Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kontoririided

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Kontoririided

Postitas:
Kägu

Pigem masendav, kui kolleegidele jäävad meelde kleidid, mitte sina ise. Suht paabulind oled ilmselt. Vene mees teeb komplimente ja sina liigutad suurest meelitusest kõrvu. Lisaks julged valget kinnist jalanõud kanda vaid siis, kui boss majast läinud. Mis muidu juhtuda võiks- ei saagi mõnda seksistlikku komplimenti?

Masendav, mis möla võib näppude alt tulla. Täiesti mõttetu jura.

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmisest kohast lahkusin siis mitmed ütlesid, et jään neile meelde oma erinevate ilusate kleitidega. Praeguses kollektiivis ütles üks vene mees suvepäevadel, et tänab mind et olen kontoris säilitanud viisaka riietuse ja annan teistele eeskuju, mitte ei käi suvalistes riietes ja plätudes – vot ma imestasin siis, mehed ikkagi panevad tähele!

Teksa ei ole minu jaoks tööriietus (kuigi meil ei käi kliendid kontoris) – ilusaid riidest pükse on väga palju.

Täna on tavaline kleidike ja valged natuke tennist meenutavad kinnised nahast paeltega jalanõud (boss on majast ära ja pooled koleegid puhkusel).

Ilmselt boss taipab varem või hiljem, et on oodavam floristilt korra- paar nädalas lilleseade tellida, kui mingit tädi silmailuks ja värvilaiguks kontoris pidada. Teine asi, kui boss muudki peale vaatamise teeb, siis võib proua nii mõnegi kena aasta ilutseda.

+13
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga erinev. Meil käib nii teksad+kirju t-särk+ tennised mutikesi kui ka klassikalistes kostüümides daame + kõik mis sinna vahepeale jääb.

Kumb sina siis oled, mutike või daam? Või sina oma veniva seelikuga oled ainus normaalne naine, et teistest halvustavalt rääkida võid?

Tunned end puudutatuna? Kanna siis vähem kirjusid t-särke kontoris 😀

Eks 20aastased vaatavad nagunii mind kui mutikest, vahet pole, mis mul seljas on. Oma vanust ei peida ühegi hilbuga.

Aga suvalised teksad, tossud ja mingi suvaline t-särk kontoris õllekõhuga 50aastase naise seljas – no mis ma muud saan öelda kui mutike. Neil kõigil ka lühikesed juuksed, ainult keemiline lokk puudu 😀  Kusjuures ainuüksi kirju t-särgi mingi normaalsema vastu vahetamine annaks väga palju juurde.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmisest kohast lahkusin siis mitmed ütlesid, et jään neile meelde oma erinevate ilusate kleitidega. Praeguses kollektiivis ütles üks vene mees suvepäevadel, et tänab mind et olen kontoris säilitanud viisaka riietuse ja annan teistele eeskuju, mitte ei käi suvalistes riietes ja plätudes – vot ma imestasin siis, mehed ikkagi panevad tähele!

Teksa ei ole minu jaoks tööriietus (kuigi meil ei käi kliendid kontoris) – ilusaid riidest pükse on väga palju.

Täna on tavaline kleidike ja valged natuke tennist meenutavad kinnised nahast paeltega jalanõud (boss on majast ära ja pooled koleegid puhkusel).

Naised on aastaid ja aastakümneid vaeva näinud, et neid tõsiselt võetaks, palgalõhe ja klaaslagi pole kuhugi kadunud. Ja siis üks tädi muretseb, kas ta jätab venelastest meeskolleegidele ikka piisavalt naiseliku mulje ja kustumatu mälestuse oma garderoobi näol. Kui bossi majas pole, siis julgeb lausa “tavalise kleidikesega” tööle minna.

+16
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmisest kohast lahkusin siis mitmed ütlesid, et jään neile meelde oma erinevate ilusate kleitidega.

Ma vist solvuksin, kui kohe mitmete inimese sõnul mäletavad nad mind ainult riietuse järgi. Et minu suurim panus siis oligi ainult papagoi moodi riides käia või mida?

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kleidikandja

Päris huvitavad kommentaarid. Te isegi ei tea, kes ma olen ja mis on mu ametinimetus või mitu haridust on.  Kleitide kohta tegi kommentaari vanem proua ja see jah oli mulle üllatuseks. Ma pole väga suur riietele rõhuja ja kui selle kohta komplimendi saan, siis on see minu jaoks tõesti üllatav. Pigem olen lapsepõlves ja nooruses väga vaene olnud. Ma isei ei mäleta üldse eriti, kes millega käib, kui see pole just mingi äärmus. Minu stiil on pigem kleidid kui püksid tänu minu kehakujule, selleks ei pea ma kohe papagoi olema.

Loomulikult saan ma aru inimestest, kes peavad laos käima jms. Olen seda ka ise teinud. Aga teema oli siiski kontoririietusest.

Ma olen teie kommentaaridest täiesti hämmingus… aga mis ma oskan, vastan samaga – laske siis teksades ja dressides  ja plätudes edasi.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen lapsepõlves ja nooruses väga vaene olnud.

Mis see siia puutub? Kas kleitidega käivad ainult väga rikkad või mis see seos on sinu arust?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleitide kohta tegi kommentaari vanem proua ja see jah oli mulle üllatuseks.

Ahah, enne olid “mitmed ütlejad ja üks vene mees”, aga nüüd siis ainult üks vanem proua 🙂

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mul on leekivpunane poisipea ja väike tätoveering näol, siis juba see näitab, et mingeid šleifide ja broderiidega pluusid, viikarid ja mutikingad pole minu rida. Pigem kandsin 7/8 stretspükse mõne pika pluusi, tuunika või kudumiga, särkkleite, “väikest musta kleiti” (neid oli küll tegelikult igas värvitoonis), jakke, sviitreid.

No väga naljakas. Räägid halvustavalt mingitest müütilistest mutiriietest, aga enda välimus on ju nagu kõige stereotüüpsemal mutil: punane poisipea ja retuusid tuunikaga.

Mis ajast näiteks see on mutiriided ja Ida-Euroopa: https://i.ytimg.com/vi/POaadGRvNVE/maxresdefault.jpg

Aga see on igati lahe ja sobiv riietus: http://lillyandgrant.com/wp-content/uploads/2015/04/six3.jpg

Pigem need õudsad põlvedest lotendavad kitsad teksad ja 2010ndatel ostetud tuunikad on Ida-Euroopa tunnus. Igas asutuses istub üks selline mutt, vaatab ja sisistab nende peale, kes natuke peeglisse ka vaatavad, et raudselt magavad ülemusega. Muud mõtet ju viisakal välimusel naise juures pole. Mida hooletum ja käestlastum naine, seda intelligentsem.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast näiteks see on mutiriided ja Ida-Euroopa: https://i.ytimg.com/vi/POaadGRvNVE/maxresdefault.jpg Aga see on igati lahe ja sobiv riietus: http://lillyandgrant.com/wp-content/uploads/2015/04/six3.jpg

Sinu poolt toodud “mutiriided ja Ida-Euroopa” on kõige tavalisem kontoririietus.  Teise lingi all olev “igati lahe ja sobiv” ongi lahe,  aga minu silmis pigem vabaaja- kui tööriietusena.  Vähemalt mina ise teksariidest pluusiga tööl ei käi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleitide kohta tegi kommentaari vanem proua ja see jah oli mulle üllatuseks. Ma pole väga suur riietele rõhuja ja kui selle kohta komplimendi saan, siis on see minu jaoks tõesti üllatav. Pigem olen lapsepõlves ja nooruses väga vaene olnud. Ma isei ei mäleta üldse eriti, kes millega käib, kui see pole just mingi äärmus.

Kiitjaid oli ju mitmeid, kuidas siis nüüd neist ainult üks vanem proua alles jäi? Kui suur uhkuse asi nüüd muidugi on, et mõnele vanaprouale sinu stiil meeldib:)

Ja see, et sa eriti ei mäleta, kes millega käib, pole eriti usutav. Sinu hooplev toon oma kleidikeste kohta laseb arvata, et välimus on sulle väga oluline ja pead oma kleite teiste riietusest paremaks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna pean terve päeva istuma, siis ei mina taha neid ontlike kostüümikesi ega ebamugavat pitsitamist. Panen riided, mis istumist kõige vähem segavad. Veniva kummivärvliga püksid, sportlikud jalanõud jne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea kas ma töötasin temaga koos või. Mul oli kunagi kolleeg, kes kandis alati kleidikesi, sätitud soenguid ja meiki. No silmale väga kena küll, aga tema puhul avastasin ühe asja. Pidudel muutus ta halliks hiireks ja teised jällegi ahhetavalt kenaks. Noh kuna teda olime harjunud pidevalt nägema võimalikult üleslöödud välimusega ja teisi ilma mukkimata tavalises olekus. Tal polnud enam seda järgmist astet, kuhu liikuda ja vau-effekti tekitada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleitide kohta tegi kommentaari vanem proua ja see jah oli mulle üllatuseks. Ma pole väga suur riietele rõhuja ja kui selle kohta komplimendi saan, siis on see minu jaoks tõesti üllatav. Pigem olen lapsepõlves ja nooruses väga vaene olnud. Ma isei ei mäleta üldse eriti, kes millega käib, kui see pole just mingi äärmus.

Kiitjaid oli ju mitmeid, kuidas siis nüüd neist ainult üks vanem proua alles jäi? Kui suur uhkuse asi nüüd muidugi on, et mõnele vanaprouale sinu stiil meeldib:)

Ja see, et sa eriti ei mäleta, kes millega käib, pole eriti usutav. Sinu hooplev toon oma kleidikeste kohta laseb arvata, et välimus on sulle väga oluline ja pead oma kleite teiste riietusest paremaks.

Jah, ütlejaid olid ikka aga kuna proua oli ise väga stiilne, siis tema ütlemine läks vist kõige rohkem hinge ja on siiani meeles. Miks sa arvad, et ma oma kleite teistest paremaks pean? Need pole mingid kallid, mõned on lihtsalt super kaltsukaleiud. Aga ma lihtalt ütlen, et mulle väga meeldivad naiselikud naised. Lehvivad seelikud ja satsidega kleidid. Mulle näiteks väga meeldib Birgiti stiil. Tanja on liiga slaavilik minu jaoks. Jään edale kindlaks – plätu ei ole kontoristiil.

Pidude kohta ei oska kommenteerida, arvan samuti et harju keskmine – on tavalisemaid ja on säravamaid 🙂

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lehvivad seelikud ja satsidega kleidid.

Mis ideaalne kontoririietus siis see on. Ma ei kujutaks eriti ette, et mõni naisterahvas, kes soovib enda tõsiselt võtmist, hõljuks ringi mingite lehvivate seelikute ja satsidega kleidiga, kui just pole tegemist suveajaga ja kohaga, kus väga vabalt riides käiakse. Minu jaoks samal pulgal miniseelikute ja lühikeste pükstega. Soliidsed teksad võivad paremgi variant olla. Ütlesid, et olid nooruses vaene, ilmselt sealt see sinu riiete ületähtsustamine tuleb.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleitide kohta tegi kommentaari vanem proua ja see jah oli mulle üllatuseks. Ma pole väga suur riietele rõhuja ja kui selle kohta komplimendi saan, siis on see minu jaoks tõesti üllatav. Pigem olen lapsepõlves ja nooruses väga vaene olnud. Ma isei ei mäleta üldse eriti, kes millega käib, kui see pole just mingi äärmus.

Kiitjaid oli ju mitmeid, kuidas siis nüüd neist ainult üks vanem proua alles jäi? Kui suur uhkuse asi nüüd muidugi on, et mõnele vanaprouale sinu stiil meeldib:)

Ja see, et sa eriti ei mäleta, kes millega käib, pole eriti usutav. Sinu hooplev toon oma kleidikeste kohta laseb arvata, et välimus on sulle väga oluline ja pead oma kleite teiste riietusest paremaks.

Jah, ütlejaid olid ikka aga kuna proua oli ise väga stiilne, siis tema ütlemine läks vist kõige rohkem hinge ja on siiani meeles. Miks sa arvad, et ma oma kleite teistest paremaks pean? Need pole mingid kallid, mõned on lihtsalt super kaltsukaleiud. Aga ma lihtalt ütlen, et mulle väga meeldivad naiselikud naised. Lehvivad seelikud ja satsidega kleidid. Mulle näiteks väga meeldib Birgiti stiil. Tanja on liiga slaavilik minu jaoks. Jään edale kindlaks – plätu ei ole kontoristiil.

Pidude kohta ei oska kommenteerida, arvan samuti et harju keskmine – on tavalisemaid ja on säravamaid ????

Satsikestega lehvivad kleidid ja plätud on kaks äärmust.
Riietu eelkõige nagu inimene, ära rõhuta oma sootunnuseid. Eeldan, et käid tööl tööd tegemas, mitte sekspartnereid otsimas. Selline eputamine on odav ja labane. Mingit Birgitit ja Tanjat pole vaja eeskujuks võtta, nemad on esinejad, mitte kontoritöötajad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma lihtalt ütlen, et mulle väga meeldivad naiselikud naised. Lehvivad seelikud ja satsidega kleidid.

Sry, aga seda lugedes tuli mul kohe meelde üks vananev prostituut mingist vanast komöödiafilmist.

Naiselikud naised meeldivad väga paljudele, aga töökeskkonnas  on võimalik naiselik välja näha ka ilma lehviva satsita.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui eelmisest kohast lahkusin siis mitmed ütlesid, et jään neile meelde oma erinevate ilusate kleitidega. Praeguses kollektiivis ütles üks vene mees suvepäevadel, et tänab mind et olen kontoris säilitanud viisaka riietuse ja annan teistele eeskuju, mitte ei käi suvalistes riietes ja plätudes – vot ma imestasin siis, mehed ikkagi panevad tähele!

Teksa ei ole minu jaoks tööriietus (kuigi meil ei käi kliendid kontoris) – ilusaid riidest pükse on väga palju.

Täna on tavaline kleidike ja valged natuke tennist meenutavad kinnised nahast paeltega jalanõud (boss on majast ära ja pooled koleegid puhkusel).

Naised on aastaid ja aastakümneid vaeva näinud, et neid tõsiselt võetaks, palgalõhe ja klaaslagi pole kuhugi kadunud. Ja siis üks tädi muretseb, kas ta jätab venelastest meeskolleegidele ikka piisavalt naiseliku mulje ja kustumatu mälestuse oma garderoobi näol. Kui bossi majas pole, siis julgeb lausa “tavalise kleidikesega” tööle minna.

olen 19 aastat olnud tööturul ja pole kunagi tundnud, et mind ei võeta tõsiselt või et piir eees oleks, palka olen ka meestega võrdselt saanud.

Samas hindan inimestes korrektsust tööl, töö olgu õigel ajal alustatud, õigel ajal õigesti tehtud, riided korralikud seljas, olen katkiste teksadega sekretäri ära saatnud koju.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil fantaasiast puudu tuleb, siis vaadake Kanal 2 seebist Keelatud vili kontoririiete moe lisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IT ala. Ainus naine kümne inimese hulgas. Käin riides nagu teisedki – teksad, tsärk ja tennised. Ma olen niigi erinev, ei hakka seda veel riietega rõhutama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mul on leekivpunane poisipea ja väike tätoveering näol, siis juba see näitab, et mingeid šleifide ja broderiidega pluusid, viikarid ja mutikingad pole minu rida. Pigem kandsin 7/8 stretspükse mõne pika pluusi, tuunika või kudumiga, särkkleite

Enda arust oled mingi cool tädi või? Mulle tuleb küll selle kirjelduse peale silma ette mõni Lõuna-Eesti tädike, kes on enda arvates kole moodne, aga tegelikult ikka maakas mis maakas. Mingid retuusilaadsed poolpikad püksid ja tuunika on ikka nii kole kombo, et sellist annab teist kohe otsida.

Aga mis mul sellest, mis pildi ma sinule loon? Seda, et korda lähen, näen su püüdlikult halvustavast tekstist küll.

/31-aastane tädike Harjumaalt/

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusaid kontorisse sobivaid riideid saab näiteks Karen Millenit, Reissilt, The Foldilt, Lauren Ralph Laurenilt. Leidub nii pükse, seelikuid kui ka kleite – igaüks leiab oma maitsele midagi 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralikult mokkade vahele tõmmatud biker shortsid on kindla peale minek.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120056366/koik-on-naha-ja-uhkust-veel-ulegi-naine-kusib-kas-see-jole-pukstemood-on-tulnud-selleks-et-jaada?fbclid=IwAR2Rl0H_1RsNH6YGEmOL6_Am68AZiOmx3EVnvPTJTbID94xe5jv914pYMdA

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igapäevaselt tennised, teksad ja t-särk. Äripoolega kohtuma minnes panen t-särgi asemel nööpidega särgi või lihtsama pluusi. Kui mingis kostüümikeses kohale ilmuksin, siis jätkuks kolleegidel vist nalju tükiks ajaks.

Ma pigem naeraks tennisekeste üle

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmisest kohast lahkusin siis mitmed ütlesid, et jään neile meelde oma erinevate ilusate kleitidega. Praeguses kollektiivis ütles üks vene mees suvepäevadel, et tänab mind et olen kontoris säilitanud viisaka riietuse ja annan teistele eeskuju, mitte ei käi suvalistes riietes ja plätudes – vot ma imestasin siis, mehed ikkagi panevad tähele!

Teksa ei ole minu jaoks tööriietus (kuigi meil ei käi kliendid kontoris) – ilusaid riidest pükse on väga palju.

Täna on tavaline kleidike ja valged natuke tennist meenutavad kinnised nahast paeltega jalanõud (boss on majast ära ja pooled koleegid puhkusel).

Ilmselt boss taipab varem või hiljem, et on oodavam floristilt korra- paar nädalas lilleseade tellida, kui mingit tädi silmailuks ja värvilaiguks kontoris pidada. Teine asi, kui boss muudki peale vaatamise teeb, siis võib proua nii mõnegi kena aasta ilutseda.

Sind ei vaata ilmselgelt keegi, ei meeskolleegid, boss ega oma meeski 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontoreid erinevaid. Meil käib disainer lõhkiste pükste ja lõhkise särgiga. Autojuht käib väljaveninud T särgi, lühikeste pükste ja plätudega (erakordselt rõve!!!). Noored tsikid käivad mustad teksad mustad t-särgid. Turundustsikk püüab moekas olla ja sätib end iga hommik. Direktoriproua käib seinast seina kord viisaka kostüümiga, siis teksa-tennisega (tundubki labiilne). Mina ise pingutan riietega ainult, kui kohtumisi on päeval äripoolega. Muidu teksad ja T särk, baleriinad või mustad kinnised kontsad, kuidas tuju.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralikult mokkade vahele tõmmatud biker shortsid on kindla peale minek.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120056366/koik-on-naha-ja-uhkust-veel-ulegi-naine-kusib-kas-see-jole-pukstemood-on-tulnud-selleks-et-jaada?fbclid=IwAR2Rl0H_1RsNH6YGEmOL6_Am68AZiOmx3EVnvPTJTbID94xe5jv914pYMdA

Sellised mutid võiks rohkem tööd teha ja vähem teiste hargivahesid vahtida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igapäevaselt tennised, teksad ja t-särk. Äripoolega kohtuma minnes panen t-särgi asemel nööpidega särgi või lihtsama pluusi. Kui mingis kostüümikeses kohale ilmuksin, siis jätkuks kolleegidel vist nalju tükiks ajaks.

Ma pigem naeraks tennisekeste üle

Mul täitsa suva, mille üle sina naerad. Ma ei pea sinuga koos töötama, jumal tänatud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralikult mokkade vahele tõmmatud biker shortsid on kindla peale minek. https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120056366/koik-on-naha-ja-uhkust-veel-ulegi-naine-kusib-kas-see-jole-pukstemood-on-tulnud-selleks-et-jaada?fbclid=IwAR2Rl0H_1RsNH6YGEmOL6_Am68AZiOmx3EVnvPTJTbID94xe5jv914pYMdA

Neid on veel nii lühikesi olemas, et pr.se voldid paistavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töötan suures rahvusvahelises firmas IT-alal ning kontoris käisin (enne kodukontorit, enam ei käi üldse) mugavalt riides. St püksid ja mingi pluus. Jalas mugavad jajalnõud, enamasti oma koridris liikudes olin üldse ilma jalanõudeta, värvilised mustriga sokid olid jalas. Nii et sellele, kes siin kontoris tenniseid halvustas, mõni ei vaevu isegi neid kandma 🙂 Enamus naisi käisid meil riides sarnases üsna mugavas stiilis.

Mõned naised olid ka naiselikumad. Kanti huvitavaid ja ilusaid kleite ning kenasid kontsakingi. Ja teate, need kenasti riides käivad naised olid samamoodi väga targad ja tublid. Ei mingit lolli tibi polnud selle ilusa kesta sees. Nii et pole mõtet siin kõiki ühe puugapanna, et kui inimene käib kontoris ilusa kleididga, siis kindlasti on tegemist lolli tibiga, kes loodab oma töökohta ülemuse voodi abil säiltada.

 

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kontoririided