Esileht Hobinurk Konstellatsioonid – kogemusi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Konstellatsioonid – kogemusi

Kas keegi teist on käinud kunagi konstellatsioonidel? Sooviksite mõnda kogemust jagada? Sooviks kuulda kõigest. Sündmustest (kui tohib rääkida), emotsioonidest, kui palju see teid puudutas.

Aitäh!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 16:33; 02.07 11:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu üks tuttav õppis konstellatsiooni mõnda aega, aga jättis pooleli. Ta natuke kirjeldas ka, kuidas see käib, aga minu jaoks jäi see siiski arusaamatuks. Tundus kuidagi hookus-pookusena see teraapiavorm. Siiski oleks huvitav kuulda teiste arvamusi, kes sellega kokku puutunud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:43; 02.07 00:04; 02.07 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, kuidas täiskasvanud inimesele selline asi võiks üldse tunduda adekvaatse tegevusena.

+24
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 16:46; 01.07 18:06; 01.07 21:32; 16.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat siis! Ja mina mõtlesin, et taevatähtedest ja tähtkujudest jutt.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma läksin üldse otsima mis asi on konstellatsioon, pole iialgi mingitki kokkupuudet ega teadmisi sellise asjaga olnud.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 17:53; 01.07 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma läksin üldse otsima mis asi on konstellatsioon, pole iialgi mingitki kokkupuudet ega teadmisi sellise asjaga olnud.

Kui juba vaatamas oled, siis kae üle ka rännakumeetod, vabastav hingamine, väetantsud, õnnemajandus, teadliku muutuse kunst, unepraktikum, holistiline regressiooniteraapia, visioneerimine, peegeldamine, mastermind – jätkata võiks lõputult, sest New Age ei maga, vaid toodab kogu aeg juurde.

+22
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 16:46; 01.07 18:06; 01.07 21:32; 16.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui ma seoses oma hingelise seisundiga ei vaja selliseid vabastava hingamise saatel väekepsutamisi ja õnnemajanduse loomist? Mis siis teha?

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 17:53; 01.07 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin aasta tagasi ja oli osa holistilisest nelikust.

Abi oli palju, sain aru, miks minu lähedased käituvad/on käitunud nii nagu nad on. Sain aru, et igal inimesel on oma lugu ja omad kogemused ja need mõjutavad neid ja seda, kuidas nad meiega suhtlevad. Sain konkreetseid sisekaemusi.

Mina valisin 5 endale kõige olulisemat inimest ja paigutasin toas nad eraldi kohtadesse. Iga kord, kui seisin selles kohas, kus oli keegi, mediteerisin selle koha peal ja üritasin inimest nn tunnetada ja rääkisin asju, mida ma sellel hetkel tundsin ja mis lihtsalt “tulid”. Tundsin, et ma kanaldasin neid.

Sain aru enda lähedaste vahelisest suhetest ja miks keegi käitub nii nagu ta käitub/käitus. Mõistsin nende lugusid ja nende omavahelisi suheteid. Näiteks arvasin alati, et isa oli hoolimatu, kuid konstellatsiooni ajal sain aru, et isa ja vanaema (isa ema) suhted ei olnud kiita ja seega isa hoidis meelega eemale, ei suhenud, sest justnagu vanaema oli tema elu liiga palju suunanud ja tänitunud. Vanaema oli minu vastu alati väga hea, sain aru, et ta oli enda lastega palju vigu teinud (kamandas-kontrollis) ja üritas lapselastega tehtud vigu parandada. Vanaema kohal istudes jäi kummitama lause, mis pähe tuli: “Te arvate, et olen tugev, aga ei ole. Tegin kõike, sest isa tahtis nii”. Mediteerides ei mõtelnud sellele, aga hiljem tekkis küsimus, millisest isast ta rääkis, kas enda isast või minu isast.

Julgen soovitada, annab uue vaatenurga asjadele ja aitab nii ehk asjadest paremini aru saada.

+11
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:11; 01.07 18:12; 16.07 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui ma seoses oma hingelise seisundiga ei vaja selliseid vabastava hingamise saatel väekepsutamisi ja õnnemajanduse loomist? Mis siis teha?

Keegi ei saa sellele küsimusele vastata, ainult sina ise. Esmalt pead jõudma arusaamiseni, kes sa oled, kus sa oled ja miks sa siin oled, siis on kergem ka lahendusi leida. Eeldusel, et selleks ajaks sul muresid enam üldse on.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:11; 01.07 18:12; 16.07 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin aasta tagasi ja oli osa holistilisest nelikust.

Abi oli palju, sain aru, miks minu lähedased käituvad/on käitunud nii nagu nad on. Sain aru, et igal inimesel on oma lugu ja omad kogemused ja need mõjutavad neid ja seda, kuidas nad meiega suhtlevad. Sain konkreetseid sisekaemusi.

Mina valisin 5 endale kõige olulisemat inimest ja paigutasin toas nad eraldi kohtadesse. Iga kord, kui seisin selles kohas, kus oli keegi, mediteerisin selle koha peal ja üritasin inimest nn tunnetada ja rääkisin asju, mida ma sellel hetkel tundsin ja mis lihtsalt “tulid”. Tundsin, et ma kanaldasin neid.

Sain aru enda lähedaste vahelisest suhetest ja miks keegi käitub nii nagu ta käitub/käitus. Mõistsin nende lugusid ja nende omavahelisi suheteid. Näiteks arvasin alati, et isa oli hoolimatu, kuid konstellatsiooni ajal sain aru, et isa ja vanaema (isa ema) suhted ei olnud kiita ja seega isa hoidis meelega eemale, ei suhenud, sest justnagu vanaema oli tema elu liiga palju suunanud ja tänitunud. Vanaema oli minu vastu alati väga hea, sain aru, et ta oli enda lastega palju vigu teinud (kamandas-kontrollis) ja üritas lapselastega tehtud vigu parandada. Vanaema kohal istudes jäi kummitama lause, mis pähe tuli: “Te arvate, et olen tugev, aga ei ole. Tegin kõike, sest isa tahtis nii”. Mediteerides ei mõtelnud sellele, aga hiljem tekkis küsimus, millisest isast ta rääkis, kas enda isast või minu isast.

Julgen soovitada, annab uue vaatenurga asjadele ja aitab nii ehk asjadest paremini aru saada.

Päris ausalt selleks ei pea üldse midagi õppima, et aru saada, et miks keegi vastavalt käitub. Ilmselt oleneb inimestest. Mõni areneb ise, mõnel on vaja õppida ja keegi teine peab rääkima.

+25
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:31; 02.07 00:24; 02.07 00:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selliste hookus-pookuste müüjad ei karda, et see lollikeste petmine neile kurjasti tagasi tuleb?

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu jaoks on see “konstellatsioon” suur punane hüüumärk- seda teeb mu sõbranna, kel pole materiaalseid probleeme (mees rikkur, lapsed suured ja majanduslikult kindlustatud), teine tuttav, kes jagab peresuhete alal nõu (on vene keeles niipanimõmm ja õppis seda konstellatsioonivärki Peterburis :O ) on keskealine, siiani vallaline ja lastetu 🙂 hüva nõu tõepoolest!

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain aru, et igal inimesel on oma lugu ja omad kogemused ja need mõjutavad neid ja seda, kuidas nad meiega suhtlevad.

Ma oleks sulle seda tasuta ka võinud öelda.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elu on tõesti nii heaks läinud, et neid uhhuu-inimesi muudkui tuleb ja tuleb juurde?
Mingid itsitavad pihku ja koorivad mitu nahka ja palju raha lollikestelt?
Varsti tuleb mingi riiklik lollikaitse teha, tuleb lõppkokkuvõttes odavam.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa sellele küsimusele vastata, ainult sina ise. Esmalt pead jõudma arusaamiseni, kes sa oled, kus sa oled ja miks sa siin oled

Mina olen ilma igasuguse uhhuuta jõudnud nende teadmisteni, ja päris edukalt. Mina nimelt olen kindla isikukoodiga naisterahvas, viibin Eesti Vabariigis Tartu linnas ja olen siin sellepärast, et mul on siia korter ostetud ja ka töökoht on siin. Kas midagi on mulle veel teadmata?

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selliste hookus-pookuste müüjad ei karda, et see lollikeste petmine neile kurjasti tagasi tuleb?

No siin ju üks jäi väga rahule. Kindlasti on neid rõõmsalt rahuseisundis lahkunud kliente teisigi. See ju tekitab mulje, et nad ei petnud, vaid hoopis aitasid inimest. Ja pettus on üldse natuke halb sõna selle jaoks, pigem mõttetus. Aga kui mõlemad osapooled rahul on, siis mida siin ikka karta. Taolisi soolapuhumisi ja maagilisi tervendamisi on ju ridamisi. Ju siis on klientuuri.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 20:14; 02.07 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elu on tõesti nii heaks läinud, et neid uhhuu-inimesi muudkui tuleb ja tuleb juurde?

Kunagi ütles ülikoolis üks professor, et varem oli kirik, nüüd on selle asendanud selline hookus-pookus – loodus tühja kohta ei salli. Seega arvata võib, et neid inimesi on kogu aeg enam-vähem konstantne hulk, lihtsalt vorm muutub. Suurem osa inimese vajab igal ajastul suunanäitajaid-heakskiitjaid-elumõtestajaid, sest nad lihtsalt ei saa ise sellega hakkama.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 16:46; 01.07 18:06; 01.07 21:32; 16.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siin ju üks jäi väga rahule. Kindlasti on neid rõõmsalt rahuseisundis lahkunud kliente teisigi. See ju tekitab mulje, et nad ei petnud, vaid hoopis aitasid inimest. Ja pettus on üldse natuke halb sõna selle jaoks, pigem mõttetus. Aga kui mõlemad osapooled rahul on, siis mida siin ikka karta. Taolisi soolapuhumisi ja maagilisi tervendamisi on ju ridamisi. Ju siis on klientuuri.

Eks mõni ärikas oma tegevuse toetuseks selle kiidulaulu sinna kirjutas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teate, ajuga võib igasuguseid huvitavaid asju teha. Pane inimeseaju veidrasse ja uude situatsiooni, lisa paar afroismi ja aju suudab end vabaks lasta ja igast huvitavaid asju tekitada. No, ntks, oma sugulastele “vabanduste toomine” – tundub, nagu sa ise siiski sisimas oled alati arvanud, et seetõttu nad käituvadki nii nagu käituvad ja tõid endale hingerahu, sest mingi sessioon kinnitas su isiklikku arvamust, s.t tegelikult ei kinnitanud, aga…
Ka psühholoogid ei tohi tegelikult otsest nõu anda eales, vaid peavad lihtsalt sind suunama ise vastuseid otsima. Olete sellele mõelnud? Sama ka nende seansside ja muude new age olukordadega. Lähete kindla eesmärgiga sinna, lasete end vabaks ja saate kinnituse sellele, mida alati arvanud olete(ARVANUD, mitte teadnud!). Ses mõttes ma hukka ei mõista, vahet pole mille läbi inimene end õnnelikumaks teeb. Lihtsalt sel on ohtlik kalduvus, et hakatakse muud (rahalist) pähe määrima, inimene hakkab arvama, et kui ta nii teeb\ei tee läheb kõik valesti\hästi, võtab vastutuse ja uskumuse asjade eest, mis pole tõesed\on lihtsalt juhused. Aju on võimas asi, võtke aiast kivike ja uskuge, et see kivi teeb teid õnnelikuks, veel parem, kui keegi teine teile seda ütleb. Ja ausalt, kui usute, siis see teebki teid õnnelikumaks. Lihtsalt tabage ära piir, mil teid lihtsalt lüpsilehmana ära kasutatakse ja ärge palun lastele kloori sisse jootke.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu jaoks on see “konstellatsioon” suur punane hüüumärk- seda teeb mu sõbranna, kel pole materiaalseid probleeme (mees rikkur, lapsed suured ja majanduslikult kindlustatud), teine tuttav, kes jagab peresuhete alal nõu (on vene keeles niipanimõmm ja õppis seda konstellatsioonivärki Peterburis :O ) on keskealine, siiani vallaline ja lastetu ???? hüva nõu tõepoolest!

Ka minu tuttav õppis seda peent kunsti Venemaal. Ju siis Eestis seda uhhuu-teadust ei õpetata.

Oli huvitav jälgida, kuidas muidu mõistlikust inimesest sai tasapisi mingit kummalist koolkonda järgiv tegelane, kes jagas oma mõtteteri ja välgatusi ka Facebookis. Vahel neid lugedes hoidsid lihtsalt peast kinni, et mis edasi.

Teisalt mõtlen, et ok, tegelegu ja uhhuutagu oma lõbuks nii palju, kui süda lustib, aga kummaline on selle “teraapia” eest raha küsimine. Eriti, kui terapeudi pabereid ju tegelikult pole.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:43; 02.07 00:04; 02.07 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu jaoks on see “konstellatsioon” suur punane hüüumärk- seda teeb mu sõbranna, kel pole materiaalseid probleeme (mees rikkur, lapsed suured ja majanduslikult kindlustatud), teine tuttav, kes jagab peresuhete alal nõu (on vene keeles niipanimõmm ja õppis seda konstellatsioonivärki Peterburis :O ) on keskealine, siiani vallaline ja lastetu ???? hüva nõu tõepoolest!

Ka minu tuttav õppis seda peent kunsti Venemaal. Ju siis Eestis seda uhhuu-teadust ei õpetata.

Oli huvitav jälgida, kuidas muidu mõistlikust inimesest sai tasapisi mingit kummalist koolkonda järgiv tegelane, kes jagas oma mõtteteri ja välgatusi ka Facebookis. Vahel neid lugedes hoidsid lihtsalt peast kinni, et mis edasi.

Teisalt mõtlen, et ok, tegelegu ja uhhuutagu oma lõbuks nii palju, kui süda lustib, aga kummaline on selle “teraapia” eest raha küsimine. Eriti, kui terapeudi pabereid ju tegelikult pole.

Kas keegi ükskõik mis alal teeb üldse midagi tasuta? Kui see on inimese elutöö ja leib, siis kuidas saab juurelda selle üle üldse, et miks raha küsib. Ühtki teenust ei pakuta tasuta, olenemata, et kas on õppinud või mitte. Prostitutsiooni õpet pole üldse, aga ikkagi küsitakse raha.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:31; 02.07 00:24; 02.07 00:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ükskõik mis alal teeb üldse midagi tasuta? Kui see on inimese elutöö ja leib, siis kuidas saab juurelda selle üle üldse, et miks raha küsib.

Sest see on ebateadus. Sel puudub igasugune teaduslik alus ja tõestatud toime, seega on tegu puhtakujulise umbluuga.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:43; 02.07 00:04; 02.07 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ükskõik mis alal teeb üldse midagi tasuta? Kui see on inimese elutöö ja leib, siis kuidas saab juurelda selle üle üldse, et miks raha küsib.

Sest see on ebateadus. Sel puudub igasugune teaduslik alus ja tõestatud toime, seega on tegu puhtakujulise umbluuga.

Tegelikult päris nii ei ole, sest kui klient on rahul ja ta sai abi, siis pole sel tähtsust. Ka õppinud nõustajatega alati kliendid rahul ei ole ja abi pole saanud. Oleneb palju nõustaja isiksusest see. Peab olema empaatiline ja psühholoogias tugev. Mõnel on see loomupäraselt juba rohkem arenenud ja ei peagi ilmtingimata õppima. Keelatud pole selline nõustamine ja kui kliente on ja nad lahkelt on nõus maksma, polegi ju probleemi.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:31; 02.07 00:24; 02.07 00:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht ükskõik, mida skeptikutest käod kirjutavad. Proovi oma nahal ära ja saad aru, et neil pole aimugi millest nad räägivad.
Mulle soovitas tuttav, kellele oli omakorda soovitanid tuttav ja üht konkreetset inimest Jänedalt. Käisin mõned korrad tasuta, kuna olin skeptiline. Nö lava peal tundsin et kanaldan kedagi teist ja mingid emotsioonid täiega tulid minu seest välja, mis polnud minu omad. Näiteks hakkasin 30in ees lohutamatult nutma, kuigi ma muidu ei nuta isegi oma pere ees kunagi. Lõpuks võtsin julguse kokku ja lasin endale ka teha. Sain teada asju oma suguvõsa kohta, mida ma tahaks mitte teada ja mille teadmine võõral inimesel ei olegi kuodagi võimalik. Perekonnas olevad saladused, vägistamise teel eostatud lapsed, roimarid jne. Õnneks on mul vanavanaema veel elus ja eluõhtul veidi jutukam ning olen paljudele juttudele kinnitust saanud. Vähemalt ma tean, miks mingid asjad toimuvad, aga vahel on parem kui ei kaeva minevikus. Selles suhtes läheb see nt Piibliga täiesti vastuollu, et esivanemate hingedega suhtlemine on pigem keelatud kristluses. On neid, kes on konstellatsioonidest väga abi saanud, aga mul tegi sealne info elu pigem keerulisemaks.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 02:00; 03.07 00:10; 28.07 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin konstellatsioonis psühhoterapeudi juures. Individuaalseansil, mitte siis suures rühmas, nagu seda tavaliselt tehakse. Olen selline häbelik, ei meeldi võõrad inimesed.

Ütlen ausalt, et sain abi. Ja ma ei ole sugugi mingi väga suur uhhuu-inimene.

Ma ei usu näiteks ennustajatesse, aga ma usun sellesse, et energiavõnked, mida me endast välja saadame või endale sisendame, mõjutavad elu kulgu. Nimetagem seda siis külgetõmbeseaduseks või millekski muuks. Seda ma tõesti usun. Oled ise avatud ja positiivne, tulevad su ellu positiivsed inimesed ja sündmused. Oled ise kinnine, jonnakas ja tige, tõmbad seda ka ligi.

Konstellatsioon oli minu jaoks viis öelda südamelt ära asju, mis mind vaevasid, ilma nende lähedastega, kellele neid asju öelda tahtsin, päriselt rääkimata. Seanss oli minu jaoks hästi kurnav ja ma nutsin päris palju, aga hiljem leidsid aset mitmed positiivsed muutused. Nii minu enesetunde muutumise kui ka päriseluliste sündmuste näol.

Ma ei tea, minu jaoks ei olnud 50 euro maksmine eriline nöörimine. Täiesti tavaline psühholoogi seanss maksab sama või võib-olla 5 eurot vähem. Piisas ainult ühest seansist. Psühhoterapeut ütles, et kui mõne kuu pärast tunned, et on vaja uuesti tulla, siis tule. Aga et enamasti pole seda tarvis. Ja minul polnudki. Ma ei tunne, et konstellatsioon oli meetod, kuidas mulle mingit lolli jura ajades kott pähe tõmmata.

Palju ettevaatlikumaks teeks mind kõiksugu terapeudid, kes korraldavad mitmenädalasi ja mitmesajaeuroseid programme, kus osaledes elu nii öelda joone peale saada. See haiseb palju hullemini raha labidaga kokku ajamise järele.

Konstellatsiooni individuaalseansina julgen soovitada küll. Rühmaseansina on see vist ca 3 korda kallim, kuna kestab pikemalt ja nõuab suuremat organiseerimist (kohale tuleb kutsuda hulk vabatahtlikke osalejaid). Aga kui sa tahaksid grupiseanssi, kuid pole kindel, mida sellest arvata, minegi alustuseks ise kuhugi grupiseansile vabatahtlikuks ja vaata, kuidas tundub.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kogemuslugude miinustamine on siin ka muidugi tase. Jah, seda meetodit ei saa teaduslikult kuidagi nö mõõta, aga just seetõttu ei saa seal saavutatavaid tulemusi ka ümber lükata.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 11:02; 16.07 16:17;
To report this post you need to login first.

Aitäh kogemuste ja asjakohaste arvamuste jagajatele!

Kui kellelgi veel midagi teemakohast öelda, on kindlasti huvitav kuulda.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 16:33; 02.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ükskõik mis alal teeb üldse midagi tasuta? Kui see on inimese elutöö ja leib, siis kuidas saab juurelda selle üle üldse, et miks raha küsib.

Sest see on ebateadus. Sel puudub igasugune teaduslik alus ja tõestatud toime, seega on tegu puhtakujulise umbluuga.

Muide teaduse ja ebateaduse piir psühholoogias ei ole üldse seal, kus me seda arvame olevat. Psühholoogias kasutatakse ikka väga kummalisi võtteid ja need olevat teaduslikult tõestatud ja töötavad suurepäraselt. Käin ennast nõustajaks koolitamas ja seal on sellest korduvalt juttu olnud. See on lihtsalt kitsa ringkonna teema ja kõik Tartu Ülikoolist tulnud tõesti seda ei tea ja peavad kõike ebateaduseks, mis neile kummaline tundub ja millest koolis ei räägitud. Aga inimese aju on väga peenike ja uhke värk, tsipakese teadus juba sellest teab. Aga see ei ole jah mingi selline üldkasutuses olev info.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin aasta tagasi ja oli osa holistilisest nelikust.

Abi oli palju, sain aru, miks minu lähedased käituvad/on käitunud nii nagu nad on. Sain aru, et igal inimesel on oma lugu ja omad kogemused ja need mõjutavad neid ja seda, kuidas nad meiega suhtlevad. Sain konkreetseid sisekaemusi.

Mina valisin 5 endale kõige olulisemat inimest ja paigutasin toas nad eraldi kohtadesse. Iga kord, kui seisin selles kohas, kus oli keegi, mediteerisin selle koha peal ja üritasin inimest nn tunnetada ja rääkisin asju, mida ma sellel hetkel tundsin ja mis lihtsalt “tulid”. Tundsin, et ma kanaldasin neid.

Sain aru enda lähedaste vahelisest suhetest ja miks keegi käitub nii nagu ta käitub/käitus. Mõistsin nende lugusid ja nende omavahelisi suheteid. Näiteks arvasin alati, et isa oli hoolimatu, kuid konstellatsiooni ajal sain aru, et isa ja vanaema (isa ema) suhted ei olnud kiita ja seega isa hoidis meelega eemale, ei suhenud, sest justnagu vanaema oli tema elu liiga palju suunanud ja tänitunud. Vanaema oli minu vastu alati väga hea, sain aru, et ta oli enda lastega palju vigu teinud (kamandas-kontrollis) ja üritas lapselastega tehtud vigu parandada. Vanaema kohal istudes jäi kummitama lause, mis pähe tuli: “Te arvate, et olen tugev, aga ei ole. Tegin kõike, sest isa tahtis nii”. Mediteerides ei mõtelnud sellele, aga hiljem tekkis küsimus, millisest isast ta rääkis, kas enda isast või minu isast.

Julgen soovitada, annab uue vaatenurga asjadele ja aitab nii ehk asjadest paremini aru saada.

Issand kui napakas, nagu mingi vaimuhaigus juba.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 14:03; 02.07 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ükskõik mis alal teeb üldse midagi tasuta? Kui see on inimese elutöö ja leib, siis kuidas saab juurelda selle üle üldse, et miks raha küsib.

Sest see on ebateadus. Sel puudub igasugune teaduslik alus ja tõestatud toime, seega on tegu puhtakujulise umbluuga.

Muide teaduse ja ebateaduse piir psühholoogias ei ole üldse seal, kus me seda arvame olevat. Psühholoogias kasutatakse ikka väga kummalisi võtteid ja need olevat teaduslikult tõestatud ja töötavad suurepäraselt. Käin ennast nõustajaks koolitamas ja seal on sellest korduvalt juttu olnud. See on lihtsalt kitsa ringkonna teema ja kõik Tartu Ülikoolist tulnud tõesti seda ei tea ja peavad kõike ebateaduseks, mis neile kummaline tundub ja millest koolis ei räägitud. Aga inimese aju on väga peenike ja uhke värk, tsipakese teadus juba sellest teab. Aga see ei ole jah mingi selline üldkasutuses olev info.

Jah, mida teised sulle ei räägi aga ainult sina tead 😀 Seda nimetatakse MANIPULEERIMISEKS, kogu psühholoogia.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 14:03; 02.07 14:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Konstellatsioonid – kogemusi