Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kontoririided

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Kontoririided

Postitas:
Kägu

Kui eelmisest kohast lahkusin siis mitmed ütlesid, et jään neile meelde oma erinevate ilusate kleitidega. Praeguses kollektiivis ütles üks vene mees suvepäevadel, et tänab mind et olen kontoris säilitanud viisaka riietuse ja annan teistele eeskuju, mitte ei käi suvalistes riietes ja plätudes – vot ma imestasin siis, mehed ikkagi panevad tähele!

Teksa ei ole minu jaoks tööriietus (kuigi meil ei käi kliendid kontoris) – ilusaid riidest pükse on väga palju.

Täna on tavaline kleidike ja valged natuke tennist meenutavad kinnised nahast paeltega jalanõud (boss on majast ära ja pooled koleegid puhkusel).

Ilmselt boss taipab varem või hiljem, et on oodavam floristilt korra- paar nädalas lilleseade tellida, kui mingit tädi silmailuks ja värvilaiguks kontoris pidada. Teine asi, kui boss muudki peale vaatamise teeb, siis võib proua nii mõnegi kena aasta ilutseda.

Sind ei vaata ilmselgelt keegi, ei meeskolleegid, boss ega oma meeski ????

See on ikka küll katastroof, kui meeskollegid ja boss ei vahi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sale naine vanuses 45+  ja ei ole mitte iialgi elu jooksul saanud aru, mis mõttes on naisel teksad mugavam riietusese kui seelik või kleit. Selgitage mulle. Küsimus puudutab just mugavust, mitte mingit naiselikkust vms.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sale naine vanuses 45+

???????????? Iga vestlust alustad sellise sissejuhatusega?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sale naine vanuses 45+ ja ei ole mitte iialgi elu jooksul saanud aru, mis mõttes on naisel teksad mugavam riietusese kui seelik või kleit. Selgitage mulle. Küsimus puudutab just mugavust, mitte mingit naiselikkust vms.

No minu meelest on näiteks sukkpüksid äärmiselt ebamugavad asjad ja lähevad kogu aeg katki, st kallis on see sukkpükste lõbu ka. Lisaks varasemal ajal kohustas kleit või seelik sul ka naiselikumaid jalanõusid kandma. Igasugused kontsakingad on ka ebamugavad. See viimane  küll ei ole praegu enam oluline, kantakse ka kleite tenniste või tossudega.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontoreid erinevaid. Meil käib disainer lõhkiste pükste ja lõhkise särgiga. Autojuht käib väljaveninud T särgi, lühikeste pükste ja plätudega (erakordselt rõve!!!). Noored tsikid käivad mustad teksad mustad t-särgid. Turundustsikk püüab moekas olla ja sätib end iga hommik. Direktoriproua käib seinast seina kord viisaka kostüümiga, siis teksa-tennisega (tundubki labiilne). Mina ise pingutan riietega ainult, kui kohtumisi on päeval äripoolega. Muidu teksad ja T särk, baleriinad või mustad kinnised kontsad, kuidas tuju.

Tundud väga ebameeldiv ja teisi halvustav inimene ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka küll katastroof, kui meeskollegid ja boss ei vahi.

Aga see on ühe pk käo jaoks eluliselt oluline! Loe neid teemasid “kas meestele meeldivas…” ja “austajaid on jalaga segada”. Selline igatpidi igav ja keskmine kägu saab siin keskkonnas anonüümselt õitseda ja igasugu asju ette kujutada. Reaalis pingutab ta muidugi metsikult meeste nimel ja kui mõni viisakas kolleeg talle ukse lahti teeb, teeb ruttu pk-sse teema, kuidas tal on austajaid jalaga segada ja oma mees vaatab 20 aastat hiljem ikka veel armunud näoga otsa.
Mul on neli sellist kolleegi ????

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sale naine vanuses 45+ ja ei ole mitte iialgi elu jooksul saanud aru, mis mõttes on naisel teksad mugavam riietusese kui seelik või kleit. Selgitage mulle. Küsimus puudutab just mugavust, mitte mingit naiselikkust vms.

No minu meelest on näiteks sukkpüksid äärmiselt ebamugavad asjad ja lähevad kogu aeg katki, st kallis on see sukkpükste lõbu ka. Lisaks varasemal ajal kohustas kleit või seelik sul ka naiselikumaid jalanõusid kandma. Igasugused kontsakingad on ka ebamugavad. See viimane küll ei ole praegu enam oluline, kantakse ka kleite tenniste või tossudega.

Sukapükstel on veel üks halb omadus- sünteetika paneb jalad jalatsites haisema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sale naine vanuses 45+ ja ei ole mitte iialgi elu jooksul saanud aru, mis mõttes on naisel teksad mugavam riietusese kui seelik või kleit. Selgitage mulle. Küsimus puudutab just mugavust, mitte mingit naiselikkust vms.

No minu meelest on näiteks sukkpüksid äärmiselt ebamugavad asjad ja lähevad kogu aeg katki, st kallis on see sukkpükste lõbu ka. Lisaks varasemal ajal kohustas kleit või seelik sul ka naiselikumaid jalanõusid kandma. Igasugused kontsakingad on ka ebamugavad. See viimane küll ei ole praegu enam oluline, kantakse ka kleite tenniste või tossudega.

Eks ta ongi subjektiivne. Ma ka vihkan teksaseid. Just värvel ei meeldi ja istudes kogunevad kintsude juurde voldid. Aga siin aitavad viigipüksid. Värvlimure on muidugi jätkuvalt, aga aegajalt on ok pükstega käia. Vabal ajal, kui olukord tundub just teksasid nõudvat – minu rõõmuks on olemas nö teksaretuusid, st kummivärvliga????

Oli ka aeg, kui isegi sukkpükste kumm segas ja kandsingi ainult sukki. Talvel tõmbasin hommikul retuusid peale, et õues külm poleks. Ja no ei lähe ikka nii tihti katki – kui just liiga väiksed pole vüi pediküür halvasti tehtud, nii et küüned/kannad lõhuvad.

Pärast esimest rasedust kuidagi muutusin sukkpükste kummi osas taluvamaks????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis mõttes on naisel teksad mugavam riietusese kui seelik või kleit. Selgitage mulle.

Mina olen ka naine. Mul on kõriauguni teiste naiste jalgevahedest, sest tööruumis ei ole laudadel tagaseinu ja enamik naisi ei oska seelikus istuda, eriti kui see on tavalise kontoriseeliku pikkuses, st tõuseb istudes üles. Muidugi nad istuvad koosolekul jms viisakalt, aga töölaua taga keskendunult vajub põlv ikka väga laiali ja tõesti – pagan küll, pane pikadpüksid jalga, et ma ei peaks kahe naiskolleegi stringe vahtima. Jääb otse ette, ikka hajameelselt tõstad pea ja mõtled ja pilk lendab peale ja jälle. Üks kord ütled, teine kord, solvuvad. Mõni hakkab lausa üht jalga istumise alla kerima, nii et seelik tõuseb lausa kubemeni. Ma olen hetero 🙂 Mulle ei meeldi naiskolleegide jalgevahesid vahtida 🙂 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis mõttes on naisel teksad mugavam riietusese kui seelik või kleit. Selgitage mulle.

Mina olen ka naine. Mul on kõriauguni teiste naiste jalgevahedest, sest tööruumis ei ole laudadel tagaseinu ja enamik naisi ei oska seelikus istuda, eriti kui see on tavalise kontoriseeliku pikkuses, st tõuseb istudes üles. Muidugi nad istuvad koosolekul jms viisakalt, aga töölaua taga keskendunult vajub põlv ikka väga laiali ja tõesti – pagan küll, pane pikadpüksid jalga, et ma ei peaks kahe naiskolleegi stringe vahtima. Jääb otse ette, ikka hajameelselt tõstad pea ja mõtled ja pilk lendab peale ja jälle. Üks kord ütled, teine kord, solvuvad. Mõni hakkab lausa üht jalga istumise alla kerima, nii et seelik tõuseb lausa kubemeni. Ma olen hetero ???? Mulle ei meeldi naiskolleegide jalgevahesid vahtida ???? ????

Teil on mingid nõmedad töölauad ja nende paigutus. Normaalsel töölaual on tagus, nii et midagi sa ei pea vahtima. Ilmselt mingi lollakas avatud kontor, kus isegi omaette boksi igaühel pole, muidugi oleks isegi taguseta töölaud vastu seina ja jälle probleemi poleks. Või siis üldse eraldi kabinettides inimesed. Aga muidugi on püksid seelikust mugavamad, saad istuda ja astuda palju vabamalt ju. Pikk seelik annab selles osas ka vabadusi, aga kipub jälle jalgu jääma ja pole wc-s eriti mugav. Seeliku ainus pluss on ilu ja paljude pükste puhul ka see, et ta ei pea päris nii hästi seljas istuma kui püksid, mis peavad rohkem parajad olema, et kena vaadata oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil on mingid nõmedad töölauad ja nende paigutus.

Nii on. Päris avatud kontor pole, 3-5 töörühmade kaupa tubades. Laudade taguseid pole tõesti. Teisiti paigutada ei saa, kuna me peame kõik üksteisega pidevalt olulist infot edastama ja rääkima, siis ergo me istume nii, et kõik näevad teiste nägusid ehk selja taga sein, näod suunatud ruumi keskele. On proovitud nii ja naa, aga istmel kord kolmes minutis ringi keerelda ka pole tehtav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kontoririided