Esileht Kodunurk Köögi planeerimine.

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Köögi planeerimine.

Postitas:

Kui pikk oled? Kui üle 170 cm, siis vali 90 cm kõrgune töötasapind. Kui väga lühike, siis 80 cm. Ja kui keskmine, siis keskmine:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:11; 09.12 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mina olen ainus, kes kõrgel asuvast ahjust ei vaimustu? Küürutamine raske ahjupoti väljatõstmiseks on mu meelest kordades mugavam, kui seda rasket malmpotti kõrgel ülevalhoitavate kätega hakata tõstma. Maitse asi, aga minu kööki ei tule kunagi kõrgel asuvat ahju.

kui kõrgel need ahjud siis sinu meelest on? malmpoti ahjust väljavõtmine kõrgel ülevalhoitavate kätega? mul on ahju keskmine rest u meetri kõrgusel – kui lühike peab inimene olema, et meetrikõrgusel olevad käed juba kõrgel ülevalhoitavad oleks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 23:44; 11.12 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütre köögis on isesulguvad sahtlid ja kapiuksed, aga need tõmbavad end kinni küll ainult päris viimasesse lõppu lükatuna, nii 10-15 cm kauguselt, mitte enne. Tõmbad veidi lahti, et esimene kott välja võtta ja nii ta seisab, ei lähe kinni sugugi “poole asjatamise pealt”.

Veab. Meie omad ei lähe kinni vaid siis, kui sahtel on täiesti lahti või max 5 cm kõige lahtisemast asendist. Nii et tõmbad poolenisti lahti, otsid silmadega õiget kotti, mida välja võtta, ja juba ta sulgub.

Ma ei teadnudki, et sellist lahendust üldse kartma peaks. See on tõesti väga nõme lahendus – ei tuleks selle pealegi, et isesulguvad sahtlid seda tähendavad. Tühjendan näiteks nõudpesumasinat ja ei taha sahtlit täiesti lahti teha ja siis hoia ühe käega kinni? Ajuvaba. Mul on ka sellised, et sulgub siis, kui on peaaegu kinni. Kui tahan sahtlit kinni panna, siis lükkan väikse hoo sisse ja siis tõmbabki ise vaikselt kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 19:15; 06.12 10:13; 10.12 09:22;
To report this post you need to login first.

Kraanikausi alune prühihoidmine on olnud mõlemat moodi – nii väljatõmmatav kui tavaline kapp. Mulle meeldib kapp palju rohkem – ja ei kasuta ka neid kandilisi spetsämbreid.
On kapis tavaline prügianum, eraldi kott pakenditele ja hermeetilise kaanega anum bioprügile.
Juurikad koorin-puhastan ajalehele, keeran kokku ja bioprügisse. Ei kujuta ette, et see ilma hermeetilise kaaneta seal all oleks – lõhnab ju.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:44; 06.12 11:33; 10.12 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütre köögis on isesulguvad sahtlid ja kapiuksed, aga need tõmbavad end kinni küll ainult päris viimasesse lõppu lükatuna, nii 10-15 cm kauguselt, mitte enne.

Need on vaikseltsulguvad, mitte isesulguvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 10:36; 09.12 16:44; 09.12 20:38; 10.12 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule just meeldib kõrge ahi rohkem, palju mugavam on näiteks liha kasta või suurel plaadil juurikaid v. friikartuleid segada. Ahjupoti võtta küll sirgete kätega ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:07; 03.12 22:50; 10.12 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teema algusest on juba jupp aega möödas – aga meie planeerisime oma köögimööblit, siis lasin ikkagi ahju ja pliidi traditsiooniliselt paigutada, eesmärk – et mõlemad imuri all oleks.

seda sättisin ka, et kapp, kus ma tasse hoian oleks nõudepesumasina kohal. mul on varem nii olnud, et nõudekas ühes seinas ja tassiriiul risti üle köögi, jube tüütu oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda sättisin ka, et kapp, kus ma tasse hoian oleks nõudepesumasina kohal. mul on varem nii olnud, et nõudekas ühes seinas ja tassiriiul risti üle köögi, jube tüütu oli.

eks palju oleneb ka sellest, kui suur on kahe vastasseina vahe, aga minu kogemus ütleb, et mugavam on just vastasseinas olevatesse kappidesse/sahtlitesse masinast asju panna. kui nõudeka uks on lahti ja sahtel välja tõmmatud, siis masina kohal olevasse kappi nõude panemiseks on vaja küünitada ühelt või teiselt poolt masina ust. ülakapi alumise riiuliga polegi hullu, aga ülemisele on suht ebamugav panna. ja ma olen pikk inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 23:44; 11.12 10:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Kodunurk Köögi planeerimine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.