Esileht Kodunurk Kontinentaalvoodid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kontinentaalvoodid

Postitas:
Kägu

Kas nendel vooditel see kahe madratsi vahe ei jää pealmise madratsi alt tunda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asko Sienal on küll tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kaks alusraami, nende peal on ühes tükis madrats ja siis katte madrats.  Väga mõnus voodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pealmine madrats on ju paks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on ikka kaks kitsamat voodialust, siis ühes tükis madrats ja ühes tükis kattemadrats kaheinimesevoodil. Siis on kindel, et küljealune on ühtlane. Kui tahate kaks üheinimesevoodit kokku lükata (või mispärast peaks ostma kaks üheinimesemadratsit topeltlaia madratsi asemel?) siis kattemadrats võimalikult paks ja raske (lateks), siis vast ei jää tunda ja madratsid ei vaju laiali. On ka mingid nn konnektorid voodite kokkulükkamiseks, aga need on üsna nikerdused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina selle madratsi pärast ei võtnud kontinentaalvoodit. Meil vaja jäika madratsit. Ostsin sarnase tegumoega voodi, kuhu sai madratsi ise osta

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

All on küll 2 eraldi voodit, mis on omavahel kinnitatud, nende peal korralik  kaheinimese madrats ja siis  lateksist kattemadrats. Need viimased kihid ikka ühe tervikuna. Nt Sleepwellil on palju erinevaid madratsitüüpe, ka selliseid, mil üks pool jäigem ja teine pehmem. Kahte eraldi madratsit ma ei kaaluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina selle madratsi pärast ei võtnud kontinentaalvoodit. Meil vaja jäika madratsit. Ostsin sarnase tegumoega voodi, kuhu sai madratsi ise osta

Kontinentaalvoodi puhul saab ka ju madratsit ise valida, ega neid ainult ühte tüüpi madratsiga ei müüda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina selle madratsi pärast ei võtnud kontinentaalvoodit. Meil vaja jäika madratsit. Ostsin sarnase tegumoega voodi, kuhu sai madratsi ise osta

Kontinentaalvoodi puhul saab ka ju madratsit ise valida, ega neid ainult ühte tüüpi madratsiga ei müüda.

Ei leidnud kuskil seda võimalust. Proovides olid kõik pehmed ja netist osta kahjuks ei riski.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina selle madratsi pärast ei võtnud kontinentaalvoodit. Meil vaja jäika madratsit. Ostsin sarnase tegumoega voodi, kuhu sai madratsi ise osta

Kontinentaalvoodi puhul saab ka ju madratsit ise valida, ega neid ainult ühte tüüpi madratsiga ei müüda.

Ei leidnud kuskil seda võimalust. Proovides olid kõik pehmed ja netist osta kahjuks ei riski.

Meil on selline. Väga korralik kõrge voodi on. Madrats on paks ja jäik. Tahab kindlasti kattemadratsit. Parim voodi, mis mul olnud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Link ka

https://paradiis.ee/et/toode/kontinentaalvoodi-vita-pesukastiga-160-madrats-rose-375vodvitk160datgrve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kahes toas need voodid, erineva hinnaklassiga ostetud. Mõlemal on vahekoht tunda läbi kattemadratsi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kahes toas need voodid, erineva hinnaklassiga ostetud. Mõlemal on vahekoht tunda läbi kattemadratsi.

Me ostsime esimese 17 aastat tagasi ja  madratsi ikka üle voodi, mitte kaks eraldi. Kuigi sellele esimesele voodile ostsime lolli peaga poroloonist kattemasratsi. See sõitis iga kord, kui keegi veidigi voodis liigutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontinentaalvooditel on ka selline võimalus, kus madrats on puidust alusraamidel. Sel puhul on võimalik valida jäik madrats, mida ei tee pehmemaks aluskušett. Keskel olevat ühendust pole madratsil sel juhul tunda. Poodides võimalik neid käia proovimas, et ei valiks liiga jäiga kontinentaalvoodi.

https://www.pesapuu.ee/et/a/kontinentaalvoodi-red-alusraamil-jaik-180×200-sleepwell

https://www.pesapuu.ee/et/a/kontinentaalvoodi-red-alusraamil-jaik-160×200-sleepwell

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Kontinentaalvoodid