Esileht Pereelu ja suhted Konflikt perekonnas

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Konflikt perekonnas

Postitas:

Sa ei pea vabandama ega ILUSTAMA asja, räägid suurtele lastele nii nagu asjad reaalselt on. Nii mehe kohta, enda kohta, kes mida tegi ja sõna prost on meie keeles olemas, ka seda ei pea väänama ega moonutama hakkama mingite tasulisete talutüdrukutega, kes tegelikult on hoopis marjakorjajad või nunnad.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:04; 15.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen halb, aga miks?

Sest sa ütled, et abielu on lahutamisel, aga ometigi keegi midagi selleksa ei tee, et lahutada. Kui on ühine kinnisvara, siis kas see on juba kuskil müügis? Kui pole, siis miks?

Sest sa pole saatnud kõigile neljale kirja, kus selgitad oma versiooni.

Kuna teid, mu kallid Joonas, Mati, Juhan ja Reet, on ilmselt keeruline kõiki korraga kokku saada, et ma saaksin teile seletada, siis saadan selle kirja.
Kõik algas sellest, et teie isa käigud muutusid kahtlaseks sning otsustasin kontrollida, selgus see ja see….jne
Tehke oma järeldused ise, mõelge ise ja kui otsustate ka edaspidi mind ignoreerida, siis ma austan teie otsust.
Endiselt, teie ema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 07:14; 13.10 09:36; 13.10 12:09; 13.10 17:32; 14.10 07:18; 15.10 01:15; 15.10 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed isa ringihooramisest ja prostituutidest ei tea. Praegu ongi see küsimus, et kas nad peaksid sellest teadma?

Antud juhul jah. Ilma liigsete emotsioonide ja detailideta selgita lastele olukord endapoolt vaadatuna lahti.
Umbes nii:
Ma ei soovi teie isaga enam koos elada ja abielus olla. Põhjus on selles, et isal kasutas meie abielu ajal korduvalt prostituute ning tõi ka koju haigusi. See oli põhjus, miks ma hakkasin temast eraldi toas elama ning miks ma lõpuks hakkasin ühe meesterahvaga kirjutama. Kohtunud ma selle mehega ei ole, armukest ei ole mul kunagi olnud. Aga teie isaga on suhe läbi igal juhul, ma ei suuda neid prostituute talle andestada.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 10:51; 15.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Konflikt perekonnas