Esileht Kodunurk köögi äravool- ,,koriseb,,

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: köögi äravool- ,,koriseb,,

Postitas:

Mis võib tekitada äravoolus jubeda korina? Ummistust ei tohiks olla- vesi voolab ilusti ära. Igaks juhuks olen 1x nädalas torusiili, graanuleid kasutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 13:15; 02.06 14:49; 12.06 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kanalisatsiooni tuulutustoru on umbes või puudub sootuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas era või kortermaja?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 14:41; 02.06 16:50; 12.06 08:15; 12.06 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on kortermajaga – 3 aastat oli kõik ok ja nüüd äkki selline asi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 13:15; 02.06 14:49; 12.06 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel peaks samuti kõige kõrgema korruse juurest mingi vent ikkagi katusele välja jooksma.
Kas sinna vaatama ei saa minna, äkki on mõni suleline leiutanud, et hea pesakoht?
Kas üleval ja all naabritel on vaikne?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 14:41; 02.06 16:50; 12.06 08:15; 12.06 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on eramaja ja ka köögis koriseb nagu hull. Torupuhastit olen pannud, ei aita. Samuti algas mingil ajal, ei ole kogu aeg olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torud on sodi täis, vent pole korras. Kutsuge santehnikud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on teie kogemuste järgi kõige parem torupuhasti just köögi jaoks ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan vanemat tüüpi kortermajas ja meil tähendab äravoolutorust kostev korin ainult üht – kanalisatsiooniga on mingi jama (kõige tõenäolisemalt ummistus) ja lööb ülespoole tagasi.
Nii kui korisema hakkab, tuleb hakata vaatama, kus on viga, milline kaev on umbes jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on teie kogemuste järgi kõige parem torupuhasti just köögi jaoks ?

need mis on vedelad. osad on geeljad ja need ei jõua seal torus kuigi kaugele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

San. tehnik kutsutud. Ootasin teda 2 nädalat… kontrollis, et minu korteris torustik puhas, katusel ventilatsioon ideaalne. Pakkis asjad kokku ja läinud ta oligi sõnadega- las ülemused mõtlevad edasi- tema ei tea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 13:15; 02.06 14:49; 12.06 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis on ülevalt alla torus kuskil aluspüksid tropiks ees.

Ikka juhtub ja kes ikka viitsiks vanu trussikuid prügikasti viia – lihtsam on ju WC potist nad alla lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 14:41; 02.06 16:50; 12.06 08:15; 12.06 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on teie kogemuste järgi kõige parem torupuhasti just köögi jaoks ?

Graanulid. Need lahustavad ära juuksekarvad ja muu jama, sest on söövitav hape, ning pääsevad sügavale kanalisatsiooni.
Mina kasutan Tukos Tuomas graanuleid aga Eestis neid müüa pole. Toimeaineks naatriumhüdroksiid ja naatriumkarbonaat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Tukos Tuomas graanuleid aga Eestis neid müüa pole. Toimeaineks naatriumhüdroksiid ja naatriumkarbonaat.

Seebikivi on ka Eestis vabamüügis.
6€/kg või 50€/25kg kott.

Kilokaupa näiteks siin.
Kui NaOH-d vanasse malmtorusse valada, siis vast närib end sealt samuti läbi. Plastmasstorule ei tee ta midagi.

P.S. Seebikivi ei ole hape, vaid tugev alus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 14:41; 02.06 16:50; 12.06 08:15; 12.06 08:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk köögi äravool- ,,koriseb,,

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.