Esileht Kodunurk Köögimööbel ca 1000 ¤ eest- kas reaalne?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Köögimööbel ca 1000 ¤ eest- kas reaalne?

Postitas:

Kust oleks võimalik osta/tellida võimalikult soodsalt köögimööbel? Kulutada on ca 1000¤. Kas mõne tellimuse peale tegeva firma poole on üldse mõtet pöörduda või on see summa naeruväärselt väike? Köögitehnika on endal olemas, vaja oleks ainult mööblit. Otsides leidsin sellise koha nagu http://www.sisustuspood.ee, seal saab ise moodulitest sobiva köögi kokku panna. On kellelgi selle mööbliga kogemusi?
Kõik soovitused-ideed oodatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin tallinna mööblimajast 10a tagasi vene mööbli. kestab probleemideta tänaseni ja ilmselt veel 20 aastat. maksis tol ajal 10000 krooni. Mingil ajal vaatasin, et selle sama firma toodangut seal endiselt soodsalt saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:10; 25.04 10:11; 26.04 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõin sellise raha eest Ikeast köögimööbli. Vedas muidugi sellega, et täispuidust lauaplaadid olid sel päeval 1 euro/tükk.
Ikea eeliseks räägivad ka head sahtlisiinid. Eestis pannakse sama raha eest sellised, mis mõne aja pärast ära väsivad ja läbi painduvad.
Köögi panin kokku ise, ikea lehel on hea programm selleks. Mina igatahes nautisin seda protsessi 🙂 Kõigile see võibolla ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks uurida köögikonstruktorist http://k-konstruktor.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See köögikonstruktor tegi mulle sellise mööbli, mille pärast 2-aastast kasutamist prügimäele viisin. Kõik lagunes, nii plaadi ääred, metallkonstruktsioonid jne. Ei soovita. Siis on veel kogemus ühe Jõgeva mööblitegijaga, kes sarnast saasta tegi. Seega jah, Eesti tegijaid ei soovita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:10; 25.04 10:11; 26.04 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees on tisler ja ütles et sellise raha eest saab päris OK köögi, kui tehnika endal olemas….Nii 3-4meetrit pikk, kapid üleval ja all 🙂 Oleneb ka kas soovitakse lamineeritud, spoonist või värvitud uksed…
Ta teeb igapäevaselt siis köögimööblit 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks ainult cargo kappi. ja keegi ei taha teha sellist või siis valmis kapid maksavad pool mu köögi maksumusest 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes on väga paljudel IKEA ja kestab kümneid aastaid. Ma ei suuda mõista, miks sellise raha eest Eestis keegi midagi teha ei suuda. Aga kõik tahavad ilmselt kohe homme rikkaks saada pärast 2,5 meetrise köögi kokku kompunnimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:10; 25.04 10:11; 26.04 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahjuks IKEAst ei leidnud sobivad ja soodsat, tellisin omale köögi ühest online mööblipoest 4500 EEK eest (wenge + vanilje), lisaks ostsin ainult oma maitse järgi veidi teistsuguse tööpinna ja köök nagu muiste, midagi ei lagune-pragune-logise. Aga muidugi kui sul üldiselt nii kallis maitse on, siis see variant ei sobi. Vaata näiteks hindu: http://www.on24.ee/sisustus/kapid_kummutid_riiulid/k%C3%B6%C3%B6gikapid_minik%C3%B6%C3%B6gid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Köögimööbel ca 1000 ¤ eest- kas reaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.