Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Koo

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on kogemusi Täiskasvanute Koolituskeskuse kaudu võetud koolitustega? Pean hetkel silmas raamatupidaja algkursust just (hiljem täienduskursus). On see arvestatava tasemega selle ala inimeste silmis?

Kui pigem mitte, on äkki muid soovitusi? Pakkujaid üsna palju.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen- vabandan pealkirja pärast, millegipärast ei lasknud veebilehitseja pealkirja kasti pidama jääda, ükskõik kuidas proovisin.. ja nüüd tagantjärgi ei saa samuti muuta enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootaks ka vastuseid. Tundub üsna huvitav ja võrdlemisi taskukohane koolitus (raamatupidaja oma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille jaoks sul seda raamatupidaja koolitust vaja on, kas silmaringi mõttes? Iga aasta tuleb sadu tasemeharidusega raamatupidajaid erinevatest koolidest ja neist väga paljudele ei jätku erialast tööd. Raamatupidajate ületootmine oli 20 aastat tagasi juba, aga vahepeal midagi juhtunud pole, toodetakse ikka arutult palju selle eriala inimesi. Ma küll ei kujuta ette, kes palkab mingi kursuse taustaga raamatupidaja, kui on valida sadade diplomeeritud ja töökogemusega inimeste hulgast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen.

Soovin pigem seda läbi teha enda jaoks, et ettevõtlusega alustada. Kõige nürim pliiats just pole ja huvitabki, et kas sellise kursuse põhjal saab väikesele ettevõttele ise raamatupidamise tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab. Tegin Täiskasvanute Koolituskeskuses nii alg- kui ka jätkukursuse. Peale jätkukursust ka kutseeksami. Väikeettevõttele hakkasin raamatupidamist tegema juba jätkukursuse ajal. Õpe oli Tartus, aga valdavalt veebis (koroona).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )