Esileht Pereelu ja suhted Konflikt perekonnas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Konflikt perekonnas

Postitas:

Muidugi tuleb täiskasvanud lastele tõtt rääkida. Kas nad ise pole midagi taibanud?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:52; 13.10 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle, unusta see ämbrijutt ära. saad ju isegi aru, et see on lihtsalt solvang. lastel vast väga vahet ei ole, mis sõnadega te üksteist solvate, loevad ikka teod.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et seksielu detailidest võiks lapsi säästa.

Aga suur osa teemast just seksi puudutabki. Prostituudid, niisama teised naised, koju toodud haigused jmt.

Kui oled lapsi vati sees kasvatanud siis ära räägi ja kõik.Kui mõõt on ikka päriselt täis siis valehäbi tavaliselt jääb tahaplaanile ja juletakse rääkida. Sa lihtsalt vali:emb kumb. Või kardad ise midagi veel kaotada?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:52; 13.10 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ämbrijuttu ajas mees pigem selleks, et ma ei julgeks pärast teda enam ühegi mehega olla. Et temale tegelikult ma sobin, aga teiste meeste jaoks pidi see olema küll ülim pettumus.

See kisub ju juba koduse vägivalduri jutuks. Et teist nii meest sa mitte kunagi ei leia ja üldse, kes sind tahab.

Aga tegelt vist on tegu tavalise jobuga, kes pärast nelja last ja 100 aastast abielu ei julge naisele öelda, et tahaks enne surma veel kellegi teisega ka koos elada.
Las proovib siis, sul pole temast nagunii enam mingit kasu.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIDA see isa lastele siis rääkis, ütles ka et emal on ämber (sest see on ainuke, mida sa siin mehest oled rääkinud ja see oli ju selgelt sulle solvamiseks öeldud, nagu näha, õnnestus solvang imehästi) ja kõik täiskasvanud lapsed (loeme sinna hulka ka 17aastase), täiemõistuslikud inimesed pöördusid emast ära? Ei päde ju see jutt. Ja kuna teil on juba asi poolte valimise ja sõjani nagunii on jõudnud, mis lisakahju sulle saab teha TÕE rääkimine (kui eeldada, et isa on rääkinud valet)?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 18:38; 14.10 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIDA see isa lastele siis rääkis?
Ja kuna teil on juba asi poolte ja sõjani jõudnud, mis lisakahju sulle saab teha TÕE rääkimine (kui eeldada, et isa on rääkinud valet)?

Nojah, samad küsimused.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:39; 13.10 12:54; 13.10 12:58; 13.10 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jestas küll, lapsed kõik juba suured, isegi see ämber ei ole midagi, mida lastele öelda ei saaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline on niimoodi huupi nõu anda kui päris täpselt ei tea, mis teil seal ikkagi toimunud on. Küll aga on näide oma suguvõsast, kus naisel on isiksusehäire, ta ei saa kellegagi läbi, ka omaenda täiskasvanud lastega mitte, aga süüdistab selles kõiges kõiki teisi, enamasti meest. FB-s jagab “sügavamõttelisi” meeme teemal “parem üks hea sõber kui kümme halba” ja “kui inimesed sinust eemalduvad, siis ongi parem, nad ei mõjunud sulle nagunii hästi” vms. Ma tahaks iga kord karjuda, et SEE EI OLE TEISTE SÜÜ, et sa nendega läbi ei saa. Probleem on SINUS!

NB! Teemaalgataja puhul ei pruugi asi selles olla, võimalik, et ainus, kellega probleem, ongi ainult tema enda täiskasvanud lapsed, aga sellegipoolest tundub mulle kummaline, et lapsed, kel on emaga terve elu hea ja lähedane suhe olnud, päevapealt kambakesi ära keeravad lihtsalt sellepärast, mida isa ütles. Sellisel juhul tuleb loomulikult ka oma versioon rääkida, ma ei saa aru, miks sa seda juba teinud ei ole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 19:16; 14.10 23:17; 15.10 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised tegutsemisviisid kuuluvad ikka rumalate ja ebaintelligentsete eksmeeste pärusmaale. Ju siis on see eksabikaasa sind ka varem kooselu ajal laste ees mustanud, kui lapsed sind austaksid, siis ei valiks nad pooli vaid pigem asuksid sind kaitsma. Igal lool peab ju tõepõhi olema. Ei tea ju kuidas need lapsed kasvanud on. Ma räägiks oma loo ära ja jätaks asja sinnapaika. Selliste nilbikutega peab olema konkreetne ja emotsioonitu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tea, kas issi teistes naistes ja prostides käimine nüüd laste arvamust muudab. pealegi, kui emme pipardab ja issi kuival oli, siis mis tal nüüd üle jäi kui mujalt otsida.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega saab manipuleerida ja seda tehakse, kui me räägima ikkagi väikestest lastest, aga siin on 3 täiskasvanut ja üks 17-aastane laps – ausalt – ei usu. Üks võimalus on, et lapsed on kogenud vaimset vägivalda, elanud pidevas ema-isa riidude keskel ja kui seda on algatanud ema – siis lapsed näevad isa ohvrina, mistõttu kalduvadki tema poole.
Nüüd ollakse pikalt abielus olnud, lapsed enamus täiskasvanud ja nüüd kui ema tuleks rääkima – oi, kui raske mul oli, isa pettis mind – siis minu reaktsioon oleks küll – aga miks sa siis elasid sellise mehega?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:39; 14.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIDA see isa lastele siis rääkis?

Ja kuna teil on juba asi poolte ja sõjani jõudnud, mis lisakahju sulle saab teha TÕE rääkimine (kui eeldada, et isa on rääkinud valet)?

Nojah, samad küsimused.

Pakun, et neile küsimustele teemaalgataja ei saa ausalt vastata, sest siis ta ei leiaks enam sellist heakskiitu nagu ta siit lootis.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest saavad paljud elus üsna ruttu aru, et enamasti pole üks osapool ainult must ja teine pool ainult valge, eriti mitte suhteprobleemides. Kui veab, siis saavad aru juba need noored täiskasvanud, eriti kui nemad selle paariga üles kasvanud on.
Ükski vägi ei paneks last emast lahti ütlema, kui see ema ka ise põhjust pole andnud (jäänud vägivaldse mehe juurde, kes peaksis teda JA lapsi nt, ei kaitsnud oma lapsi sel ajal, kui nemad kaitset vajasid).

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 18:38; 14.10 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on, et lapsed on kogenud vaimset vägivalda, elanud pidevas ema-isa riidude keskel ja kui seda on algatanud ema – siis lapsed näevad isa ohvrina, mistõttu kalduvadki tema poole.

See on levinud väärmõtlemine. Tegelikult näitab enamus uuringuid perevägivalla pikaajalisest mõjust lastele, et rohkem kui pooltel juhtudel, kui laps on elanud suurema osa oma lapsepõlvest vanematevahelise püsiva vaimse või füüsilise vägivalla tingimustes, et ta hakkab hoidma hoopis vägivallatseva lapsevanema poole. See ei ole enamasti isegi teadlik valik, seda teeb ka loomariigist tuttav instinkt, mis isiku enda ellujäämise huvides ei luba vastanduda konfliktis tugevamale, vaid paneb pigem teda pooldama. Võitja liitlane on kasulikum olla. See muide on ka näiteks nii levinud ohvrisüüdistamise kasvulava. Kuigi me seda ise üldse niimoodi ei teadvusta.
Jah, aga just see nimetatud põhjus toodab ka hilisemaid keskealisi emapeksjaid …. ka siis, kui vägivaldne isa on ammu surnud või perekonnast pikka aega lahus. Aga mõju jääb kestma, kui inimene ise sellega teadlikult tööd ei tee.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, rääkisid lastega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et neile küsimustele teemaalgataja ei saa ausalt vastata, sest siis ta ei leiaks enam sellist heakskiitu nagu ta siit lootis.

Ma ei vaja heakskiitu. Küsin siit vaid, et kas peaks lapsi pühendada sellesse inetusse lukku? Kui jah, siis kui palju ja mida oleks ok rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, rääkisid lastega?

Ei ole veel rääkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigseid detaile pole vaja. Ütleks, et sul on kahju neid asjasse pühendada, aga selgituseta ei saa ning kahjuks on lahkumineku detailides prostituudid ja isa koju veetud suguhaigused. Ütlegi, et sul on äärmiselt ebamugav seda jagada, kuid jagamata jättes võtaksid enda kanda lahkumineku süü. Vabanda ja korda, et sul on kahju ja sa üldse ei tahaks sel teemal sõna võtta, kuid nende suhtumine sinusse tekitas olukorra mis vajas ka sinupoolset selgitust. Detailidesse ja üksikutesse ütlemistesse laskuda pole vaja.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh mina jällegi ei kasutaks sõnu: mul on kahju, mul on ebamugav, lisaks vabandada jne . See just rõhutaks lastele seda piinlikkusetunnet.

Asjadest tuleks rääkida lihtsalt: Soovisin lahkuminekut, sest toimus petmine ja raha maksmine tasulistele naistele. Sain nakkuse, mida pidin ravima.
NB! lastele hoiatav näide kaitsmata suhetest.

Kui see vaimne ja füüsiline vägivald tekkis nö lühiajaliselt petmise ajal, siis see on petjate puhul suht tavaline kaasnev asi. Kui see kestis aastaid, siis pidid ka lapsed ju märkama? Üldjuhul ma omavahelistest solvangutest detailselt ei räägiks.

Lõpuks ütleks, et soovin edaspidi lastega suhelda ja et nad ka oma isaga suhtleks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 20:55; 15.10 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jamh, lapsena kelle vanemad lahutasid ja mõlemad üksteist petsid… uhh. Soovitan olla aus. Meil läks isa pere juurest ära, uue naise juurde ja ema oli see n-ö mahajäetu kes hakkas siis isa igal viisil siunama ja kiruma. Üheltpoolt väga arusaadav, teisalt väga silmakirjalik (ema arvas, et ma ei tea ta kõrvalehüpetest.. aga lapsed võivad olla väga tähelepanelikud). Hästi saan läbi mõlemaga tegelikult – nende abielu ei funktsioneerinud enam ammu ja pidevad tülid jätsid tõesti oma jälje mis üllatavalt kombel aastaid ja aastaid veel avaldub, seega ei saa isa süüdistada lahkumises. Samas ei saa ema süüdistada ka isa taga rääkimises – süda murtud, abikaasas pettutud. Üritab lapsi isa vasti üles keerata, aga keegi eriti ei pea seda millekski. Vahest on kiusatus öelda, et ühed mustad mõlemad.. aga mida see muudaks või aitaks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on, et lapsed on kogenud vaimset vägivalda, elanud pidevas ema-isa riidude keskel ja kui seda on algatanud ema – siis lapsed näevad isa ohvrina, mistõttu kalduvadki tema poole.

See on levinud väärmõtlemine. Tegelikult näitab enamus uuringuid perevägivalla pikaajalisest mõjust lastele, et rohkem kui pooltel juhtudel, kui laps on elanud suurema osa oma lapsepõlvest vanematevahelise püsiva vaimse või füüsilise vägivalla tingimustes, et ta hakkab hoidma hoopis vägivallatseva lapsevanema poole. See ei ole enamasti isegi teadlik valik, seda teeb ka loomariigist tuttav instinkt, mis isiku enda ellujäämise huvides ei luba vastanduda konfliktis tugevamale, vaid paneb pigem teda pooldama. Võitja liitlane on kasulikum olla. See muide on ka näiteks nii levinud ohvrisüüdistamise kasvulava. Kuigi me seda ise üldse niimoodi ei teadvusta.

Jah, aga just see nimetatud põhjus toodab ka hilisemaid keskealisi emapeksjaid …. ka siis, kui vägivaldne isa on ammu surnud või perekonnast pikka aega lahus. Aga mõju jääb kestma, kui inimene ise sellega teadlikult tööd ei tee.

Mina räägin lihtsast ema poolsest näägutamisest ja isa kallal võtmisest, millest on lastel lõpuks kopp ees, mitte füüsilisest vägivallast. Tean juhust, kus suurkannatajast ema, kes kannatas mehe joomised ja armukesed laste pärast ära – sai šoki, kui lapsed külmalt teataid, et nende pärast oleksid vanemad võinud ammu lahku minna. Ema tõemeeli uskus, et lapsed hindavad tema ohvrit.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:39; 14.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida hirmsat isa neile lastele siis sinu kohta rääkida sai kui lahkumineku põhjuseks oli tema enda ringitõmbamine? Tuli lagedale mingi lausvalega? Ja see kõlas nii usutavalt, et kõik kolm last sinuga suhtlemise lõpetasid?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 19:16; 14.10 23:17; 15.10 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahtnud sellest rääkida. Aga mitte sellepärast, et endast paremat muljet jätta, vaid pigem võimaliku äratundmise pärast.

Aga olgu siis pealegi! Minu kuritegu seisnes selles, et tutvusin netis ühe mehega. Ja minu mees avastas meie flirtiva kirjavahetuse. See oli süütu flirt ja pigem läbi huumoriprisma. Enamus juttu siiski lihtsalt maast ja ilmast. Oma mehe kõrvalt ei ole ma mitte kunagi mitte ühegi teise mehega olnud. Ja ei plaanigi seda seni teha, kuni elame veel ühe katuse all.

Mehe arvates oli see mõni kuu kestnud kirjavahetus palju hullem petmine kui tema ringitõmbamine. Sest armukest ei ole tal väidetavalt olnud (mida ma tegelikult ka usun).

Mees aga serveeris lastele asja nii, et emme petab teda. Samas, olen mehele väga konkreetselt juba mõnda aega tagasi öelnud, et meie suhe on läbi ja me ei ole koos.

Lapsed isa ringihooramisest ja prostituutidest ei tea. Praegu ongi see küsimus, et kas nad peaksid sellest teadma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 00:30; 13.10 08:01; 13.10 08:44; 13.10 12:03; 13.10 13:05; 13.10 16:48; 14.10 19:38; 14.10 19:39; 14.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgitadki, et tõde on selline: isa pettis erinevate naistega, sina rohkem välja ei kannatanud ja ütlesid talle, et suhe on läbi. Siis suhtlesid kirja teel ühe meestuttavaga ja kohtunud pole.
Eks lapsed ise otsustagu mida edasi teevad.

Kui lahutus on sisse antud, siis võidki suhelda erinevate meestega tänaval või internetis.
Ma ise ei seaks endale piiranguid, et seni kuni ühe katuse all ma istun kodus ja kuskil ei käi…

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 20:55; 15.10 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, olen mehele väga konkreetselt juba mõnda aega tagasi öelnud, et meie suhe on läbi ja me ei ole koos.

Enne siis mees “hooras” enne, mille peale sina otsustasid vaimselt “hoorama” hakata?
See, et sa midagi seal omaette “konkreetselt” pobisesid, ei vabasta sind petmise vastutusest. Pobiseda võib igaüks, aga elamisest minemaastumine alles tähendab, et ei ole koos. Sinnamaani oled.

See sinu laste vaimse tervise hoidmine on ka kuidagi võlts. Miks sa siis sellest lastele ei rääkimud, kuis ee probleem tekkis, täiskasvanutega ju tegu…
Või siis ei olnud täiskasvanud?
Segane lugu ja segasemaks läheb.

Kui äratundmist kargad, siis ära kirjuta perekooli vaid räägi sõbrannaga. Mingi poolvale ja moonutatud joga ei anna sulle midagi.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahtnud sellest rääkida. Aga mitte sellepärast, et endast paremat muljet jätta, vaid pigem võimaliku äratundmise pärast.

Aga olgu siis pealegi! Minu kuritegu seisnes selles, et tutvusin netis ühe mehega. Ja minu mees avastas meie flirtiva kirjavahetuse. See oli süütu flirt ja pigem läbi huumoriprisma. Enamus juttu siiski lihtsalt maast ja ilmast. Oma mehe kõrvalt ei ole ma mitte kunagi mitte ühegi teise mehega olnud. Ja ei plaanigi seda seni teha, kuni elame veel ühe katuse all.

Mehe arvates oli see mõni kuu kestnud kirjavahetus palju hullem petmine kui tema ringitõmbamine. Sest armukest ei ole tal väidetavalt olnud (mida ma tegelikult ka usun).

Mees aga serveeris lastele asja nii, et emme petab teda. Samas, olen mehele väga konkreetselt juba mõnda aega tagasi öelnud, et meie suhe on läbi ja me ei ole koos.

Lapsed isa ringihooramisest ja prostituutidest ei tea. Praegu ongi see küsimus, et kas nad peaksid sellest teadma?

Lapsed EI PEA seda kõike teadma ja su eksmees on varsti see, keda vihkama hakatakse laste poolt. Lapsed on teie lapsed, nad ei ole vahekohtunikud ega õigusemõistjad. Nad EI SAA pooli valida, neid EI TOHI manipuleerida. Laste jaoks peavad mõlemad vanemad saama olla olulised ja üks ei tohi teist maha teha. Lõpetage see tsirkus eksmehega ära. Nagu teismelised olete!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahtnud sellest rääkida. Aga mitte sellepärast, et endast paremat muljet jätta, vaid pigem võimaliku äratundmise pärast.

Aga olgu siis pealegi! Minu kuritegu seisnes selles, et tutvusin netis ühe mehega. Ja minu mees avastas meie flirtiva kirjavahetuse. See oli süütu flirt ja pigem läbi huumoriprisma. Enamus juttu siiski lihtsalt maast ja ilmast. Oma mehe kõrvalt ei ole ma mitte kunagi mitte ühegi teise mehega olnud. Ja ei plaanigi seda seni teha, kuni elame veel ühe katuse all.

Mehe arvates oli see mõni kuu kestnud kirjavahetus palju hullem petmine kui tema ringitõmbamine. Sest armukest ei ole tal väidetavalt olnud (mida ma tegelikult ka usun).

Mees aga serveeris lastele asja nii, et emme petab teda. Samas, olen mehele väga konkreetselt juba mõnda aega tagasi öelnud, et meie suhe on läbi ja me ei ole koos.

Lapsed isa ringihooramisest ja prostituutidest ei tea. Praegu ongi see küsimus, et kas nad peaksid sellest teadma?

Lapsed EI PEA seda kõike teadma ja su eksmees on varsti see, keda vihkama hakatakse laste poolt. Lapsed on teie lapsed, nad ei ole vahekohtunikud ega õigusemõistjad. Nad EI SAA pooli valida, neid EI TOHI manipuleerida. Laste jaoks peavad mõlemad vanemad saama olla olulised ja üks ei tohi teist maha teha. Lõpetage see tsirkus eksmehega ära. Nagu teismelised olete!

Häda ongi ju selles, et mees ei lõpeta ära, sest tema mehelikku ego solvati. Nüüd ta soiub lastele ja lapsed on ka kohe poole valinud. Ilmselgelt on isa ka liialdanud, ju ta lastele ikka rääkis, et emal on armuke. Kui nüüd ema ikka oma head nägu teeb, siis jätkub olukord, kus lapsed mossitavad ja on isa poolt. Mu meelest peaks neile ütlema küll kõik faktid. Samas arvesta, et nad võivad ikkagi isa uskuda rohkem, sest tema info tuli esimesena ja võibolla nad arvavad ka, et mees võib ringi tõmmata, aga naine ei tohi. Kui mees käituks normaalselt, saaks naine olla ka normaalne, aga kui ei käitu, siis normaalseks jäädes naine kannatab rohkem, kui peaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kuritegu seisnes selles, et tutvusin netis ühe mehega. Ja minu mees avastas meie flirtiva kirjavahetuse. See oli süütu flirt ja pigem läbi huumoriprisma. Enamus juttu siiski lihtsalt maast ja ilmast. Oma mehe kõrvalt ei ole ma mitte kunagi mitte ühegi teise mehega olnud. Ja ei plaanigi seda seni teha, kuni elame veel ühe katuse all.

Mees aga serveeris lastele asja nii, et emme petab teda. Samas, olen mehele väga konkreetselt juba mõnda aega tagasi öelnud, et meie suhe on läbi ja me ei ole koos.

Lapsed isa ringihooramisest ja prostituutidest ei tea. Praegu ongi see küsimus, et kas nad peaksid sellest teadma?

Tegelikult peate te mõlemad omaenda tegude eest vastutuse võtma. Kui suhe on läbi ja koos elada ei soovita, võetakse selleks konkreetseid samme – räägitakse lahkuminekust lastele, lahutatakse abielu ning kolitakse eraldi. Küll siis on aega flirtima hakata.

Inimlikult saan aru, et mees oli selleks hetkeks juba füüsiliselt petnud, mis see internetiflirt selle kõrval ikka on, aga tegelikult on ka sedavõrd süütu asi “hall ala”. Abikaasaga endiselt ühe katuse all elades ja lahutust algatamata oleks tark naine netis mesijuttu ajades muidugi vähemalt nii palju ettevaatlik, et mees seda ei “avastaks”.

Nüüd on see probleem, et sinu pahategu on laste silmis fakt, aga mees võib enda osa kohta öelda, et ema ajab lolli juttu, midagi ei ole olnud ning lapsed võivad teda uskuma jääda. Pealegi võib isa mängida sellele, et tema ei plaaninud kunagi lahku minna (isegi kui tunnistab, et kõrvalsuhteid oli), tehes sellega sinust “perelõhkuja”, kes otsustas suhtest lahkuda ja enne kui selle teoks jõudis teha, juba uued rauad tulle viskas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 19:16; 14.10 23:17; 15.10 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi võib isa mängida sellele, et tema ei plaaninud kunagi lahku minna (isegi kui tunnistab, et kõrvalsuhteid oli),

Nojah, ma ütleksin selle peale, et see on palju hullem sigadus kui perelõhkumine – lahku minna ei plaaninud, ainult niisama abikaasat mõnitada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 08:54; 15.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, tere-tore märterlus. Mees petab ja mõnitab sind, keerab valet ja vinti üles, sina aga soiud, et ei taha lapsi traumeerida – täiskasvanud lapsi.

Esiteks, su lapsed peaks nii palju mõistusega olema, et sul on õigus nende isast lahku minna ka siis, kui isa oleks ingel ise. Paarina olete te oma töö teinud ja lapsed suureks kasvanud.

Teiseks, sul on õigus ära rääkida ka omapoolne versioon.

Ja kolmandaks, keegi ütles, et inimesed te olete kasvatanud, kes vanemate vahel nagu tuulelipud pooli vahetavad vastavalt sellele, kumb kõvemini pisaraid valab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Konflikt perekonnas