Esileht Pereelu ja suhted Konflikt perekonnas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Konflikt perekonnas

Postitas:

Pikk abielu on lahutamisel. Meil on kolm täiskasvanud last ja üks 17-aastane. Isa on kõik lapsed minu vastu üles keeranud. Kõik lapsed keelduvad minuga suhtlemast. Kas on õige, et räägin kogu loost neile oma, tegeliku ja õige loo? Kahjuks, see mustab ülikõvasti mu eksmeest, ja tegelikult, ma ei soovi, et lapsed tema peale solvuks või temast lahti ütleks. Samas, eksmees, on minu vastu algatanud mustamiskampaania, ja praegu on kõik lapsed tema poolel. Ja seda täiesti ebaõiglaselt.

Olen halb, aga miks? Kõik algas siiski mehe ülivastikutest tegudest. Ja paraku, ma ei saa neid aktsepteerida.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina räägiksin. Täielikult ja ausalt. Minu mehe poolses suguvõsas on sarnane olukord. Ja nii palju me teame, et esimese sammu pere lõhkumise suunas tegi naine. Aga tagamaid ei tea…
Ja siis oli see nö poolte valimine- minule, kõrvalt vaatlejale jäi mulje, et valiti nö see pool, kellega suheldes säilis nö mugavus (maamajas ajaveetmine suvel)…

Mõtlen vahel enda lastele vaadates, et mida kurja pidi see naine tegema, et ta oma lapsed ei taha temaga suhelda. Sest, kui raske on ikka kolm last tublideks (üldiselt ikka korralikud ühiskonna liikmed,oma korralike töökohtade, kodulaenude ja autoliisingutega- nii nagu norm eeldab) inimesteks kasvatada..

Mulle tundub, et see lugu on palju nüansirikkam, kui mulje on jäetud või kuidas pigem tahetakse uskuda…

Ehk, ega sul midagi kaotada pole- räägid või ei räägi. Aga ole kindel, et ehk isa poole hoides poleks mingit nö majanduslikku lisaväärtust… Paraku inimesed on jube kitsarinnalised…

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiksin. Just oma versiooni, kui õnnestub siis ilma hinnangut andmata. Lapsed ju täiskasvanud, neil on mõtlemisvõime olemas. Juba enda kaitseks pead seda tegema, enda eest peab seisma.
Ma lahutasin kui lapsed olid 5, 6 ja 9. Samuti oli isa hea ja ema paha. Aga see mustamine isa poolt jäi ja mu mõõt sai täis. Rääkisin oma versiooni kui lapsed olid 13, 14 ja 17 ning vähemalt 2 last kolmest mõistavad mind nüüd palju paremini ja meievahelised suhted on palju soojemad. Isaga eriti ei suheldagi enam. Lastel on õigus endal ise otsustada ja selleks vajavad nad objektiivset informatsioone ja fakte.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asjas on oma lapsed ja oleksin oma lapsi kaotamas valede pärast, siis muidugi räägiksin nii, et kuidas asjad tegelikult on, et mitte lapsi kaotada ja õiglus jalule seada. Mul oli kogemus teine, mitte nii tõsine. Lahkumineku ettepaneku tegin mina ja kolisin välja. Mehe sugulased olid pea kõik mu vastu ja sai kuuldud, et kes lahkub, see süüdi jne blaa blaa. Tagamaid ei teatagi ja ega vist ei usuks ka, kui oleks rääkinud. Lõpuks ei huvita ka, et mis kokku mõeldakse, lasku käia. Veri on nagunii paksem kui vesi. Sinu olukorras aga räägiks kindlasti lastele.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa on kõik lapsed minu vastu üles keeranud. Kõik lapsed keelduvad minuga suhtlemast.

See peab olema ju mingi räige vale sinu kohta, vastasel korral oleks ebatõenäoline, et neli mõtlevat inimest lõpetavad suhtlemise oma lihase emaga.

Aga tundub, et tegu siiski väga arukate inimestega ei ole, sest mõtlev laps tuleks ema juurde ja küsiks, et ema, palun räägi, kas oli nii nagu isa sinu kohta ütles…
Kuna keegi lastest pole ilmselt selle küsimuse peale tulnud, siis ma pakun, et nad on sinu sigatsemistega harjunud ja see pole sul esimene kord.
Vastasel korral poleks see “masside pööramine” võimalik.

Või tõesti väidad, et TÄISKASVANUD inimene lõpetab suhtluse oma emaga, sest isa ütles nii?
BS.

+15
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On täiesti võimalik, et täiskasvanud lapsed lõpetavad suhtluse teise vanema öeldu tõttu. Mehe perekonnas täpselt nii on, ema oli lapsed isa vastu keeranud “kaalukate” argumentidega, et isa oli lahutades siga. Isa tegi suu lahti alles 15 aastat pärast lahutust, kui lapsed juba keskeas. Arvake ära, kas see muutis midagi? Jah, kõvasti.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjus, miks ma kahtlen neile rääkimast on ka selles, et siis peaksin väga palju minu ja mehe isiklikke ja intiimseid detaile avaldama. Mees on vägivaldne, nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Ja mul on millegipärast nii piinlik seda lastele öelda. Teine asi. Väga suur osa puudutab seksi. Siis peaksin rääkima lastele meie omavahelisest seksiselust. Ja see oleks väga piinlik.

Ja vaatamata sellele, et mees on teinud väga, väga halbu asju, ma ikkagi ei taha, et lapsed temast ära pööraks.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et seksielu detailidest võiks lapsi säästa.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et seksielu detailidest võiks lapsi säästa.

Aga suur osa teemast just seksi puudutabki. Prostituudid, niisama teised naised, koju toodud haigused jmt.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et seksielu detailidest võiks lapsi säästa.

Aga suur osa teemast just seksi puudutabki. Prostituudid, niisama teised naised, koju toodud haigused jmt.

Kas see on teie OMAVAHELINE seksielu? Tegite prostituudiga kolmekesi midagi? Kavatsed üksikasjaliselt rääkida, mida te just tegite, olgu omavahel või prostituudiga?

Lihtsalt fakt, et mees tõmbas teiste naistega ringi ja käis prostituutides, ei ole seksielu DETAILNE kirjeldus.

+39
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 08:54; 15.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nelja last, kes on mõlema vanemaga koos üles kasvanud, ei saa üks vanem korraga teise vastu ässitada.

Ja ütleks rahulikult, et põhjus on, et isa käis prostituutides ja ma sain suguhaigused. Rohkem pole vaja. Saavad aru.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on täiskasvanud inimesed ning neile võiks minu arvates rääkida küll.
Samal põhjusel – täiskasvanud inimesed – teeksin eeltööd ning püüaksin rääkida viisil, mis ei avaldaks neid intiimseid detaile. Detaile ei olegi vaja. See, et mehel olid teised naised ja ta külastas prostituute, ei ole ole ju sekselu detailne kirjeldus. Räägi nii vähe, kui võimalik, aga samas nii palju, kui vajalik.
Kas sa tead ka, mida isa lastele rääkinud on? Sellest võikski lähtuda – valed ümber lükata ja tegelikest põhistest rääkida.
On võimalik küll, et ka täiskasvanud inimesed niimoodi ära pööratakse. Niikuinii on nad häiritud ja vanemate peale ilmselt pahased. Seda pahameelt on võimalik suunata.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 09:14; 13.10 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk abielu on lahutamisel. Meil on kolm täiskasvanud last ja üks 17-aastane. Isa on kõik lapsed minu vastu üles keeranud. Kõik lapsed keelduvad minuga suhtlemast. Kas on õige, et räägin kogu loost neile oma, tegeliku ja õige loo? Kahjuks, see mustab ülikõvasti mu eksmeest, ja tegelikult, ma ei soovi, et lapsed tema peale solvuks või temast lahti ütleks. Samas, eksmees, on minu vastu algatanud mustamiskampaania, ja praegu on kõik lapsed tema poolel. Ja seda täiesti ebaõiglaselt.

Olen halb, aga miks? Kõik algas siiski mehe ülivastikutest tegudest. Ja paraku, ma ei saa neid aktsepteerida.

Ahjaa, veel – palju jõudu sulle, see olukord on kindlasti väga-väga raske. On imetlusväärne, et sa selle kõige juures siiski püüad isa ja laste suhet hoida.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 09:14; 13.10 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ikkagi ei taha, et lapsed temast ära pööraks.

Täiskasvanud llapsed ja sellised tuulelipud? Mis toimub teil.
Alul isa ütleb, et ema on paha – lapsed: ok, emaga rohkem ei suhtle.
Ema ütleb: isa käis prostis ja tõi haiguse koju; lapsed: ok, isaga rohkkem ei suhtle.
Isa omakorda väidab siis midagi.
Kari jääbki jooksma kahe vahet, kellegi mõistust pole ja koos maha istutud ja läbi räägitud ei saa.
Peab pk foorumit taas suhtluseks kasutama.

P.S. Isa käis prostis ja see on seksist rääkimine? Naine, kui kõrgelt sa kukkunud oled?

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi, ka täiskasvanud lapsi ei tohiks vanemate suhete klaarimisse segada. Aga kui isa on seda juba teinud, siis mina räägiksin ka omapoolse versiooni ka.
Sinu puhul siis ütleksingi, et jah, lahutus oli minu algatatud (see on ilmselt põhjus, kuidas isa kurtis et meil oli kõik hästi, aga näed teie emale ma enam ei kõlvanud ja ajas mu ära), aga algatsin selle seepärast, et meil olid isaga suhted väga kehvad. Isal olid teised naised, isegi prostituudid vahel oli ka vägivaldne.

Jätaksin rääkimata seksualelu detilid (no mis iganes seal oli, isa piitsutas mind, kuigi ma palusin, et seda ei teeks või sundis anaalseksi peale või mida iganes.). Neid detaile pole tõesti vaja. Aga lihtsalt fakti tasemel teised naised ja prostitudid ei ole intiimelu detail.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 10:51; 15.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu kohta valetatakse, on sul õigus tõde jalule seada. Rahulikult, kainelt, erapooletult.

Aga on üks erand, kui mehe vastik käitumine on otseselt ebaseaduslik – on ta midagi varastanud, alaealisega maganud, kellelegi viga teinud – ja kui sina tead ja pole seda politseile teatanud, siis oled sa ju kaasosaline. Sel juhul peaksid sa esmalt seaduse ees asjad õigeks saama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:39; 13.10 12:54; 13.10 12:58; 13.10 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu detailid lahutuse põhjusena oleks, et isal on üliväike, väiksem kui miniviiner. Lisaks oli voodis muidu koba. See oleks seksuaalelu detail, millest lastele rääkimine oleks piinlik.
Et isa on suur ringitõmbaja, igasugused suvalised tädid ja prostid takkaotsa ning hooletu ka veel, tervisest ei hooli, tõi koju suguhaigused – see ei ole seksuaalelu detail.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu detailid lahutuse põhjusena oleks, et isal on üliväike, väiksem kui miniviiner. Lisaks oli voodis muidu koba. See oleks seksuaalelu detail, millest lastele rääkimine oleks piinlik.

Et isa on suur ringitõmbaja, igasugused suvalised tädid ja prostid takkaotsa ning hooletu ka veel, tervisest ei hooli, tõi koju suguhaigused – see ei ole seksuaalelu detail.

Aga, kas see on, kui mees ütleb naisele, et tal on räige ämber? Pärast sellist ütlust ei olnud mul soovi temaga enam seksida. Kolisin maja teisele korrusele elama. Väga keeruline on lastele mõistetavalt selgitada, miks emme enam issiga koos ei maga. Laste silmis olen muidugi mina paha jonnipunn, kes lihtsalt ajab kiusu ja tahab nende issi üle võimutseda.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kas see on, kui mees ütleb naisele, et tal on räige ämber?

Täiskasvanud inimesed ju. Ütledki, et isa arvas, et sinu tupp on tema rahuldamiseks 25a jooksul liiga suur ning ta ei saa enam rahuldust.
Mis sind arusaadavail põhjustel solvas ning sa ei soovi temaga koos enam magada.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu detailid lahutuse põhjusena oleks, et isal on üliväike, väiksem kui miniviiner. Lisaks oli voodis muidu koba. See oleks seksuaalelu detail, millest lastele rääkimine oleks piinlik.

Et isa on suur ringitõmbaja, igasugused suvalised tädid ja prostid takkaotsa ning hooletu ka veel, tervisest ei hooli, tõi koju suguhaigused – see ei ole seksuaalelu detail.

Aga, kas see on, kui mees ütleb naisele, et tal on räige ämber? Pärast sellist ütlust ei olnud mul soovi temaga enam seksida. Kolisin maja teisele korrusele elama. Väga keeruline on lastele mõistetavalt selgitada, miks emme enam issiga koos ei maga. Laste silmis olen muidugi mina paha jonnipunn, kes lihtsalt ajab kiusu ja tahab nende issi üle võimutseda.

Öösel oli igav, mõtlesid mingi teema välja…

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu detailid lahutuse põhjusena oleks, et isal on üliväike, väiksem kui miniviiner. Lisaks oli voodis muidu koba. See oleks seksuaalelu detail, millest lastele rääkimine oleks piinlik.

Et isa on suur ringitõmbaja, igasugused suvalised tädid ja prostid takkaotsa ning hooletu ka veel, tervisest ei hooli, tõi koju suguhaigused – see ei ole seksuaalelu detail.

Aga, kas see on, kui mees ütleb naisele, et tal on räige ämber? Pärast sellist ütlust ei olnud mul soovi temaga enam seksida. Kolisin maja teisele korrusele elama. Väga keeruline on lastele mõistetavalt selgitada, miks emme enam issiga koos ei maga. Laste silmis olen muidugi mina paha jonnipunn, kes lihtsalt ajab kiusu ja tahab nende issi üle võimutseda.

Ei ole siis ämber või? Midagi ei saa aru.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni aasta tagasi oli tutvusringkonnas sarnane situatsioon, seal ikka mustas terve suguvõsa naist. Naise närv ei pidanud vastu ja tegi suitsiidi. Lapsed tunnevad ennast jubedalt süüdi ja üks ka tõsises depressioonis. Isa ja isa sugulastega katkestasid kõik suhted. Väga kurb lugu see kõik, olid aastaid ju täiesti ok perekond ja kõik olid neile isegi kadedad et äge pere.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast sellist ütlust ei olnud mul soovi temaga enam seksida. Kolisin maja teisele korrusele elama. Väga keeruline on lastele mõistetavalt selgitada, miks emme enam issiga koos ei maga. Laste silmis olen muidugi mina paha jonnipunn, kes lihtsalt ajab kiusu ja tahab nende issi üle võimutseda.

Ütled lastele, et issi oli sinu vastu vaimselt vägivaldne, pärast mida ei suutnud sina temaga enam lähedane olla. Kui hakkavad detaile pärima… ma ei tea. Sellise asja väljarääkimine sisaldab kahjuks juba liigapalju võimalusi omalt poolt ka vaimselt vägivaldne olla, nii lastel kui sinul. Kahjuks tuleb pähe selline dialoog:
Emme: “issi ütles, et ma olen alt räige ämber.”
Laps: “No aga siis oli tal õigus ju teistes naistes käia?”
Emme (vihastab): “Ämber sai minu pärast nelja lapse, mh sinu, sünnitamist, nii et sina oled süüdi!”
Ema ja lapse suhted ei parane selle peale mitte mingi valemiga.

Ja olgem ausad, selles loos ei ole seksuaalelu probleemides süüdi see, et naine on alt ämber, vaid see, et kaks täiskasvanud inimest alguses sellest probleemist ilusti ja viisakalt ei mõistnud rääkida. Ka eestis tehakse tupeplastikat ja kui kahe inimese vaheline seksulaalprobleem oleks selle meetodiga lahendatav ja need kaks inimest on selle probleemi lahendamisest huvitatud, siis nad selleks ka vahendeid leiaksid. Ja lapsed ei peaks sellest mitte midagi teadma.

Nii et põhiprobleem on siiski mujal.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:39; 13.10 12:54; 13.10 12:58; 13.10 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt, teemaalgataja, kui sa elad tallinnas, siis näiteks kriisiabis saab tasuta psühholoogilist nõustamist ja võibolla sa saad seal oma mõtted niipalju selgeks, et suudad ka praeguse olukorra ära lahendada.
Aga seda, et isa käis prostituutides, pidas armukesi ja tõi suguhaiguseid koju, võid sa lastele kohe ära rääkida. Ilma detailideta. Sealt nad saavad juba ise edasi mõelda.

Küll aga oleks igati põnev kuulda meil, kägudel, detaile ka selle kohta, mida täpsemalt siis isa lastele sinu kohta rääkis, et see neid nii tugevalt kohe mõjutas.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:39; 13.10 12:54; 13.10 12:58; 13.10 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast sellist ütlust ei olnud mul soovi temaga enam seksida. Kolisin maja teisele korrusele elama. Väga keeruline on lastele mõistetavalt selgitada, miks emme enam issiga koos ei maga. Laste silmis olen muidugi mina paha jonnipunn, kes lihtsalt ajab kiusu ja tahab nende issi üle võimutseda.

Ütled lastele, et issi oli sinu vastu vaimselt vägivaldne, pärast mida ei suutnud sina temaga enam lähedane olla. Kui hakkavad detaile pärima… ma ei tea. Sellise asja väljarääkimine sisaldab kahjuks juba liigapalju võimalusi omalt poolt ka vaimselt vägivaldne olla, nii lastel kui sinul. Kahjuks tuleb pähe selline dialoog:

Emme: “issi ütles, et ma olen alt räige ämber.”

Laps: “No aga siis oli tal õigus ju teistes naistes käia?”

Emme (vihastab): “Ämber sai minu pärast nelja lapse, mh sinu, sünnitamist, nii et sina oled süüdi!”

Ema ja lapse suhted ei parane selle peale mitte mingi valemiga.

Ja olgem ausad, selles loos ei ole seksuaalelu probleemides süüdi see, et naine on alt ämber, vaid selles, et kaks täiskasvanud inimest alguses sellest probleemist ilusti ja viisakalt ei mõistnud rääkida. Ka eestis tehakse tupeplastikat ja kui kahe inimese vaheline seksulaalprobleem oleks selle meetodiga lahendatav ja need kaks inimest on selle probleemi lahendamisest huvitatud, siis nad selleks ka vahendeid leiaksid. Ja lapsed ei peaks sellest mitte midagi teadma.

Nii et põhiprobleem on siiski mujal.

Jah, põhiprobleem on tegelikult mujal.

Mis ämbrisse puutub, siis pärast seda ütlust küsisin ka enda günekoloogi arvamust. Tema suunas mind edasi teise spetsialisti juurde (selle arsti poole, kes günekoloogilisi operatsioone teeb). See arst vaatas mu läbi ja ütles, et tegelikult on lihased väga head ja surve väga tugev. Ütles, et mul puudub selleks operatsiooniks igasugune näidustus. Et, kui veel kitsamaks teha, siis on vahekord juba valulik. Mäletan, et enne esimese lapse sündi mul oligi väga valus ja tõesti, enam nii ei tahaks.

See selleks! Nagu juba öeldud, siis põhiprobleem on hoopis mujal.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan samuti, et räägi lastele enda versioon.

Minul pole endal otsest kogemust sarnase situatsiooniga, aga mu mehe suguvõsas oli. Mees, naine, kolm väikese vanusevahega last. Mees leidis uue ja oh seda draamat, milline petis mees on, reetur… Me kõik toetasime naist.

Mis aga aastate jooskul välja on tulnud, see on kohutav. Tegelikult pettis naine korduvalt meest. Väidetavalt sai mehe sõbraga ka lapse, igatahes see keskmine on täpselt selle sõbra koopia ja sündis üheksa kuud peale petmist. Naine on tegelikult vägivaldne manipulaator, ähvardab enesetapuga, kui mees ta maha peaks jätma. Lastele räägib vaid, kuidas isa teise naise juurde tahtis minna ja ka lapsed hüljata. Draama draama otsa. Nad oleksid tegelikult omaette võinud asja lahendada, mitte tervet suguvõsa ja kogukonda asjasse pühendada.

Aga õppisin sellest, et igal lool on kaks poolt ja alati ei tasu uskuda seda, kes esimesena ja kõvemini karjub. Loodan, et saad lastega suhte jälle korda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga õppisin sellest, et igal lool on kaks poolt ja alati ei tasu uskuda seda, kes esimesena ja kõvemini karjub.

Tõsi! Ja ei tasu ära unustada, et sõbrannade kurva näoga kaasa noogutamine tähendaks “arvan sama”.

Teemassa: vaevalt lapsi huvitab vanainimeste suguelu. Las jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses lastega ei pea rääkima stiilis – issi tegi ja emme ütles.
Ka sõna ämber ei ei nimetama.
Mees on muidugi mats ja türann. Oma naine on perre sünnitanud neli last. Üles kasvatanud. Ämbrijutt näitab selget osslust ja hoolimatust. Täpselt sama mats on naine, kes ütleb oma abikaasale ja laste isale peale 20+ aastat kooselu, et tal on miniviiner vms. Selliseid asju ei öelda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:04; 15.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ämber” ja teised naised on abikaasade omavaheline probleem. Mis on see, mis paneb täiskasvanud lapsi oma emaga suhteid katkestama?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses lastega ei pea rääkima stiilis – issi tegi ja emme ütles.

Ka sõna ämber ei ei nimetama.

Mees on muidugi mats ja türann. Oma naine on perre sünnitanud neli last. Üles kasvatanud. Ämbrijutt näitab selget osslust ja hoolimatust. Täpselt sama mats on naine, kes ütleb oma abikaasale ja laste isale peale 20+ aastat kooselu, et tal on miniviiner vms. Selliseid asju ei öelda. Kui naisel on tekkinud selline kehaline tõsine probleem paljude sünnitustega, siis on võimalik seda isegi raha eest korrigeerida, mida olekski pidanud tegema, selle asemel pani see mees raha päris solgiauku, mitte lihtsalt ömbrisse.

Arsti sõnul mul ei ole ämber ja operatsiooni ma ei vaja. Seda ämbrijuttu ajas mees pigem selleks, et ma ei julgeks pärast teda enam ühegi mehega olla. Et temale tegelikult ma sobin, aga teiste meeste jaoks pidi see olema küll ülim pettumus.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Konflikt perekonnas