Esileht Ajaviite- ja muud jutud Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Teema: Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

Postitas:
Käggu

RE: Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

triikimine.
yks-kaks asja triikida on kôkimôki, aga kogu see pesust tulev kupatus….
tegelikult on kôik kodukorrastustôôd tyytud, meelsamini puhkaks ja mângiks.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja mulle ema, kelle tuttav töötas ka a la hotellis vms. Enam teistmoodi ei kujutaks ettegi:)[/tsitaat]

see energiliselt tolmu yleslôôv soputamine on ka nii vastukarva!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõudepesu ja triikimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triikimine.

Kõik muud tööd võin ära teha.
Teemaalgataja, ma pidevalt paaritan ka sokke ja olgu öeldud, et meil on peres kolm meesliiget( mees ja pojad) kes kannavad sokke suuruses 44/45 ja nii uskumatu kui see ei ole, siis ma võin ka viis paari ühesuguseid sokke osta; lõpuks on ikka sokid kadunud ja \”paaritada\” ei ole kedagi.
Kui keegi selle sokifenomeni ära oskaks lahendada, siis teeks ettepaneku teda premeerida.
Kujuures aastas korra viskan minema umbes 20 üksikut sokki( meeste, naiste. lastesokid) sest neile lihtsalt ei leidu paarilist.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

mind pole keegi õpetanud tekki tekikoti sisse toppima, aga teen ka täpselt samuti…
samamoodi lähevad padjad püüri sisse.
pesu voltimise õppisin õelt, kes kunagi pesumajas töötas, sama õpetas ka anthea turner.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vaatasin siis selle profi tegutsemist teki ja kotiga. no pagan, juba see ajab keema, kui ta seda tekikotti ringi keerab seal ja meeleheitlikult vajalikke nurki otsib.

no on jube ja vastik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

dziisas, olen vist ainuke inimene maamunal, kes fännab triikimist. täitsa ausalt kohe. nädalavahetusel pesen paar-kolm masinatäit pesu, kuivatan ära ja siis esmaspäeval või teisipäeval hakkab triikimine. see on siis kohe päris minu oma vaba aeg. naudin, kuidas riided ja pesu raua all sirgeks saavad, naudin seda, kuidas nad kokku panen, riidepuudele sätin ja lõhnava, puhta , triigitud rätikute, linade paki riiulitele asetan. päris kindlasti on triikimine mu absoluutne lemmik majapidamistööde valdkonnas.

Please wait...
Postitas:
kriimus

Ahjuvormide pesemine.Koogi küpsetamisel kasutan küll küpsetuspaberit,aga mul on üks keraamiline ahjuvorm,mida kasutan ahjuroogade tegemiseks.Teinekord on ääred ära kõrbenud ja seda sissekõrbenud mustust on igavene nuhtlus ära saada.Muudkui aga leota ja nühi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Söögitegemine on kõige ebameeldivam, tüütum ja mõttetum töö. Vihkan seda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Käggu

[tsitaat]Triikimine.

Kõik muud tööd võin ära teha.
Teemaalgataja, ma pidevalt paaritan ka sokke ja olgu öeldud, et meil on peres kolm meesliiget( mees ja pojad) kes kannavad sokke suuruses 44/45 ja nii uskumatu kui see ei ole, siis ma võin ka viis paari ühesuguseid sokke osta; lõpuks on ikka sokid kadunud ja \”paaritada\” ei ole kedagi.
Kui keegi selle sokifenomeni ära oskaks lahendada, siis teeks ettepaneku teda premeerida.
Kujuures aastas korra viskan minema umbes 20 üksikut sokki( meeste, naiste. lastesokid) sest neile lihtsalt ei leidu paarilist.[/tsitaat]

meil ostetakse yhesuguseid sokipaare igavene posu – nii on paaritamine ka siis lihtne, kui môned âra kadunud on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

100% nõus viimasega: väärtuslikku kvaliteetaega igapäevaselt rööviv, igav ja nüristav -see on toiduvalmistamine.Ma ei saa üldse aru nendest sokkide üle kaebajatest: mul majas neli meest, igaühele sokid ostetud erineva mustriga või eri firma omad, mismoodi need segi saavad minna?

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]Ma tõstan käpad üles sokipaaritamise ees. Masinasse panen kahekaupa, välja tulevad ühekapua. Kolmel pereliikmel on mustad sokid, suurusevahe mõni number. Mõned sokid on kokku läinud, teised välja veninud….
[/tsitaat]
Paaritan sokke heameelega, aga absoluutselt ei kannata põrandapesemist, tolmuvõtmist ega nõudepesu. Üritan teiste kaela sokutada.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Nõudepesu, nõudepesu ja nõudepesu, väljamõtlemine mida süüa teha. Kõik muu, isegi sokipaaritamine on tühiasi nende kõrval. Katkise nõudepesumasina jupi muretses ja vahetas mees ühe päevaga, ma ähvardasin süüa mitte teha kui nõudepesumasinat korda ei tee.

Please wait...
Postitas:
nutetudsilmad

Tõstan käed-jalad tolmuvõtmise ja pesude triikimise poolt.
Kaks absoluutselt vastumeelset tegevust. Viimasega tegelen vaid siis kui vaja panna selga sellised riided, mis peavad ilmtingimata eriti siledad välja nägema.
Sokkide paaritamisest olen juba eos loobunud: pooled sokid on pessu nii ehk naa paarituna sattunud, sest mustapesukasti pole hoolega vaadatud.

Please wait...
Postitas:
maipörnikas

1. triikimine
2. akende pesemine
Vot need tegevused on mulle lausa vastumeelsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lihtne nipp (aga keeruline selgitada) on enne teki kotti toppimist keerata tekikott pahempidi (ma ära võttes jätangi tekikoti pahempidi ja pesen ka pahempidi). siis paned käed tekikoti sisse ja haarad läbi tekikoti teki nurkadest ning lihtsalt tõmbad teki tekikoti sisse ja raputad sirgeks. lihtne ja kiire. otsin kohe jutuubist, äkki on mõni lahke perenaine selle kohta video üles riputanud.
leidsingi:
http://www.youtube.com/watch?v=dU8Vz74qmfk&feature=related
[/tsitaat]

Laste tekkide puhul töötab aga oma 2x2m tekiga ma nii hakkama ei saa. Ei tea, kas jääb osavusest puudu või on tiibade siruulatus liiga väike. Kasvu on küll väga napilt.

Nii et tekikoti pealepanemine on ebameeldivate tööde esikümnes kindlasti. Triikimine meeldib, kui selleks on aega ja triigitavaid asju on mõõdukalt. Pesuga mässamine muidu meeldib, eriti plekieemaldus (muidugi, kui see õnnestub) ning kuivatist tulnud puhta pehme ja veel sooja pesu kokkupanemine. Sokkidel ei lase end ka ärritada. Murphy seadusele, et pesus on alati paaritu arv sokke, tegin lisa, et võib olla ka paarisarv, aga siis on seal vähemalt 2 üksikut sokki. Aga noh, las olla siis 🙂

Põrandapesu ei meeldi, pesen püsti või käpukil, lõpptulemuseks kipub ikka seljavalu olema.

Vanni ei meeldi ka puhtaks nühkida, aga pole suutnud pereliikmetele selgeks teha, et võiks enda järelt kohe üle tõmmata vanni, poleks seda suuremat nühkimist vajagi. WC-pottide puhastamiseks leidsin hea nipi – nüüd on see üks kiiremaid ja kergemaid töid üldse.

Esikohal on tegelikult vist nõude, eriti klaaside kuivatamine. Kahjuks ka nõudepesumasina kuivatustulemus on vaevat rahuldav. Aga lepin sellega või lasen mehel kuivatada. Klaase nagunii sageli ei kasuta.

Tolmupühkimise vasti midagi pole, kuid kui hommikul pühitud riiul õhtuks silmnähtava tolmukorra alla mattunud on, tundub see tegevus lihtsalt mõttetu.

Aknapesu sõltub akendest. Kui on suured klaasipinnad ja head töövahendid, siis läheb kiiresti ja tulemus on suurepärane. Aga mul palju aknaid, igaüks koosneb veel mitmest pisikesest ruudukesest, kokku on pea 100 ruudukest mõlemalt poolt pesta + raamid nende vahelt. See ei ole enam lõbus.

Aiatööd ei meeldi, seepärast aeda polegi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praeahju puhastamine.
Ja ahjuvormide.
Jube töö, hoolimata proovitud väidetavatest supervahenditest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laste tekkide puhul töötab aga oma 2x2m tekiga ma nii hakkama ei saa. Ei tea, kas jääb osavusest puudu või on tiibade siruulatus liiga väike. Kasvu on küll väga napilt.

Nii et tekikoti pealepanemine on ebameeldivate tööde esikümnes kindlasti. Triikimine meeldib, kui selleks on aega ja triigitavaid asju on mõõdukalt. Pesuga mässamine muidu meeldib, eriti plekieemaldus (muidugi, kui see õnnestub) ning kuivatist tulnud puhta pehme ja veel sooja pesu kokkupanemine. Sokkidel ei lase end ka ärritada. Murphy seadusele, et pesus on alati paaritu arv sokke, tegin lisa, et võib olla ka paarisarv, aga siis on seal vähemalt 2 üksikut sokki. Aga noh, las olla siis 🙂

Põrandapesu ei meeldi, pesen püsti või käpukil, lõpptulemuseks kipub ikka seljavalu olema.

Vanni ei meeldi ka puhtaks nühkida, aga pole suutnud pereliikmetele selgeks teha, et võiks enda järelt kohe üle tõmmata vanni, poleks seda suuremat nühkimist vajagi. WC-pottide puhastamiseks leidsin hea nipi – nüüd on see üks kiiremaid ja kergemaid töid üldse.

Esikohal on tegelikult vist nõude, eriti klaaside kuivatamine. Kahjuks ka nõudepesumasina kuivatustulemus on vaevat rahuldav. Aga lepin sellega või lasen mehel kuivatada. Klaase nagunii sageli ei kasuta.

Tolmupühkimise vasti midagi pole, kuid kui hommikul pühitud riiul õhtuks silmnähtava tolmukorra alla mattunud on, tundub see tegevus lihtsalt mõttetu.

Aknapesu sõltub akendest. Kui on suured klaasipinnad ja head töövahendid, siis läheb kiiresti ja tulemus on suurepärane. Aga mul palju aknaid, igaüks koosneb veel mitmest pisikesest ruudukesest, kokku on pea 100 ruudukest mõlemalt poolt pesta + raamid nende vahelt. See ei ole enam lõbus.

Aiatööd ei meeldi, seepärast aeda polegi :)[/tsitaat]

milline see wc-nipp on. ära ole kitsi, räägi välja, huvitaks väga.

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]Praeahju puhastamine[/tsitaat]
mul on selle tarvis hea nipp, selle peale muidugi niisama ei tule, nimelt ma teen ahjus toitu nõude SEES. ei tahaks teleturu moodi kõlada, aga töötab IMELISELT

Please wait...
Postitas:
elke2010

külmkapi sulatamine. mul veel vana veneaegne külmik, mida tuleb paar-kolm korda aastas vähemalt sulatada. ja kuidas ma seda ka ei püüaks vältida, köök ikka lainetab pärast sellest sulatamisveest.
teisel kohal akende pesu. pese palju tahad ja kuidas tahad ikka kipuvad kuivades triibud peale jääma. ja välimised klaasid on juba paari päevaga uuesti tolmused.
kolmas tüütus on tolmu võtmine nii tolmuimejaga, kui ka riiulitelt-laudadelt-kappidelt.
aga sokisöödik elutseb minu pesumasinas kah… huvitav mis tõrjet selle parasiidi vastu peaks tegema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]dziisas, olen vist ainuke inimene maamunal, kes fännab triikimist. täitsa ausalt kohe. nädalavahetusel pesen paar-kolm masinatäit pesu, kuivatan ära ja siis esmaspäeval või teisipäeval hakkab triikimine. see on siis kohe päris minu oma vaba aeg. naudin, kuidas riided ja pesu raua all sirgeks saavad, naudin seda, kuidas nad kokku panen, riidepuudele sätin ja lõhnava, puhta , triigitud rätikute, linade paki riiulitele asetan. päris kindlasti on triikimine mu absoluutne lemmik majapidamistööde valdkonnas.[/tsitaat]

Mina ka, mina ka!

Please wait...
Postitas:
s_milla

Mina ka, mina ka![/tsitaat]

mina ka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tekikoti pealepanek, nõudepesu ja wc-poti küürimine. triikida võin iga kell ja eriti linasid, tekikotte jms.

Please wait...
Postitas:
Käggu

kes teeks vahekokkuvôtte, palun?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kriimus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahjuvormide pesemine.Koogi küpsetamisel kasutan küll küpsetuspaberit,aga mul on üks keraamiline ahjuvorm,mida kasutan ahjuroogade tegemiseks.Teinekord on ääred ära kõrbenud ja seda sissekõrbenud mustust on igavene nuhtlus ära saada.Muudkui aga leota ja nühi.[/tsitaat]
Kookide tegemisel panen alati vormi sisse küpsetuspaberi ja soolaste toitude tegemisel fooliumi. Viskad fooliumi ära ja ongi pann või vorm puhas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

esikohal triikimine
2.koht voodipesu vahetamine (sh tekikotivahetus)
3.-4.tolmu võtmine ja nõudepesu

Please wait...
Postitas:
Käggu

[tsitaat] [small]kriimus kirjutas:[/small]

Kookide tegemisel panen alati vormi sisse küpsetuspaberi ja soolaste toitude tegemisel fooliumi. Viskad fooliumi ära ja ongi pann või vorm puhas. [/tsitaat]

aga alumiinium, kas ei karda liiga palju alumiiniumi tarbida?

nn E-ainetest hoidume, ka shampoonide kurjadest silkoonidest, aga alumiiniumit pannakse vaba vasaku kâega isegi kypsetusnôu pôhja?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Käggu kirjutas:[/small]

aga alumiinium, kas ei karda liiga palju alumiiniumi tarbida?

nn E-ainetest hoidume, ka shampoonide kurjadest silkoonidest, aga alumiiniumit pannakse vaba vasaku kâega isegi kypsetusnôu pôhja?![/tsitaat]
Ei ole kunagi kuulnud, et foolium oleks ohtlik. Tegin kiire google uuringu ja ei leidnud selle ohtlikkusele ühtegi viidet. Võib olla kui oleks kauem otsinud oleks leidnud mõne sinusuguse foobiku kirjutatud artikli. Kuidas inimesed üldse niimoodi elada saavad kui igas pisiasjas nähakse ka tonte? Jah, maailm on ülimalt ohtlik koht.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

[small]Käggu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes teeks vahekokkuvôtte, palun?!
[/tsitaat]
Ebameeldivate majapidamistööde nimekirja eesotsas troonivad
* sokkide paaritamine
* aknapesu
* tekikottimine
* tolmuvõtt
* erinevate nõude pesu

Triikimist kas vihatakse või armastatakse, külmaks ei jäta see kedagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Praeahju puhastamine.
Ja ahjuvormide.
Jube töö, hoolimata proovitud väidetavatest supervahenditest.[/tsitaat]

lahendus: pürolüüsiga ahi, nõudepesumasin.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.