Esileht Ilu ja tervis Konnasilmad jala all.

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Konnasilmad jala all.

Postitas:

Sain apteegist mingit vedelikku, mis pidi need ära võtma. Peale pannes polnud üldse midagi tunda, aga nüüd päev hiljem on nahk valgeks tõmbunud ja teeb suurt valu. Kas see peabki nii olema? Südamik tuleb valuga välja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 15:55; 29.07 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalgu pestes tuleb see valge koht ära ja siis paned uuesti rohtu. Lõpuks tuleb üleni välja. Aga valu osas ei tea kommenteerida, minul pole valutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaastrid on paremad.
Vahel võib valutada, kui kõnnid ja on mingis ebamugavas kohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain apteegist mingit vedelikku, mis pidi need ära võtma. Peale pannes polnud üldse midagi tunda, aga nüüd päev hiljem on nahk valgeks tõmbunud ja teeb suurt valu. Kas see peabki nii olema? Südamik tuleb valuga välja?

Jah, nii see rohi toimibki.
Seepärast ei tohigi minna see vedelik tervele nahale. Hakkab seegi valutades kooruma muidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 17:17; 29.07 21:14; 29.07 21:53;
To report this post you need to login first.

Ilmselt käib jutt Duofilmist. Nii ongi, jah. Pintseldad, kuni on mida pintseldada (haige koht, tervele nahale pigem mitte, jah). Tegin kunagi oma lapsel sellega jalgadel ja ta vabanes neist. Plaastreid proovisime ka, aga pigem just tüütum vahend, rääkimata sellest, et plaastril see rohu ala võib olla suurem kui tüügas/konnasilm, seega kahjustab suurema tõenäosusega tervet nahka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead väga täpselt rohtu just konnasilmale panema! Kui paned tervele nahala, siis mõjub nagu hape (võib-olla ongi see hape…ma ei tea), aga tervele nahale kindlasti sattuda ei tohi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi sellest konnasilmadele/soolatüügastele mõeldud pliiatsist on abi saanud? Lasin apteekril end ära veenda ja ostsin lapsele selle, kevadest peale oleme seda kord nädalas peale kandnud (tihedamalt kasutusjuhend ei luba) ja mitte mingit kasu ei ole. Tüükad lähevad vahetult pärast rohu pealekandmist suuremaks, aga nädalaga jälle väiksemaks tagasi.

Mulle tundub, et vaja ikka midagi muud soetada. Teisel lapsel olid konnasilmad kunagi, temal aitas see pintseldatav rohi ülikiiresti, aga ma ei tea, kas see soolatüügastele ka sobib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see valgeks sööbinud surnud nahk tuleb ära kaapida. ja väga hoolikas olla sellega. niikaua paned seda rohtu, kuni enam kõva sarvestunud konnasilma materjali pole ja augu põhjas on tume täpp. see täpp on veresoon, mis seda tüügast toidab, see tuleb ka ära suretada ja siis on lootust, et oled lahti saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 19:16; 29.07 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin küll ümbrusesse kreemi, aga ilmselt lohakalt. Nüüd suur valge latakas ja valutab meeletult. Katsudes selline kõva koht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 15:55; 29.07 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin küll ümbrusesse kreemi, aga ilmselt lohakalt. Nüüd suur valge latakas ja valutab meeletult. Katsudes selline kõva koht.

leota jalgu ja katsu see kõva koht võimalikult palju ära kaapida. pane uus rohi peale. ja nii iga päev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 19:16; 29.07 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tüdrukul ka konnasilmad talla all. Alguses oli üks suur. Panime sinna neid plaastreid peale, kraapisin seda kohta jne. Tulemus null. Kasutasin veel erinevaid plaastreid. Lapsel see südamik sealt seest väga valus. Pärast plaastrite kasutamist tekkis sinna ümber veel 4 väikest konnasilma. Kõigil väiksed augud sees.
Kas see Duofilm sobib ka konnasilmale? Ma tean, et see soolatüüka ravim. Isegi seda kasutanud nooruses. Kui teaks, et aitab, ostaks kohe. Me juba mõtlesime, et peab ikka arsti juurde külmutama minema. Pole veel aega kirja pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see oleneb ka sellest, et kas on tegu konnasilma või soolatüükaga. Need aetakse tihtipeale segamini.
Minul on soolatüükad. Need on pruunide niitjate südamikega, väga paksu naha all.
Olen aastate(5a) igasuguseid asju proovinud aga tulemus null.
Nüüd ostsin Wartner pliiatsi ja see lõpuks aitab!
Neli 4 päevast kuuri võib järjest teha. Ma olen teinud ühe kuuri ja on juba lootust, et lähevad ära.
Sellel pliiatsil on hoopis muu toimeaine, kui näiteks Duofilmil ja muudel sarnastel lahustel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 17:17; 29.07 21:14; 29.07 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on ravipediküür? Kas eemaldatakse ka neid soolatüükaid-konnasilmi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on ravipediküür? Kas eemaldatakse ka neid soolatüükaid-konnasilmi?

http://nailspa.ee/et/teenused-naistele/ravipedikuur-2/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 17:17; 29.07 21:14; 29.07 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksin sinna seda ravipediküüri proovima. mulle nii mugavas asukohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma lapsel vereurmarohuga neist lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi sellest konnasilmadele/soolatüügastele mõeldud pliiatsist on abi saanud? Lasin apteekril end ära veenda ja ostsin lapsele selle, kevadest peale oleme seda kord nädalas peale kandnud (tihedamalt kasutusjuhend ei luba) ja mitte mingit kasu ei ole. Tüükad lähevad vahetult pärast rohu pealekandmist suuremaks, aga nädalaga jälle väiksemaks tagasi.

Tüügaste puhul tasub krüoteraapiat pigem proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Konnasilmad jala all.