Esileht Kodunurk Kontoritool

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kontoritool

Postitas:

r

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa istud toolil pea pool ülevaloldud ajast. Neti kaudu tooli ostmine ei ole mõistlik. MIna poodi ja situ toolid läbi, Saad aru, mis on toolide vahe. Ise ostsin endale kontoritooliks mänguritele mõeldud tooli. Just selletõttu, et oma selga ja keha hoida. Sa hetkel mõtled, et kas on nahast või kunstnahast. Kuid olulisem on, et see tool oleks tööd soodustav ja tervist hoidev.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin tooli mille rattad paljal põrandal sõidavad, aga vaibal neid liikuma ei saa. Teine (kergem tool) sõidab ka samal vaibal ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna poodi ja situ toolid läbi,

Huvitav soovitus. Küllaltki omapärane

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna poodi ja situ toolid läbi,

Huvitav soovitus. Küllaltki omapärane

klassikaline typo.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tellisin mööbel1a’st ja ei näinud küll hullu vaeva mingite detailide ja katetega. Milleks oma elu keeruliseks ajada? Tänapäevane kunstnahk pole enam mingi nõukaaegne dermatiin. Pealegi ei osta ma tooli igaveseks vaid üsna loogiline, et mõne aasta pärast vahetan selle välja.
Jessus, kus inimesed viitsivad ikka murekohti otsida?!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 14:30; 17.01 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäevsne kunstnahk pole enam mingi nõukaaegne dermatiin.

Osalt ikka on küll. Olen näinud kontoritooli, kus pealiskate (nahka meenutav jura) oli tükkideks ja neid kilde sai siis iga istuja endaga kaasa ja ei olnud mingi eriliselt vana tool, paari aastaga läks selliseks. Ilmselt muidugi, kui tooli peal poleks istutud, oleks “kvaliteetne” kunstnahk ilusana säilinud, nii et tarbija viga muidugi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa istud toolil pea pool ülevaloldud ajast. Neti kaudu tooli ostmine ei ole mõistlik. MIna poodi ja situ toolid läbi, Saad aru, mis on toolide vahe. Ise ostsin endale kontoritooliks mänguritele mõeldud tooli. Just selletõttu, et oma selga ja keha hoida. Sa hetkel mõtled, et kas on nahast või kunstnahast. Kuid olulisem on, et see tool oleks tööd soodustav ja tervist hoidev.

Enamusel inimestel ostab tööle tooli tööandja, midagi ei saa proovida 😀 Oluline on, et tool oleks reguleeritav nii kõrguses, seljatoe kalle kui ka seljatoe kaugus + käetoed. Materjal on juba maitse asi (ise nahka ei eelistaks). Nagunii mugavus ei selgu esimesel istumisel, vaid ikka, kui terve päeva oled ära istunud

Teemaalgatajale aga soovin, et kui suur tung interneti kaudu osta ja see tool sulle meeldib, siis osta ära. Kui lahti pakkides ei meeldi, saad tagasi saata. Aga võibolla meeldib, sõltumata sellest,palju seal siis seda nahka on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäevsne kunstnahk pole enam mingi nõukaaegne dermatiin.

Osalt ikka on küll. Olen näinud kontoritooli, kus pealiskate (nahka meenutav jura) oli tükkideks ja neid kilde sai siis iga istuja endaga kaasa ja ei olnud mingi eriliselt vana tool, paari aastaga läks selliseks. Ilmselt muidugi, kui tooli peal poleks istutud, oleks “kvaliteetne” kunstnahk ilusana säilinud, nii et tarbija viga muidugi.

Kahju, et see istuja ei osanud mingit patja/katet toolile panna ja oli nõus pigem seda pudi endaga kaasas kandma. Loll pea on ikka käte-jalgade nuhtlus olnud.
See viimane lause peab iroonia olema, aga kukkus nats hüsteeriliselt välja vist?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 14:30; 17.01 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et endale head tooli osta ei pea tingimata poodi minema ja kõiki toole proovima. Kui sa teed natuke uurimustööd ja ostad näiteks mänguritooli võid kindel olla, et saad väga hea tooli. Mänguritoolid on disainitud selliselt, et sa võid selle peal tundide viisi istuda ilma, et keha ära väsiks. Kõige parem oleks uurimustööd teha ingise keeles: “best gaming chairs”, “best office chairs” “best ergonomic chairs” jne.
Loodan, et sellest on abi 🙂

Mart

http://www.puitalused.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kontoritool