Esileht Kodunurk Köögi laiendamine rõdu arvelt – kellel kogemusi ?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Köögi laiendamine rõdu arvelt – kellel kogemusi ?

Postitas:

Tere
Kes teab või on ise teinud korteris köögi laiendamist rõdu arvelt vanas korterelamus ? Need on need tüüpkorteritega ja valge telliskiviga viie kordsed majad.Rõdu asub neil köögi ees nö ja soov oleks köögi ja rõdu vaheline sein täiesti maha võtta ja sellest kokku köök teha. Küsimus on kas see on ehituslikult üldse võimalik või kukub seal midagi kokku ? Eks ma lähen mingi ehitusmehe jutule ka varsti aga väga lollide soovidega ka nagu ei taha minna 🙂

Leidsin netist mingi pildi ka:
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=171530

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan sarnases majas. Siin on paljud omal lodzad kinni ehitanud ja köögiga ühendanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on selleks ühistu luba vaja või ehitusluba vms, sest rõdu kokkuehituamine tegelikult tekitab majas suure soojakao ja teised korterid peavad ka selle võrra suuremaid küttearveid maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühistu loast ei piisa kohe päris kindlasti. On vaja linna luba ja ametlikku projekti, lisaks sellele ühistu luba ja olenevalt ühistu eeskirjadest võib olla vaja ka kõigi liikmete nõusolekut, sest see välissein ei kuulu sulle vaid mõtteline osa konstruktsioonist kõigile liikmetele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teile tundub, et kui teil on ruumi juurde vaja, siis kohe läheme ja võtame mingeid seinu maha ja hakkame laiendama. Kuidas teie majad üldse koos püsivad kui igas korteris suvaliselt seinu maha võetakse??? Kas te ikka olete omale selgeks teinud, millises kaardimajas te elada võite??
Kindlasti ei tohi mingeid seinu lambist maha võtma asuda. Ja ühistu loast üksi on vähe. KOV luba on vaja…..sh ehitusluba jne.
Minge ja ostke omale sobivas suuruses korter mitte ärge lammutage olemasolevaid maju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on põhimõtteliselt samasugune korter.
Algselt 40 ruutu ja 1 toaline.
Minul on keskmisi seinu muudetud. Rõdust on tehtud avatud köök ja köögist on tehtud magamistuba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, lasnas ühel majal kukkus just alles rõdupiire eest ära, täitsa hirmus, kui see üks köögi sein oleks olnud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Köögi laiendamine rõdu arvelt – kellel kogemusi ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.