Esileht Kodunurk Köögimööbel

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Köögimööbel

Postitas:

Tere.
Kes teist on tellinud köögimööbli komplekti nt hansapostist, kaup24 jne lehtedelt. Kuidas olete rahule jäänud? Otsin hetkel koju kööki ja maksimum summa oleks 350€, ehk keegi oskab kiita/laita neid odavamaid kööke. Kui on veel selliseid lehti kus saab odavamaid kööke, siis võib jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

pigem osta Ikeast vähehaaval, nt alguses alumine osa. Köök on ikka aastateks ja Ikea kvaliteedi-hinna suhe on täiesti ok.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest saad sa tõesti Ikeast juba üsna palju kätte. Kvaliteet on kindlasti parem kui neil netikaubamajade komplektidel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita raha selle peale raisata. Sirvi parem kuulutusi ja osta kasutatud köök või tõepoolest jupi kaupa Ikeast. Nende odavate köökide puhul peab väga teadma, mida ostad ja niisama pildi põhjal on isegi teadjal raske hinnata. Kui ikka tahad proovida, siis jälgi alumiste kappide sügavust, kõige odavamatel variantidel jääb kapp seinat isegi 15cm eemale, tohutu ruumikadu. Teiseks peaks olema vähemalt plastikkant ustel, mitte õhuke paberkant. Kolmandaks sahtlisüsteemid!!! Metallkülgedega sahtlid peaksid olema, mitte laminaadist kastid. Neljandaks ideaalis võiksid olla reguleeritavad jalad, sest kui põrand pole sirge, siis on üsna suur jamamine kapid loodi saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tellisin 5 aastat tagasi on24-st sellist tüüpi mööbli
https://www.on24.ee/sisustus/k%C3%B6%C3%B6k/k%C3%B6%C3%B6gikomplektid/64409?gr_id=64409
midagi katki ei ole läinud, kulunud ei ole, täiesti viisakas näeb välja, maksis alla 300€. ei ole ei metallkülgi sahtlitel, ilmselt mitte ka plastikkante. oli vaja ajutist mööblit umbes aastaks, kuni rahaline olukord peale kolimist paraneb. nüüd on imelik minema visata, sest midagi viga ei ole, nii et kasutan edasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütrel ka umbes selline, kasutab ka juba mitmeid aastaid (5-6 vähemalt). Välja näeb korralik, nähtavaid kulumise jälgi pole, sahtlid liiguvad, uksed püsivad, kapid on sügavad. Ütleb ka, et ei näe põhjust raha raisata rohkem, kui ära tüütab, vahetab teise vastu välja ja moos.
Kui me ise elu alustasime, oli mul poolakate köögimööbel 15 aastat, üks uks läks vähe ripakile lõpuks, muud hullu küll ei juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui me ise elu alustasime, oli mul poolakate köögimööbel 15 aastat, üks uks läks vähe ripakile lõpuks, muud hullu küll ei juhtunud.

Minu poolakate köök on kestnud juba üle 20 aasta. Ühelt kapiukselt on kate lahtilöönud ja seda õigustatult kuna selle all on pidevalt veekeetja ja vahetevahel fritüür mis niiskust toodavad. Muidu on kõik terve, aga ajaga kõik kulub ja väsib. Selle kunagi makstud 5000EEK eest oleme igatahes väga ausa köögimööbli saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Köögimööbel