Esileht Kodunurk Kööginugade teritamine- Tartus..

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kööginugade teritamine- Tartus..

Postitas:

Tere
Ehk keegi siinviibijatest oskab juhatada mõnda head teritajat- meistrit, kes teritaks mu kööginoad ära.. ärge neid kiirteritajaid soovitage.. need on rikkunud ära mu noad .. . Ehk on kogemusi mõne meistriga. Kööginoad mul damaskusest, nii et peab teadma kuidas teritada.
Tänud juba ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 13:01; 27.08 12:57; 28.08 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja mu tuttavad kasutavad juba pikemat aega selle teritaja teenust.. siin on ta veebikas
. Väga rahul nii mina, kui tuttavad. Minuteada ta teritab ka Tartus paljudele pubidele ja ka väljaspoolt Tartut saadetakse. Nii vähemalt on rääkinud. Igaljuhul, olen ülirahul. Ja mu ema käärid teritas ka ära 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.08 13:10; 30.08 13:12; 30.08 19:16; 01.09 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja mu tuttavad kasutavad juba pikemat aega selle teritaja teenust.. siin on ta veebikas
http://www.takvar.ee/nugade-teritamine. Väga rahul nii mina, kui tuttavad. Minuteada ta teritab ka Tartus paljudele pubidele ja ka väljaspoolt Tartut saadetakse. Nii vähemalt on rääkinud. Igaljuhul, olen ülirahul. Ja mu ema käärid teritas ka ära 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.08 13:10; 30.08 13:12; 30.08 19:16; 01.09 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võru ja Ropka tänava nurgal, surnuaia vastas on kingsepa kiosk, seal teritavad nugasid ka:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võru ja Ropka tn nurgal käisin .. seal teritatakse tavalise käiaga .. see ei sobi mulle.. rikub terad ära .. viisin ühe tavalise noa sinna .. prooviks .. ei sobinud mulle.. lõikepind ehk lõiketera polnud lihvitud siledamaks, lihvimata lõikeservad rebisid fileed.. kui lõikasin .. ja noh .. tavakäiaga ikka ei lase 300 euriste nugade kallale .. ei ei .. 🙂 , aga tänud .. kirjutamast . Homme vist vaatan seda , kelle veebilink siia pandi, küsin kõigepealt, kuidas teritab ja mis nurgaga.. eks siis otsustan..

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.08 13:10; 30.08 13:12; 30.08 19:16; 01.09 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat: ega see meister vist kääre ei terita, tal vähemalt kirjas ei olnud – kas keegi oskab soovitada Tartus kääride teritajat?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ehk keegi siinviibijatest oskab juhatada mõnda head teritajat- meistrit, kes teritaks mu kööginoad ära.. ärge neid kiirteritajaid soovitage.. need on rikkunud ära mu noad .. . Ehk on kogemusi mõne meistriga. Kööginoad mul damaskusest, nii et peab teadma kuidas teritada.

Tänud juba ette.

Leiad nüüd mingi teritaja, kes su pekkis noad uuesti korda teeb, vahet pole kes. Peaasi, et käi käiks aeglaselt ringi ja tera kuumaks ei ajaks (loe: terast ära ei lõõmutaks). Kui korraliku tegija leidad, saavad nagu uueks.

Ja siis: ostad koju mingi kõige tavalisema luisu, peene teraga ja enne IGAT suuremat lõikamist lased luisu peal noa 6x üle.
Iga kord enne kasutamist. Kolm korda ühelt poolt ja kolm korda teiselt, sellest täiesti piisab. (et nuga hakkaks uuesti risti paberit lõikama)
Huvitav, et inimene ostab omale kallid noad, aga seda ei tea.
Mul damaskuseid pole (minuarust koledad on, mulle nad ei meeldi), aga on olnud Victorinoxid, praegu Fiskarsid (neil sisuliselt vahet pole), aga et korralikult nuga tomatisse kukuks, on vaja IGA KORD neid teritada. See võtab aega max 2 sekundit.
Mingi linnainimestele mõeldud variant (kes luisust midagi ei taha teada) on siin: https://www.youtube.com/watch?v=oIz8QNVb4P8
See terasest teritaja pole nii tõhus, kui luisk, aga see eest on nõudekas pestav.
Ja teritaja juurde sul enam kunagi asja ei ole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööriistakeskuses (Turu 45b) pakutakse samuti teritamist, Tormeki vesikäiaga, ühe teritatud höövlitera põhjal jäi hea mulje.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat: ega see meister vist kääre ei terita, tal vähemalt kirjas ei olnud – kas keegi oskab soovitada Tartus kääride teritajat?

Kasutan teemat: ega see meister vist kääre ei terita, tal vähemalt kirjas ei olnud – kas keegi oskab soovitada Tartus kääride teritajat?

Nii, käisin ja uurisin, läksin ise kohale .. võtsin kaasa kehvema kööginoa, pinnisin tublisti, et kuidas ja mis nurgaga teeb 😀 , andsin vana noa, teritas ilusti ära, parem kui poe teritus .. olen väga rahul, hiljem viisin oma teised , damaskuse noad, tegi need ka üliteravaks.. Tõepoolest kasutab vesijahutusega käiakivi. Kääre ta ka teritab, nii ta ütles. Helista/kirjuta ja küsi.. Igaljuhul, olen leidnud endale nugadeteritaja enda linnast. Soovitan ja kasutan edaspidigi tema teenust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.08 13:10; 30.08 13:12; 30.08 19:16; 01.09 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin ka netist teritajaid, kes teritaks nuge Tartus,ega eriti pole kedagist valida, vähe on teenusepakkujaid. Aga proovisin siis seda teenusepakkujat, http://www.takvar.ee — selgub, et koduleht oli kustutatud ( kuna teine suunitlus nüüd omanikul ) ja uus tehtud lisad.ee . Viisin alguses paar vana nuga, millega ise hakkama ei saanud, sinna , et las teritab ja vaatan, kuidas jään rahule. Kohaleviimisel küsis see härra paar täpsustavat küsimust nugade kasutamise kohta, et siis ta teadvat, mis teritusnurka teha.Korjasin järgmine päev noad ära ja tõepoolest, noad, mida arvasin, et viskan ära, ilusti lõikavad, kasutan juba pea kuu aega neid. Viisin siis oma teised 7 nuga ka sinna ja käärid ka mõned, tagasisaades käärid lõikavad nagu uued 😀 . Noad ka kõik ilusti teravad. Mina olen rahul, väga isegi. Nii teeninduse kui rahalises mõttes. Naabrinaine oli kuskil mujal Tartus lasknud teritada, kuskil Turu tänavas.. ta minu peale kade, sest sama kasutuse juures tema noad ei ole enam nii head, kui minu omad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 13:01; 27.08 12:57; 28.08 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korjasin järgmine päev noad ära ja tõepoolest, noad, mida arvasin, et viskan ära, ilusti lõikavad, kasutan juba pea kuu aega neid.

Kuu aega ei lõika ka 1000 eurone kokanuga, ka see tahab igapäevaselt teritamist.
Lihtsalt nii on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korjasin järgmine päev noad ära ja tõepoolest, noad, mida arvasin, et viskan ära, ilusti lõikavad, kasutan juba pea kuu aega neid.

Kuu aega ei lõika ka 1000 eurone kokanuga, ka see tahab igapäevaselt teritamist.

Lihtsalt nii on.

Vaidleksin vastu .. isegi 80 eurine nuga lõikab kuu aega, kõik sõltub ju kasutusest ja mida ja mille peal lõigatakse. 300 eurine n uga , kui on kodukasutuses vaevalt tahab igapäevast teritust, 1000 eurine .. no seda ma ei tea, vahest see siis tahab iga päev teritust 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 13:01; 27.08 12:57; 28.08 20:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kööginugade teritamine- Tartus..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.