Esileht Kodunurk Köögi rasvaste pindade puhastamine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Köögi rasvaste pindade puhastamine

Postitas:

Mul köögis juba viimane aasta gaasipliit. Toidu valmistamise seiskukohalt ideaalne, aga olen nii pliidi kui selle kohal asuva kubu puhastamisega püsti hädas. Nimelt see kleepuv rasv ei taha kuidagi ära tulla- ainult tundide kaupa hõõrudes. Ehk on kellelgi soovitusi vahendite osas, mida kasutada võiks? Siiani olen kasutanud Ciffi kreemi, aga suuremat abi sellest pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 13:05; 04.03 22:41; 07.03 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nõudepesu vahendiga oled proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan selle üsna lihtsalt Fayriga puhtaks. Polegi kunagi ühtegi muud vahendit kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fairy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen ka Fairyt kasutanud- sellest pole üldse abi. Elektripliidi puhul oli see okei, aga gaasipliit tekitab sellise imeliku rasvase ja tõrksa katu, mille puhul isegi see imevahend ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 13:05; 04.03 22:41; 07.03 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahma eemaldaja äkki, mis kaminaklaasidele mõeldud?
Ma ise armastan Kiilto rasvaeemaldajat, ehituspoodides see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge svammiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne remonti proovisin köögiseina pesta ja kõige paremini aitas söögisooda (koos kuuma veega)!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 10:12; 11.03 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kubu rasvast puhtaks tegemiseks on üks imevahend- beebiõli.
Kunagi oli see saade täiuslikust koduperenaisest, sealt see info pärineb. Ise kasutan sprei püdelis olevat beebiõli. pihustan otse kubule või majapidamispaberile ja hakkan hõõruma. Ei pea sugugi kõva jõudu rakendama. Loputada pole vaja!
Fairiga pesu on väga veerohke, lödistamist liialt ja nühkimine raske, beebiõliga laabub asi nagu õlitatult 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mcclean vm \”kustukummi\” svamm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhastuskaubajast olen ostnud üht vahendit, enam muud ei kasutagi köögis.
http://www.puhastajakaubamaja.ee/et/Tellimiskeskkond/puhastus-ja-hooldusvahendid/uldpuhastusvahendid/2317_green-care-grease-e3-rasvaeemaldusvahend-10x750ml
Kubu ja pliidi teeb ideaalselt puhtaks, ei jäta jälgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Marylin kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle kubu rasvast puhtaks tegemiseks on üks imevahend- beebiõli.
Kunagi oli see saade täiuslikust koduperenaisest, sealt see info pärineb. Ise kasutan sprei püdelis olevat beebiõli. pihustan otse kubule või majapidamispaberile ja hakkan hõõruma. Ei pea sugugi kõva jõudu rakendama. Loputada pole vaja!

Suur tänu! Järgi proovitud ja toimib. Super nipp!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 13:05; 04.03 22:41; 07.03 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine nipp – puhasta, kui mitte alati, siis iga paari-kolme toidukorra valmistamise järelt kõiki pindu. Tüütu, aga tulemuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist beebiõli te kasutate? Mingi Johnsons vmt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka cifi ja fairyga vaeva näinud, aga ainuke mis hõlpsalt ära võtab, on SOODA. Tavaline söögisooda siis, paned lapile ja puhastad. Võib ka natukeseks seisma jätta ja siis loputada. Pliiti puhastan nüüd ka ainult soodaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sooda kraabib ju roostevaba pinna ära? nt kubu. peaks ka seda beebiõli proovima, aga nii narr on minna selleks poodi beebiõli ostma. mis ma pärast sellega teen? ühtki beebit ka tutvusringkonnas pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sooda kraabib ju roostevaba pinna ära? nt kubu. peaks ka seda beebiõli proovima, aga nii narr on minna selleks poodi beebiõli ostma. mis ma pärast sellega teen? ühtki beebit ka tutvusringkonnas pole.[/tsitaat]

Puhastad järgmisel korral jälle? Pealegi, ega see mineraalõli passibki paremini kodukeemia riiulile kui et beebide peale määrimiseks. Kui õigesti mäletan, siis väikese kogusega soovitati veel nt roostevabu pindu poleerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sooda kraabib ju roostevaba pinna ära? nt kubu. peaks ka seda beebiõli proovima, aga nii narr on minna selleks poodi beebiõli ostma. mis ma pärast sellega teen? ühtki beebit ka tutvusringkonnas pole.[/tsitaat]
Sooda lahustatakse kuumas vees ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 10:12; 11.03 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebiõli sobib ka peale dushi enda naha niisutamiseks. Märjale kehale paned nagu kreemi, teeb naha pehmeks ja mõnusaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:55; 12.03 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super 10 on minu \”imevahend\”, aga beebiõli tahaksin ka ära proovida küll. Nahale ma seda siiski ei määriks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nahale ei määriks? Seal peal ju kirjas lausa, et väga hea kreemi asemel kasutada, niisutab nahka 10x rohkem kui kreem. Mina olen talviti kasutanud ja tõesti teeb naha pehmeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:55; 12.03 20:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Köögi rasvaste pindade puhastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.