Esileht Ilu Kontoririided

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kontoririided

Postitas:

Tere

Kust kohast ostate Tallinnas nö klassikalisi kontorirõivaid kui riietusstiil on business casual. Pean silmas ühevärvilisi viisakaid kleite, komplekte pintsak-püksid, pintsak-seelik. Sama küsimus kvaliteetsete triiksärkide kohta (Sangarit mitte pakkuda).

Olen varasemalt mitmed komplektid ostnud Mosaicist, aga nagu ma aru saan, siis nende tooteid enam ei ole. Ivo Nikkolost olen ka vahel midagi leidnud, aga nende stiil on väga moodsaks muutunud ja viimastel kordadel sealt poest tühjade kätega välja tulnud. Rääkimata sellest, et Ivo Nikkolo kipub veidi kallis ka olema.

 

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ivo Nikkolost olen ka vahel midagi leidnud, aga nende stiil on väga moodsaks muutunud ja viimastel kordadel sealt poest tühjade kätega välja tulnud.

Ivo Nikkolo moodsaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ivo Nikkolost olen ka vahel midagi leidnud, aga nende stiil on väga moodsaks muutunud ja viimastel kordadel sealt poest tühjade kätega välja tulnud.

Ivo Nikkolo moodsaks?

Vb pidas TA silmas “moodsaks”. Dressid, lohvakad ei teagi mis..Varem oli Ivo Nikkolo tõesti hea, kvaliteetne., samuti Mosaic, Monton.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb pidas TA silmas “moodsaks”. Dressid, lohvakad ei teagi mis..Varem oli Ivo Nikkolo tõesti hea, kvaliteetne., samuti Mosaic, Monton.

Sellises teemas on küll vajalik täpsustada, mis vanuses inimene nõu küsib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamaja, iris janvier, zara

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

35

Vb pidas TA silmas “moodsaks”. Dressid, lohvakad ei teagi mis..Varem oli Ivo Nikkolo tõesti hea, kvaliteetne., samuti Mosaic, Monton.

Sellises teemas on küll vajalik täpsustada, mis vanuses inimene nõu küsib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen varasemalt mitmed komplektid ostnud Mosaicist, aga nagu ma aru saan, siis nende tooteid enam ei ole. Ivo Nikkolost olen ka vahel midagi leidnud, aga nende stiil on väga moodsaks muutunud

35-aastane inimene võiks küll mutiriiete poodidest mööda vaadata. Mosaic pandi õnneks kinni  muidugi.

Ivo Nikkolo on minu meelest oma suuna kaotanud, mitte moodsaks muutunud.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust kohast ostate Tallinnas nö klassikalisi kontorirõivaid kui riietusstiil on business casual. Pean silmas ühevärvilisi viisakaid kleite, komplekte pintsak-püksid, pintsak-seelik. Sama küsimus kvaliteetsete triiksärkide kohta (Sangarit mitte pakkuda).

Kõik asjad saab tellida netist (About You/Best Secret jne) Only, Vero Moda teevad lihtsaid, neutraalsete toonidega kontorisse sobilikke kleite. Viisakaid seelikuid saab osta eraldi ükskõik, millisest e-poest. Eraldi saab leida viisakad pluused seelikutele samuti netist.

Mis siin nii keerulist on? 😀 ja lisaks on Tallinn Dollsi segmendis ka väga kauneid esemeid, mida varajase tellija soodustusega on mõistlik osta.

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

business casual ei tähenda ju ranged seelik-triiksärk-pintsak. Vaid just nõksa vabam, kuid siiski viisakad (st unusta t-särk ja teksad, aga ei pea ka range kostüüm olema).

Kenasid kontori-kõlbulikke kleite leidub kõikjal. Kuna ma ei tea, mis su eelistused ja hinnaklass on, siis HM, Kaubamaja, Stockmann, Reserved, Mohito, Hansmark, Norrison jne jne.

E-poes on oluliselt suurem valik, nii et ma ühegi kaubanduskeskuse peale väga ei loodaks. Seal saad ehk käia lihtsalt konkreetse brändi suurustega tutvumas 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirmoekettides on väga häid leide – tuleb õmblusi ja kangaid valida. Nt mohitost on OK osta särke, pullovere-kampsuneid – küll aga kuidagi püksikangad kipuvad tihti kiiresti topiliseks minema ja õmblusvaru on vähe – kui ei taha nt et jalgevahelt või kintsult hargnema hakkab. Sama umbes ka reserved, mango. H&M ja Zara on täiesti hooajati suht OK kaupa, vahepeal pole miskit võtta. Apranga – seal erinevad firmad koos.

CK, Ralph Lauren – saada suurus teada ja tellida netist aboutyou, zalando, next.

Kvaliteetsemat särki vaataks nt Gant.

Endale meeldibki komberineerida pigem kallist ja kiirmoodi kokku – jalanõu pigem alati kvaliteetne. Kui nt kampsun peal on, aga paistab vaid särgikrae siis on tähtis, et särk vastu keha mõnus oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asparanga

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asparanga

Zikizakizara

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Kontoririided