, et ei pea oma naha peal reaalselt asju läbi elama ja kogema selleks, et taibata, mis on õige, mis on vale, mis on hea, mis on vale.

Kui arvad, et sa pead enne ise HIVi nakatuma, et aru saada, et see on halb viirus, mis lõppeb surmaga. [/tsitaat]Mitu aastat sa juba 39 oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sittagi sa pole maandanud. Mõlemal juhul pead usaldama teise inimese juttu ja teda uskuma.
Tüüpiline naiselik soovmõtlemine, kus soovitavat esitatakse tõeluse pähe. [/tsitaat]

Sa oled küll mingi vaimse puudujäägiga. Juba sinu keelekasutus on ropp ja rõve. Uskumatu, et mõni naine on sellise ropu suuga. Vastik kuju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled küll mingi vaimse puudujäägiga. Juba sinu keelekasutus on ropp ja rõve. Uskumatu, et mõni naine on sellise ropu suuga. Vastik kuju![/tsitaat]Kui argumendid on otsas ja midagi vastata pole, siis jääbki üle ainult püüda kuidagi solvata oma võimetus vihas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui argumendid on otsas ja midagi vastata pole, siis jääbki üle ainult püüda kuidagi solvata oma võimetus vihas…[/tsitaat]Mis otsa saanud argumentidest sa kirjutad? See inimene kirjutas sellesse teemasse esimese kommentaari ja ei ole sinuga siin midagi eelnevalt argumenteerinud.

Mind aga huvitab see, et kui sa peale oma kavalaid nippe (libistada kondoom vahekorra käigus maha) soovimatult naise rasestad, mis siis saab?
Annad naisele peksa ja käsid abordile minna? Ja kui ta ei lähe, siis sõimad perekoolis, et naised petavad meestelt lapsi välja, et meestelt raha saada?

Arvestades sinu mõtteviisi, siis ilmselt kasutad oma väga kavalat nippi mitmete erinevate naiste ja erinevate vahekordade käigus. Tõenäosus naistele titt hakkama panna on päris suur.
Kas jõuad kõikidele nendele erinevatele naistele, kellele titt hakkama pandud, elatist ka maksma hakata?
Vaevalt! Siis on naised pahad!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa oled küll mingi vaimse puudujäägiga. Juba sinu keelekasutus on ropp ja rõve. Uskumatu, et mõni naine on sellise ropu suuga. Vastik kuju![/tsitaat]See on see sama töll, kes iga võimaliku teema all oma \”seemnevedelik korjub ning tekib kiimapaine, mis tuleb väljutada mõne emase sisse, sest instinkt sunnib külvama VÕIMALIKULT PALJUDESSE naistesse\” juttu ajab.

Tundub, et täna ta pole oma korjunud seemnevedelikku saanud väljutada, sest jutt on selline, et ilma on vist oldud päris pikka aega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Venice

[tsitaat]

Kas on raske mõista, et:

Kõik (seks)partnerid ja (püsi)partnerid ei tule ja jää nagu aamen kirikus, ma saan aru, et sa kujutad ette nagu tubli naiivine naine ikka, et nüüd oleme seksinud ja nüüd käime…aga võib olla mees ei arva nii, siis ei ole ta enam sinu püsipartner ühel päeval.

Vana Sa oled muide, päris nutune Su teksti siin lugeda seksuaalhariduse kohta, täiesti olematu ja eluvõõras, uh:([/tsitaat]
Vana olen või? 40 olen. Kas see, et ma kondoomi ei kasuta, näitab midagi seksuaalhariduse kohta?
Kui sõidan maanteel talvel 110-ga ja räägin mobiiliga, siis see näitab, et ma liiklusseadust ei tunne? Või kui tulusid ei deklareeri, siis näitab see, et ma ei tea, et peaks? Irw tõesti Su loogika.

Please wait...
Postitas:
siccy1

noorem olin, ei kasutanud. pillid olid. aga nüüd kui peaksin olema vallaline, siis raudselt ilme ei teeks.
vedas noorena, et mõnda haigust ei saanud.
iseenesest kondoomiga seks mulle väga ei meeldi. Ilma on parem 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu üks sõber sai just \”koduperenaise\” käest mitu suguhaigust (nagu üks saada poleks piisavalt rõve). Mõtles ka, et naine on püsisuhtes jne..

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kondoomist ausalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.