Esileht Ajaviite- ja muud jutud Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

Postitas:
Kägu

RE: Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

Mulle ei meeldi loomade karvu kokku korjata. Tolmuimeja neid nõelu mööblilt kätte ei saa ja nii lasengi iga päev niiske käega kogu mööbli üle. Pesu kokku lappamine on ka üks jube tüütu tegevus, sest tahaks need ikka korralikult volditult kappi saada.

Triikida mulle meeldib, triigin eriti palju siis, kui stress on, siis tõstan kapi tühjaks ja hakkan otsast pihta. Voodipesu vahetamiseks kasutan seda sama nippi, mis siin välja toodud on ja tolmuimejaga möllab meeleldi mu 7.aastane laps, põrandat peseks ta ka, aga seda veel väga korralikult ei tee.

Sokkide kadumise kohta. Ma olen netis näinud selliseid klõpse, millega sokid paari pannakse, enne pessu panemist (Anthea Turneri saates vist oli ka). Kas meil pole selliseid saada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eh, ma mingit tolmuvõtmist või sokkide paaritamist tööks üldse ei nimetakski.

Vastikud tööd on: kurkide korjamine aiamaalt (kurgivarred torgivad), väga heinas (maasika) peenarde rohimine (nõuab füüsilist jõudu, tüütu), lehtede riisumine (füüsiliselt raske töö) jne.

Tubastes ruumides tolmulapikesega lehvitamine, phäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Voodipesu vahetamine. Triikimise jätan loomulikult üldse tegemata:P Aga voodipesu vahetaksin tunduvalt tihedamini, kui ei peaks selle käigus nii palju voodi ümber võimlema. Seda tekikotinippi tean ja kasutan, kuid lina pealepanek piiratud ligipääsuga topeltvoodile on paras akrobaatika.
Plaanis soetada uus triikraud, et ehk äkki petab ära – laps sündimas ja \”kurjad keeled pajatasid\”, et VAJA triikida tema asju alguses. Näis…[/tsitaat]

Loomulikult on vaja imiku asju triikida… triikimata riided jäävad imiku jaoks liiga kõvaks.

Please wait...
Postitas:
Biiatch-

Mul pesumasin sokke ei söö, aga vot noad-kahvlid-lusikad kaovad koguaeg ära ja no krt ma ei viska taldrikult toitu ära seega välistan, et need prügikastis oleks.
Kes nuhiks mu söögiriistad üles? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult on vaja imiku asju triikida… triikimata riided jäävad imiku jaoks liiga kõvaks.[/tsitaat]

Tervita Üllarit!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vat see uus sõna on tore- tekikottimine…
Lisaks veel nõudepesemise valdkonnast- hakklihamasina ja liha tegemise järgselt ahjupanni pesemine. Sellepärast ma poest hakkliha ostangi….
Hetkel on päevakorras lapse söögitooli ja selle ümbruse kasimine ja lapse pea pesemine ( mis teha , kui puder peas ja spagetid kõrva taga…)

Please wait...
Postitas:
ajatusaK

Kuna olen valinud elamiseks korteri, siis trepikoja koristamine. Pealtnäha korralikku majja on elama asunud ka mõned sead.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]OLEKS triikimine, aga ma ei triigi. Surmaga pooleks abikaasa triiksärke. Ettevalmistus pealehakkamiseks peab sarnanema meditatsiooniga ja triikida saan sisuliselt transis olles. Kui \”ärkan\” ja avastan, mida teen, tuleb must masendus kallale.

Tolmuvõtmist ka eriti ei fänna. Mingi tolmune kapi pealne, kuhu ma nagunii ei näe, ei häiri üldse.[/tsitaat]

ma fännan väikest tolmu isegi …..mees ütleb vahel ,et ma olen laisk siis vastan,et mulle meeldib väike tolm….siis on antiikne nagu veits:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eh, ma mingit tolmuvõtmist või sokkide paaritamist tööks üldse ei nimetakski.

Vastikud tööd on: kurkide korjamine aiamaalt (kurgivarred torgivad), väga heinas (maasika) peenarde rohimine (nõuab füüsilist jõudu, tüütu), lehtede riisumine (füüsiliselt raske töö) jne.

Tubastes ruumides tolmulapikesega lehvitamine, phäh![/tsitaat]

Njaa. no aiatööd – see on juba advanced level:)

Söögitegemine – ka minu turn off. Vot kord nädalas koristamine – isegi hea tegevus, aga igapäevane söögitegemine – jubedus. Imetlen inimesi, kes seda naudivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemast välja, aga kas keegi veel, peale minu, näeb siin kägude asemel hulkureid? Teistes käod alles.

Ja lännu need hulkurid ongi. Nägin viirastusi?

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Konkurss kõige hullemale majapidamistööle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.