Esileht Pereelu ja suhted Konfliktide lahendamine distantse mehega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Konfliktide lahendamine distantse mehega

Postitas:
Kägu

Tere. Kindlasti on paljudel kogemusi, kuidas elada koos inimesega, kes väldib probleemidest rääkimist, koos lahenduste leidmist ja kes pigem proovib ettetulevaid raskuseid niiöelda kas “üle elada” või vaiba alla lükata, oodates, et kõik laheneb iseenesest. Minu küsimuse on kõigile neile, kes elavad koos selliste kaaslastega. Kuidas te toime tulete ja kuidas elus ettetulevaid raskuseid olete ületanud? Suhte alguses oli see talutav, aga aasta aastalt aina raskem, sest eluteele on tulnud olulisi raskuseid ja teatud asjadest on ju vaja rääkida, et kas ja kuidas edasi. Olen täiesti nõutu ja väga frustreeritud juba tõesti ega saa aru, kas tõesti pean abielu lõpetama selle probleemi tõttu. Lisan, et kõiki neid muresid, mis pole meie eluga seotud, saame kenasti arutada. Muidu on väga hea mees ja lahutada ei tahaks, aga niimoodi elada ka raske. Ei taha seda raskust, et kõikide asjade otsustamine ja lahenduste leidmine on minu kaelas. Paariteraapiat proovitud, kuid kahjuks abikaasa selle kasulikkust ei näinud ja elab hea meelega vältivalt, probleeme eitades edasi. Kui ainult see naine ka rahule jätaks 🙂

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Muidu on hea mees” ilmselt tähendab seda, et samasugust tölli sa endale ei leiaks, pigem hullema.

siit ka see suhte säilitamise teema, et kuidas teil. No meie ikkagi otsime uue. Kui kõik muud variandid enam ei toimi selle hea puhul.

+5
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nui neljaks sellise mehega koos edasi elada?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära tekita siis probleeme.

Jumal, naised ja nende “probleemidest rääkimine”.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Kindlasti on paljudel kogemusi, kuidas elada koos inimesega, kes väldib probleemidest rääkimist, koos lahenduste leidmist ja kes pigem proovib ettetulevaid raskuseid niiöelda kas “üle elada” või vaiba alla lükata, oodates, et kõik laheneb iseenesest. Minu küsimuse on kõigile neile, kes elavad koos selliste kaaslastega. Kuidas te toime tulete ja kuidas elus ettetulevaid raskuseid olete ületanud? Suhte alguses oli see talutav, aga aasta aastalt aina raskem, sest eluteele on tulnud olulisi raskuseid ja teatud asjadest on ju vaja rääkida, et kas ja kuidas edasi. Olen täiesti nõutu ja väga frustreeritud juba tõesti ega saa aru, kas tõesti pean abielu lõpetama selle probleemi tõttu. Lisan, et kõiki neid muresid, mis pole meie eluga seotud, saame kenasti arutada. Muidu on väga hea mees ja lahutada ei tahaks, aga niimoodi elada ka raske. Ei taha seda raskust, et kõikide asjade otsustamine ja lahenduste leidmine on minu kaelas. Paariteraapiat proovitud, kuid kahjuks abikaasa selle kasulikkust ei näinud ja elab hea meelega vältivalt, probleeme eitades edasi. Kui ainult see naine ka rahule jätaks ????

Oleneb ikka probleemidest. Kui sa oled agar otsustama ja koguaeg otsustad, siis peab mees peast loll olema kui hakkab sinuga sõdima, et mida ettevõtta, mida osta või kuhu minna…. Delegeerimine muide käib nii, et seda, mis jääb teisele otsustada, sina ei kontrolli ega surgi. ja kui teine ei tee, siis jääbki tegemata. Mis lahutusse puutub, siis peale lahutust ongi sul võimalus kõike üksi otsustada. Kuidas lahutus sinu elu kergeks teeb kui sa praegu otsustad kõike ise? Mis see lahutamine sulle annab ? Praegu otsustad ise ja siis otsustad ka ise. Rahaliselt kah oled siis täiesti iseseisev. Ise teenid ja ise kulutad. Täiesti iseseisev saad teha. Kelle kallal sa üksi elades tänitama hakkad ja oma rahulolematust väljaelama. Nii et kui üksi elades saaksid rahu, võiksid rahus olla ka praegu. Kui vahet ei ole, kas elad koos või eraldi, milleks siis lahutada ? Eriti kui mees veel hea ka on.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhte alguses oli see talutav

Kuna mees kogu aeg selline olnud, siis polegi midagi teha. Olen saanud kunagi rääkima sellise pea liiva alla peitva mehe ja ta ütles, et selline käitumismuster pärineb tal lapsepõlvest. Ja tegelikult kannatab ta väga, kui lähedane naisisik ahastab ja emotsioonitseb kõrval. Pole teil mõlemal vaja kannatada selles abielus. Kahekesi paadis olles raugeb lõpuks üksi aerutaja jaks.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhte alguses oli see talutav

Kuna mees kogu aeg selline olnud, siis polegi midagi teha. Olen saanud kunagi rääkima sellise pea liiva alla peitva mehe ja ta ütles, et selline käitumismuster pärineb tal lapsepõlvest. Ja tegelikult kannatab ta väga, kui lähedane naisisik ahastab ja emotsioonitseb kõrval. Pole teil mõlemal vaja kannatada selles abielus. Kahekesi paadis olles raugeb lõpuks üksi aerutaja jaks.

Eks paljud käitumismustrid ongi pärit lapsepõlvest ja tihti on nii, et nii nagu oma perekonnas probleeme lahendati, nii lahendad sa neid ka ise. Kes väldib, kes tahab arutada. Kuid väga tihti saavad kokku pigem emotsionaalsem ja pea liiva alla paneja tüüp. Arusaadav, et vältijale ei meeldi emotsioonitseja, kuid huvitav on see, et mingil põhjusel need vaiksemad mehed on huvitatud üldiselt elavatest naistest ja vastupidi ka. Lihtsalt siis ei taha neid emotsioone, kui mingi jama on 🙂 Eks iga inimene peabki ise otsustama,  mis siis on ikkagi oluline ja ilmselge on see, et kedagi muuta ei saa, kui ta just ise seda ei soovi.

teemaalgataja

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav, et vältijale ei meeldi emotsioonitseja, kuid huvitav on see, et mingil põhjusel need vaiksemad mehed on huvitatud üldiselt elavatest naistest ja vastupidi ka. Lihtsalt siis ei taha neid emotsioone, kui mingi jama on ???? Eks iga inimene peabki ise otsustama,  mis siis on ikkagi oluline ja ilmselge on see, et kedagi muuta ei saa, kui ta just ise seda ei soovi.

teemaalgataja

Vältija võib olla väga vabalt sisemine emotsioonitseja. Vaiksemad mehed on huvitatud elavatest naistest, sest elavad naised korjavad nad üles.
On asju, mida annab vältida ja asju, mida ei saa. Kui väldib, siis ei soovi tegeleda ja kui ei soovi tegeleda, pead vaatama, kas sulle sobib see, et ise tegeled mehe kiuste ja kuidas mees sellele reageerib, et ise teed. Kas elab seda läbi või on kamakaks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Kindlasti on paljudel kogemusi, kuidas elada koos inimesega, kes väldib probleemidest rääkimist, koos lahenduste leidmist ja kes pigem proovib ettetulevaid raskuseid niiöelda kas “üle elada” või vaiba alla lükata, oodates, et kõik laheneb iseenesest. Minu küsimuse on kõigile neile, kes elavad koos selliste kaaslastega. Kuidas te toime tulete ja kuidas elus ettetulevaid raskuseid olete ületanud? Suhte alguses oli see talutav, aga aasta aastalt aina raskem, sest eluteele on tulnud olulisi raskuseid ja teatud asjadest on ju vaja rääkida, et kas ja kuidas edasi. Olen täiesti nõutu ja väga frustreeritud juba tõesti ega saa aru, kas tõesti pean abielu lõpetama selle probleemi tõttu. Lisan, et kõiki neid muresid, mis pole meie eluga seotud, saame kenasti arutada. Muidu on väga hea mees ja lahutada ei tahaks, aga niimoodi elada ka raske. Ei taha seda raskust, et kõikide asjade otsustamine ja lahenduste leidmine on minu kaelas. Paariteraapiat proovitud, kuid kahjuks abikaasa selle kasulikkust ei näinud ja elab hea meelega vältivalt, probleeme eitades edasi. Kui ainult see naine ka rahule jätaks ????

Mitte kusagile ei jõua inimesega, kes probleeme eitab ja ei arutle. Suhtes tuleb neid alati ette. See on lausa vaimne vägivald oma kaaslast ignoreerida. Läksimegi lahku. Teine mees on vastand ja elu sujub hästi. Me tülitseme ka ja vaidleme, aga arutame ja leiame lahenduse. Hulluks lähed sellise mehega lõpuks.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et kui üksi elades saaksid rahu, võiksid rahus olla ka praegu. Kui vahet ei ole, kas elad koos või eraldi, milleks siis lahutada ?

Sest kuidagi kergem on, kui tead, et sõltud endast ja peadki üksi tegutsema, kui siis, kui sul on kõrval keegi, kes on osavõtmatu ja jalutab mööda ega aita või passib niisama. Ma muidugi ei tea, mis probleemid lahendamata on, aga nõme küll, kui üks peab kogu aeg kõike tegema ja kui küsib teiselt, miks ta ei aita, siis teine kuidagi vahib ikka niisama tuimalt edasi. Või nt pere kulud on sissetulekutest suuremad, tüüp ikka vahib kalanäoga ega taha arutada midagi, et kust kulusid kärpida, ja samuti ei osale vestluses, kuidas ja kumb  saab lisatööd või muid teenimisvõimalusi otsida ja kuidas siis teine jälle rohkem kokkuhoiuga ja majapidamises saaks panustada või äkki saavad mõlemad kuidagi veel lisa teenida vms. Kui midagi tõsist omavahel ei saa arutada, siis on jube koos elada.

Muidugi võib probleem olla ka nt, et naine tahab last, aga mees ei taha. Siis mees ei taha sellest probleemist rääkida, sest ta ei taha otse öelda, et ta last ei taha, sest äkki naine jätab maha seepeale.

Nii et oleneb probleemist ka muidugi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin esmalt mõtlema, et kas mees ikka jagab sinu probleeme ja muresid… Järsku tema jaoks pole probleemi ja siis pole ju ka midagi arutada ega lahendada.

Aga selge, et sinu jaoks on probleem ja lähedane inimene võiks ju ikka aidata lahendada… saan sust hästi aru.

Lahenduse pakkumiseks hakkan kinni ühest lausest, mis TA kirjutas:

Lisan, et kõiki neid muresid, mis pole meie eluga seotud, saame kenasti arutada.

Ehk haakad siis temaga arutame oma probleeme justkui räägiks kellegi teise elust. A’la “mul üks uus sõbranna, kes rääkis mulle, et tal kodus see ja see probleem, mida sina mehena sellises olukorras teeksid?”

Muidugi võib mees aru saada, et sa niimoodi teda manipuleerid, aga ehk õnnestub sellel hetkel sul asi naljaks keerata. Muidugi pole ilus ka teise tundeid solvata, aga ehk niimoodi mehele tema oleku “tagasi peegeldamine” paneb teda mõistma, et tuleks osavõtlikum olla ka kodus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin esmalt mõtlema, et kas mees ikka jagab sinu probleeme ja muresid… Järsku tema jaoks pole probleemi ja siis pole ju ka midagi arutada ega lahendada.

Aga selge, et sinu jaoks on probleem ja lähedane inimene võiks ju ikka aidata lahendada… saan sust hästi aru.

Lahenduse pakkumiseks hakkan kinni ühest lausest, mis TA kirjutas:

Lisan, et kõiki neid muresid, mis pole meie eluga seotud, saame kenasti arutada.

Ehk haakad siis temaga arutame oma probleeme justkui räägiks kellegi teise elust. A’la “mul üks uus sõbranna, kes rääkis mulle, et tal kodus see ja see probleem, mida sina mehena sellises olukorras teeksid?”

Muidugi võib mees aru saada, et sa niimoodi teda manipuleerid, aga ehk õnnestub sellel hetkel sul asi naljaks keerata. Muidugi pole ilus ka teise tundeid solvata, aga ehk niimoodi mehele tema oleku “tagasi peegeldamine” paneb teda mõistma, et tuleks osavõtlikum olla ka kodus.

Et mees tahab kodus kuulata tundmatu sõbranna koduseid probleeme.

Appi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mees kogu aeg selline olnud, siis polegi midagi teha.

.

See jutt ei ole adekvaatne. Normaalne inimene areneb, muutub, arvestab kaaslasega jne.

Kui ta seda ei tee, siis tähendab see lihtsalt seda, et ta ei tahagi.  Ja seda, et kaaslane pole tema jaoks piisavalt tähtis, kelle nimel pingutada.

Muidugi ma ei arva, et inimene peaks endassetõmbust päevapealt sangviinikuks muutuma, aga poolele teele oma kallimale vastutulek on elementaarne.

Ja see “lapsepõlvest” soigumine on täiesti ajuvaba. Saa üle, sa ei ole enam laps ja ei ela lapsepõlves.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et kui üksi elades saaksid rahu, võiksid rahus olla ka praegu. Kui vahet ei ole, kas elad koos või eraldi, milleks siis lahutada ? Eriti kui mees veel hea ka on.

Misasja? Kui inimene elab üksi, siis oma probleemid saab ta ka ise ja endale sobivalt ära lahendada. Aga paarisuhtes ei saa teistest teerulliga üle sõita, nii et on väga keeruline, kui see teine osapool oma seisukohti ei väljenda. Eriti hull, kui hiljem vinguma hakkab, et miks temaga ei arvestatud.

Oli ka sarnane mees, oli 🙂 Nüüd üksi ja kuigi osad asjad on kahtlemata harjumist nõudnud, siis igapäevase stressi ja ärevuse puudumine kompenseerib selle sajaga.

Mu mees oli ka “muidu väga hea mees”, ainult et kui inimene ei saa või ei taha või ei oska partneri rollis olla, siis ei ole midagi parata. Üks ei saa kahe eest rabeleda.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga tooge näiteid probleemidest, mis teie arvates koos mehega lahendust vajavad? On need ikka päris probleemid?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin vist on tegu teatud käitumishäirega – mõni  inimene kohe ei saa  elada ilma probleemideta,  muidu ta lihtsalt närtsib, rahulik elu pole tema jaoks,  pea genereerib lakkamatult uusi  “probleeme” ja kui sellest ei piisa hakkab ise segadust ja kaost looma ,et ikka “probleeme” mis elule värvi annaksid  oleks.

Ehk minu nõuanne mehele oleks tagasi vaatamata koheselt lahutada- ükski inimene ei ole “väärt” sellist kooselu.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väärt nõuanne ???? Ütlen edasi abikaasale.

Eks sellises veebikeskkonnas, kus mure ongi voibolla liiga üldsõnaliselt kirjeldatud, on ka raske saada adekvaatseid nõuandeid.
Tänud kõigile kaasa mõtlemast, oli ka häid ideid, mida mõtiskleda ja oma perspektiivi ehk muuta.

teemaalgataja

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Vältija” saab rääkima nii, kui talle olukord võimalikult turvaliseks teha (veenda teda, et ta saab turvaliselt rääkida). Soovitan tutvuda selle leheküljega ja  kuulata seda saadet.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Kindlasti on paljudel kogemusi, kuidas elada koos inimesega, kes väldib probleemidest rääkimist, koos lahenduste leidmist ja kes pigem proovib ettetulevaid raskuseid niiöelda kas “üle elada” või vaiba alla lükata, oodates, et kõik laheneb iseenesest. Minu küsimuse on kõigile neile, kes elavad koos selliste kaaslastega. Kuidas te toime tulete ja kuidas elus ettetulevaid raskuseid olete ületanud? Suhte alguses oli see talutav, aga aasta aastalt aina raskem, sest eluteele on tulnud olulisi raskuseid ja teatud asjadest on ju vaja rääkida, et kas ja kuidas edasi. Olen täiesti nõutu ja väga frustreeritud juba tõesti ega saa aru, kas tõesti pean abielu lõpetama selle probleemi tõttu. Lisan, et kõiki neid muresid, mis pole meie eluga seotud, saame kenasti arutada. Muidu on väga hea mees ja lahutada ei tahaks, aga niimoodi elada ka raske. Ei taha seda raskust, et kõikide asjade otsustamine ja lahenduste leidmine on minu kaelas. Paariteraapiat proovitud, kuid kahjuks abikaasa selle kasulikkust ei näinud ja elab hea meelega vältivalt, probleeme eitades edasi. Kui ainult see naine ka rahule jätaks ????

Mitte kusagile ei jõua inimesega, kes probleeme eitab ja ei arutle. Suhtes tuleb neid alati ette. See on lausa vaimne vägivald oma kaaslast ignoreerida. Läksimegi lahku. Teine mees on vastand ja elu sujub hästi. Me tülitseme ka ja vaidleme, aga arutame ja leiame lahenduse. Hulluks lähed sellise mehega lõpuks.

Kõigile meeldib elu asju arutleda, kui seda ei tehta, siis tähendab teise poolega ei saa seda teha. Kui mees ei taha naisega naise probleeme arutleda, siis naine tahab lihtsalt nämmutada ilma et ta mingit lahendust üldse soovivad. Milleks jahuda sellise naisega?

Muidugi naine lahutagu, elagu üksi, siis pole probleeme. Milleks üksteisele närvidele käia?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise tummahambast mehega koos elada. Vahet pole, kas manipulaator voi ongi selline.

Asi ei olegi ainult probleemides, selline mees ei taha mitte yhelgi teemal tavaliselt sona sekka oelda, et oma motteid valjendada, voi siis tal polegi neid. Minu jaoks igav ja jah, isegi mottetu mees.

Juhuslikult sattusin mingis portaalis pulmapiltide peale, peigmeheks oli selline tuim eesti mees, ja naine vaga sarmikas hiinlanna voi korealanna. Mehel null emotsiooni, koikide piltide peal tuim nagu kala, natuke ylbust ainult. Motlesin, et see on ju sinu pulmapaev, mees. Kui just kena hiinlanna teda vagisi abielluma ei sundinud, aga siis oleks voinud ju oelda, et aitah, ei soovi. Voi oleks seegi juba liiast olnud?

Naisest hakkas kahju. Motlesin, et mis vanemad kyll sellise poisi yles on kasvatanud, sest ilmselgelt on selline temperament ja hoiak kodust parit.

Kooselus on paraku nii, et isegi kui teisel on probleem, mis sinule probleem ei tundu, tuleb teine inimene ara kuulata, ja ilma norimata selgitada, miks see sulle probleem ei tundu voi kuidas seda lahendada saab. Muidu jaadki nagu liblikas oielt oiele lendama voi partneriga tylitsema.

 

 

 

 

 

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suudaks sellise tummahambast mehega koos elada. Vahet pole, kas manipulaator voi ongi selline.

Asi ei olegi ainult probleemides, selline mees ei taha mitte yhelgi teemal tavaliselt sona sekka oelda, et oma motteid valjendada, voi siis tal polegi neid. Minu jaoks igav ja jah, isegi mottetu mees.

Juhuslikult sattusin mingis portaalis pulmapiltide peale, peigmeheks oli selline tuim eesti mees, ja naine vaga sarmikas hiinlanna voi korealanna. Mehel null emotsiooni, koikide piltide peal tuim nagu kala, natuke ylbust ainult. Motlesin, et see on ju sinu pulmapaev, mees. Kui just kena hiinlanna teda vagisi abielluma ei sundinud, aga siis oleks voinud ju oelda, et aitah, ei soovi. Voi oleks seegi juba liiast olnud?

Naisest hakkas kahju. Motlesin, et mis vanemad kyll sellise poisi yles on kasvatanud, sest ilmselgelt on selline temperament ja hoiak kodust parit.

Kooselus on paraku nii, et isegi kui teisel on probleem, mis sinule probleem ei tundu, tuleb teine inimene ara kuulata, ja ilma norimata selgitada, miks see sulle probleem ei tundu voi kuidas seda lahendada saab. Muidu jaadki nagu liblikas oielt oiele lendama voi partneriga tylitsema.

Sul on elav fantaasia igas teemas, mida kõike sa ette ei kujuta, et siis midagi meeste kohta halvasti öelda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on elav fantaasia igas teemas, mida kõike sa ette ei kujuta, et siis midagi meeste kohta halvasti öelda.

Esimest korda kirjutan siia, :-).

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on elav fantaasia igas teemas, mida kõike sa ette ei kujuta, et siis midagi meeste kohta halvasti öelda.

Esimest korda kirjutan siia, :-).

Teame teame, amneesia

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin vist on tegu teatud käitumishäirega – mõni inimene kohe ei saa elada ilma probleemideta, muidu ta lihtsalt närtsib, rahulik elu pole tema jaoks, pea genereerib lakkamatult uusi “probleeme” ja kui sellest ei piisa hakkab ise segadust ja kaost looma ,et ikka “probleeme” mis elule värvi annaksid oleks.

Ehk minu nõuanne mehele oleks tagasi vaatamata koheselt lahutada- ükski inimene ei ole “väärt” sellist kooselu.

Elu ainult probleemidest ja vastuoludest ju koosnebki. Mõnel siis elu nagu lill, probleeme pole, midagi arutada pole. Mida sellise igava inimesega peale hakata, kellega midagi arutadagi pole? Kui kaks probleemivaba kokku saaks ainult.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku see mees jääb selliseks. Sinu teha on, kas aktsepteerid teda niisugusena või mitte. Lähtuda tuleb enda rahuolust ja õnnest, see on alati esimesel kohal.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas lahendada probleeme, kui lahendus peab alati jääma selline, nagu teine õigeks peab?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas lahendada probleeme, kui lahendus peab alati jääma selline, nagu teine õigeks peab?

Ei saagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas lahendada probleeme, kui lahendus peab alati jääma selline, nagu teine õigeks peab?

Sellisega pole võimalik koos elada, olgu ta siis probleemide üle arutleja või vaikija. Ka vaikija ju soovib vaikides või ignoreerides oma arvamust peale suruda. Suhe peab toimima kahe inimese vahel, probleemid või “probleemid” tulevad nagunii, heas suhtes toimib kokkuleppimine sujuvalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

endada probleeme, kui lahendus peab alati jääma selline, nagu teine õigeks peab?

Sellisega pole võimalik koos elada, olgu ta siis probleemide üle arutleja või vaikija. Ka vaikija ju soovib vaikides või ignoreerides oma arvamust peale suruda. Suhe peab toimima kahe inimese vahel, probleemid või “probleemid” tulevad nagunii, heas suhtes toimib kokkuleppimine sujuvalt.

Heas suhtes mingeid probleeme pidevalt polegi. Tandem toimib nagu õlitatult.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keeruline jah. Mina ei taha ka probleemidest rääkida. Varem oli kõik nii nagu mees tahtis ja polnud probleeme. Ajaga sain aru et nii ma ju eitan ennast. Enam ei taha. Aga rääkides jääb tema ikka endale kindlaks ja mina pean nõustuma,sest ta räägib nii kaua ja pikalt. Nagu nõustaja. Nii et kui ma eijõua rohkem enda eest seista, jääbki nii nagu tema õigeks peab.
Mis probleemidest sa nii räägid. Juba ette teada, kuidas tulemus on

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Konfliktide lahendamine distantse mehega