Esileht Kodunurk Kontinentaalvoodi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kontinentaalvoodi

Postitas:
Kägu

Vana täispuidust voodiraam hakkas krigisema ja loobusime sellest. Tõstsime madratsid ajutiselt põrandale ja madratsid sõidavad üksteise suhtes nihkesse, toetan selja lugedes vastu seina ja kattemadrats sõidab minema. Vanal voodil oli ka jalutas ja seda probleemi polnud. Mõtlesime kontinentaalvoodi peale. Kuidas need kolm kihti madratseid üksteise suhtes paigal püsivad? Või peab igal hommikul või paari päeva tagant madratsid paigale sikutama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suvilas on, 140 cm lai – ja kattemadrats ikkagi liigub paigast (selle ümber voodilina – kuigi sai ostetud laiem lina, ta ikkagi kipub lõpuks olema ainult ümber kattemadratsi). Aga miks 3 kihti madratseid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.voodike.ee/Tooted/sleepwell-kontinentaalvoodi-red-pehme-160×200/#configuration sellised nad ju on, et kolm kihti madratseid, alumine kušett, sellel põhimadrats ja sellel kattemadrats.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lateksist kattemadrats ei nihku kuhugi. Mul Sleepwelli must seeria, 160 cm. 2. madrats on ka nii raske, et püsib hästi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Asko Siena ja kattemadratsit liigutan 2-3 cm tagasi peatsi vastu max kord kahe nädala tagant. Ma ei nimetaks seda sõitmiseks, aga võib-olla on teistel teised standardid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul Sleepwelli kontinentaal. Ei tunne, et oleks kattemadratsit sinna vajagi.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk Kontinentaalvoodi