Esileht Kodunurk köögimööbli tellimine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: köögimööbli tellimine

Postitas:

Tere! Sooviks köögimööblit tellida. Oskate soovitada äkki mõnd head firmat või hea silmaga disainerit kes oskaks midagi huvitavat välja mõelda? Asukoht Tallinn. Ise mõtlesin küsida Arensist või Idemast vms…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puustelli teeb ka väga ilusaid kööke, kuid need on kallid. Ise käisin ka mitmes firmas ja lõpuks otsustasin ikkagi Arensi kasuks.

Muide, igas firmas on matrjalide ja nende disaini valik siiski veidi erinev. See üllatas mind tegelikult, sest mina arvasin, et kõik firmad pakuvad ikka enam-vähem ühesuguseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul pikaajaline kogemus koostöös kõiksugu köögifirmadega. Ja kõige vähem pretensioone on Idema ja Arensi kohta tulnud. OK on ka Expert köögid. Olgem ausad, ülejäänud on ikka väga kehva kvaliteediga ja lühikese elueada. Siis võiks juba mööblimajja minna ja vene päriltolu valmisköögi osta. See pidas mul isiklikult 7 aastat vigadeta vastu ja läks järgmisele omanikule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häcker köögid jäi meie pika otsingu tulemusel võitjaks.Hinnad muidugi kolosaalsed aga olin nõus aastakese ootama peaasi,et saan seda mida tahan.www.haecker.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka Idema- siiani väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk köögimööbli tellimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.