Esileht Ajaviite- ja muud jutud köögimööbel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: köögimööbel

Postitas:
Kägu

Hei! Andke nõu, kust tellisite ja kas jäite oma köökidega rahule? Tegelikult otsiks üht hea silmaga disainerit kes suudaks midagi lahedat välja mõelda. Mitte nii et rida kappe…Küsin vast Arensist v Idemast pakkumist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
andur

RE: köögimööbel

Sisustusmess tuleb kevadel. Kui sinnani kannatad, siis seal on alati väga lahedad ideed olnud.

Please wait...
Postitas:
KatuMannu

Vabandust iroonia pärast aga mis sa sinna rea kappide vahele tahad siis? Möni kiik vöi liumägi? Köök ju koosnebki kappidest, riiulitest ja tehnikast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]KatuMannu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust iroonia pärast aga mis sa sinna rea kappide vahele tahad siis? Möni kiik vöi liumägi? Köök ju koosnebki kappidest, riiulitest ja tehnikast?
[/tsitaat]

On olemas selline mõiste nagu \”unfitted kitchen\”
http://www.telegraph.co.uk/property/3348199/Has-the-fitted-kitchen-had-its-day.html

Ka ma ise eelistan köögis eelkõige mööblit, mis ei näe välja nagu operatsioonisaal. Kuhu vahele mahub piisavalt õhku, mitte ei ole \”köök, 3,5 meetrit\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sellise köögi saamiseks on vaja ikka isiklikku head maitset mis erineks massimaitsest. Mingist köögipoest pole küll mõtet disainerit otsida, need ju soovitavad sulle oma firma toodangut. Pigem siis tuhla vanakraamipoodides jne. Unfitted kitchen on ikka väga vana mõiste juba. Tegelikult kasutatakse rohkem mõistet freestanding kitchen. Need siis köögikapid jne, mis saab kolides kaasa võtta või mille asukohta saad muuta kui tahad kööki ümber paigutada. Ja nagu sinu viidatud artiklis mainitud, siis on Habitat ja isegi Ikea selliseid kööke juba aastaid pakkunud. Meil on paar ühikut Habitati Massello kööki ja need on miksitud teistmoodi valgete kappidega. Tamm ja valge sobivad ülihästi. Habitati kööke vaata näiteks siit:
http://www.habitat.co.uk/freestanding-kitchens/furniture/fcp-category/list?resetFilters=true#page=1

Please wait...
Postitas:
KatuMannu

Oh issand, ei viitsinud mina seda pikka juttu lugeda. Aga lühidalt tähendab see ‘unfitted” siis mida? Loomulik, et inimene tahab heade lahendustega kööki, mis ei oleks kapid ühes seinas nagu nn. miniköögid. Mis atraktsioone see disainer sinna vahele küll veel panna vöiks, jäi mind kummitama.
Ilmselt nokin liigselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nõus, et tavalisest köögifirmast sellist ei saa.
Meie kasutasiem enda mööbli tegemiseks kase liimpuitu+ valgeks õlitatud kasevineer. Kappide pealmised plaadid on tamme liimpuit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armas Katumannu

Aitüma hea soovi eest, kiik ja liumägi on ju super ideed:)
Ma pidasin silmas seda, et head disainerit on raske leida kes peale nn rida kappide ka midagi ägedat välja suudaks mõelda. Mõtlen ägeda all seda, et ka rida kappe võib ka panna ritta nii et suu lahti jääb, lisaks igasugu vigurriiulid, matejalid, saarekesed. Mulle meeldib kui asjadel on väike kiiks, mingi vimka sees. Kui vaadata firmade tehtud töid, siis ausalt öeldes peaaegu ühtegi sellist köökiendale ei tahaks. Loomevaegus?
Aga jään siis kiige ja liumäe jooniseid ootama!

Please wait...
Postitas:
KatuMannu

Anna andeks, aga vat joonistada ma ei oska! 🙁

😀

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud köögimööbel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.