Esileht Ilu ja tervis Konnasilmad

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Konnasilmad

Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi pakkuda toimivat vahendit konnasilmade vastu?

Avastasin mõnda aega tagasi et kandade alla on tekkinud konnasilmade “kolooniad”

Päris õõvastav ja sooviks vabaneda. Olen proovinud vahelduva eduga erinevaid plaastreid, ei saa kahjuks öelda, et oleks erilist tulemust, täna ujumast tulles oli ikka vastik vaatepilt alles.

Kas on käsimüügis sellise mure jaoks veel abivahendeid, millest keegi on abi saanud, ehk oskate soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

Aga konnasilma vastu aitavad need  kallimad plaastrid (teised ka järgi proovitud). Nime ei meenu, aga apteeker ütleb hoobilt. Plaastrid on karbis ja samast sarjast on olemas (aga valges karbis) ka huulele herpeseplaastrid. Mul tekib konnasilm (ühekaupa õnneks) kui olen kandnud mõnda kitsast kinga (näiteks mul ühed pidulikud kingad tekitavad sellist jama, kusjuures jalas pole nagu ebamugavadki).

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kobaras, siis on soolatüükad. Nendel teised plaastrid ja ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nahaarstile külmutama ei lähe? Esiteks tasuta, teiseks mõjusam.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nahaarstile külmutama ei lähe? Esiteks tasuta, teiseks mõjusam.

Kindel et täiskasvanule tasuta?

Mõned aastad tagasi käsin lapsega soolatüügaste pärast, siis oli laste protseduur tasuta ja täiskasvanul üsna krõbeda hinnaga, vist isegi iga tüügas eraldi. Kui neid on seal kanna all terve pesakond, siis oleks vaja suurema väljaminekuga arvestada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kobaras, siis on soolatüükad. Nendel teised plaastrid ja ravi.

Võivad ka tüükad või koeranaelad olla. Ega ise täpselt ei tea 🙁

Ilmselt siis aitab nahaarst. Sinna peab muidugi ootama, konsulteerin enne apteegis, ehk leiab seniks midagi tõhusamat plaastrite poole pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

Aga konnasilma vastu aitavad need kallimad plaastrid (teised ka järgi proovitud). Nime ei meenu, aga apteeker ütleb hoobilt. Plaastrid on karbis ja samast sarjast on olemas (aga valges karbis) ka huulele herpeseplaastrid. Mul tekib konnasilm (ühekaupa õnneks) kui olen kandnud mõnda kitsast kinga (näiteks mul ühed pidulikud kingad tekitavad sellist jama, kusjuures jalas pole nagu ebamugavadki).

Tänan! Olen seda reklaami kuskil näinud isegi. Uurin nende kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soolatüügaste vastu aitas vaid apteegist saadud Duofilm. Kui looduses ringi käid, siis aitab ka verehurma taime vedelik. Väga efektiivne!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esileht › Ilu ja tervis › Konnasilmad Lisa lemmikteemaks

Jep, visiiditasu eest. Ise just käisin. Nahaarst suunas otse elavas järjekorras kabinetti külmutama. Vajadusel kutsutakse tasuta – siis ei ole enam visiiditasu ka.

Tasuline on vist siis kui otse sinna jalaravikabinetti pööruda. Kuid ka siis on mõjusam kui koduskasutavad vahendeid. Kodus lihtsalt kulutatakse erinevate asjade proovimisele raha ja kui ikka ei tööta siis minnakse külmutama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

koeranael – furunkul ehk mädapaise.

seda ikka konnasilmaga segamini ei aja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

koeranael – furunkul ehk mädapaise.

seda ikka konnasilmaga segamini ei aja.

Mul jah sellised kõvad nahaalused moodustised. Kui jalad on pikemat aega märjad, näiteks ujumisel, siis tulevad rohkem nähtavale, siis on sellised koledad valged kraatrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soolatüügaste vastu aitas vaid apteegist saadud Duofilm. Kui looduses ringi käid, siis aitab ka verehurma taime vedelik. Väga efektiivne!

Igaühel pole neist tuhkagi abi.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsimüügis on ka “külmutav” vahend Wartner. Lapse konnasilmadest saime sellega lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wartner on tüügaste vastu, mitte konnasilma. Ravi on neil täiesti erinev, koeranael on veel kolmas asi, mida tavaliselt talla all ei ole. Kui sellel moodustisel on niiöelda südamik olemas, siis need on tüükad, mis on nakkav haigus. Saad kuskilt paljajalu käies, spaast või spordiklubist. Ka apteegi käsimüügist saad külmutavat ravimit ja seda tulebki teha mitu kuud vahel järjest, aga lahti saab. Ka õe juures külmutades ei pruugi ühest sessioonist aidata. Aga selle apteegiravimiga tuleb teha kord nädalas ja nii kaua, kuni ära kukub. Lapsel on mitu korda olnud ja oleme alati lahti saanud. Konnasilm on nahapaksend, selle nö südamik asub sügaval ja pole väljast näha. See tekib pigem hõõrdumise või surve tagajajärjel, mitte nakkuse tõttu. Selle puhul söövitatakse seda paksu nahakihti, aga üldiselt on lahtisaamine isegi hullem kui tüügastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Konnasilmade ja koeranaelte peal vaevalt valutult kõndida saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

koeranael – furunkul ehk mädapaise.

seda ikka konnasilmaga segamini ei aja.

Mul jah sellised kõvad nahaalused moodustised. Kui jalad on pikemat aega märjad, näiteks ujumisel, siis tulevad rohkem nähtavale, siis on sellised koledad valged kraatrid.

Sa saad ikka aru, et need ei ole samad asjad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

Koeranael saab alguse karvanääpsust, seega seda ei ole talla all, sest talla all karvu ei kasva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Tütrel ka probleeme, algul arvasime ka, et konnasilmad, tuttav ravipediküür ütles, et need on soolatüükad. Kuna plaastrid ei aidanud, ostsin apteegist  Kolodium Forte ja tundub, et see aitab. See on rohi, mis aitabki erinevate probleemide puhul (konnasilmad, soolatüükad jm.). Apteegis müügil ka isekülmutamise ravim aga see oli kallim ja ma ei julgenud lapsele osta, äkki liiga valus ja ta kardaks seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Tütrel ka probleeme, algul arvasime, et konnasilmad, tuttav ravipediküür ütles, et need on soolatüükad. Kuna plaastrid ei aidanud, ostsin apteegist Kolodium Forte ja tundub, et see sobib. See on rohi, mis aitabki erinevate probleemide puhul (konnasilmad, soolatüükad jm.). Apteegis müügil ka isekülmutamise ravim aga see oli kallim ja ma ei julgenud lapsele osta, äkki liiga valus ja ta kardaks seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kanna all pigem nn koeranaelad?

Koeranael saab alguse karvanääpsust, seega seda ei ole talla all, sest talla all karvu ei kasva.

Ka ma mäletan enda lapsepõlvest, et ühtede moodustiste kohta talla all öeldi koeranael ja seda väljendit kasutas ka külmutamisel nahaarst. Tegu ei olnud tüüka ega paksendiga, vaid selline pisike valge auguga kraater, kus oligi must täpp (nö südamik) sees.
Ta ei läinud suuremaks ega ulatunud ka väljapoole. Kadus ära kui see must südamik välja saada – mingi aeg lõikasin neid ise kääridega ära/urgitsesin välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka ma mäletan enda lapsepõlvest, et ühtede moodustiste kohta talla all öeldi koeranael ja seda väljendit kasutas ka külmutamisel nahaarst. Tegu ei olnud tüüka ega paksendiga, vaid selline pisike valge auguga kraater, kus oligi must täpp (nö südamik) sees. Ta ei läinud suuremaks ega ulatunud ka väljapoole. Kadus ära kui see must südamik välja saada – mingi aeg lõikasin neid ise kääridega ära/urgitsesin välja.

Nahaarst kasutas siis vale sõna, see sinu kirjeldatud asi on viiruslik tüügas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahaarst kasutas siis vale sõna, see sinu kirjeldatud asi on viiruslik tüügas.

Ei vaidle vastu, lihtsalt mäletangi, et mitmelt poolt just taolise moodustiste kohta (mul väiksena tekkis neid ca 4-5tk) kasutati erinevalt poolt just koeranael nimetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Konnasilmad