Esileht Ajaviite- ja muud jutud Köögiküsimus loendusel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Köögiküsimus loendusel

Postitas:
Kägu

Et siis kas pole kööki, on elutoa osa või eraldi köök. Kuhu kõik need moodsad avatud köögid siis käivad? Justkui elutoa osa? Aga selle küsimuse eesmärk on vist eluaseme kvaliteedi väljaselgitamine – eraldi köögi elamine on juskui luksuslikum?

Please wait...
Postitas:
talent

RE: Köögiküsimus loendusel

Minu rõõmuks hakkab tagasi moodi tulema köögi eraldatus muudest eluruumidest. Olen alati seda hinnanud. Ükskõik, kui vägev ventilatsioon sul on, näiteks hapukapsakeetmislõhna ei puhu mitme tunniga ära ja ma ei taha, et mu diivanid ja muu kodutekstiil selle järgi \”lõhnaks\”.
Pole nüüd otseselt loenduseteemasse, see lihtsalt subjektiivne arvamus.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Muidugi on eraldi köök luksuslikum. Mis see avatud köök ikka on? Vanasti oli sellise asja nimi kööktuba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu \”kööktuba\” on suurem kui paljude inimeste terve korter, seega mingit luksuslikkust eraldi köök küll ei näita.

Please wait...
Postitas:
Tihasepreili

Meil on eraldi köök ja mulle meeldib nii rohkem. Saab ise rahus teises toas diivanil telekat vaadata kui mees süüa teeb 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sobib avatud köök. Tööpäeva ja laste magama mineku vahele mahub ainult 2-3 tundi ja sellest enamuse ajast ma tometan köögis. Tänu avatud köögile on lapsed ja mees minuga koos sel ajal, saan nende tegevusi jälgida ja kaasa rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kapsaid ei keeda ja eraldi köögis vaaritada ei viitsiks. Lisaks on \”kööktoas\” lapsel hea silma peal hoida. Loendusel vastasin ikka, et toa osa on köök. Eluaseme kvaliteeti see nüüd küll ei näita, pealegi oli seal ju eraldi küsimus näiteks maja valmimisaasta kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

elutoa osa on avatud köök loomulikult, meil selle suurus ca 50m2
meeldib, et saan samal ajal lapsega rääkida ja tema tegemisi jälgida; et külalised liiguvad korteris ringi ja istuvad diivanil, kui veel kokkamist lõpetana, aga siiski on võimalik omavahel suhelda ja silmside säilib ka.
keda lõhnad häirivad, siis panustage korralikku ventikasse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel elan kööktoas…kuna mul seinad on 3.20 (mitte 2,30 või mis see standard oli)…näeb mu elamine väga avar ja mõnus välja. vaimusilmas tahaks vaheseina vahele..või miskit,mis eraldaks elutoast(magamistoast)..nt pillroog,bambus…tuleviku teema 🙂

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Köögiküsimus loendusel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.