Esileht Kodunurk Köögis miski haiseb

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Köögis miski haiseb

Postitas:

Tulin maalt koju ja tundsin juba välisuksel roiskumise haisu. Avasin kohe aknad, viisin prügi välja, pesin prügikastide sahtli ja kõik ämbrikesed, kontrollisin, et puuviljakorvis miski ei mädane. Pesin köögipinnad, vaatasin külmikusse, seal ka polnud midagi… Aga ikkagi miski haiseb ja ma ei saa aru ka, kust see tuleb. Tegin põranda üle, ikka haiseb. Kuhu ma veel peaksin vaatama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 18:36; 14.10 19:44; 14.10 20:21; 15.10 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuusi ümber köögi kraanikausi, äravool äkki, veel on kandidaadid nõudepesunuustik või – lapp.
Prügi, jeerum küll, oleks pidanud ikka enne maale minekut välja viima.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on jah valamuga seotud? Mõnikord võib ka prügi hais ära kaduda alles natuke hiljem.
Keegi kuskil teemas kirjutas, et unustas ükskord söögi ahju ja see haises pärast kohutavalt 😀 Seega, ahju vaatasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiir on kuskile kärvanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prügikastis toidujäätmeid polnud. Olid täisnuusatud salvrätid vaid. Švammid viskasin ka ära. Ahjus pole midagi. Hiiri ei usu, et on; elan paneelmaja kolmandal korrusel ja mitte kunagi pole ühtki hiirt näinud, kuigi jah, välistada ei saa. Mõistus on nüüd otsas, vaatan homme edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 18:36; 14.10 19:44; 14.10 20:21; 15.10 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraanikausi haisuluku ikka lasid värsket vett täis, sa tarkpea?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 19:53; 18.10 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraanikausi haisuluku ikka lasid värsket vett täis, sa tarkpea?

kuidas ta sinu arvates neid prügikaste ja pindasid pesi? käis vannitoas käsna ja lappi loputamas?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasipliit köögis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline köögiviljahais nagu oleks. Paar sibulajunni on küll, aga need ei haise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 18:36; 14.10 19:44; 14.10 20:21; 15.10 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajasin ise ka hiljuti haisu taga. Lõpuks leidsin väga jabura koha pealt mädaneva kartuli. Siis meenus, et millalgi juhtus küll nii, et kartulite kilekott purunes ja need laiali veeresid. Üks sindrinahk jäi peitu tol korral.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti sama häda. Olin paar päeva eemal, astun ühisesikusse ja jube laibahais kargab ninna. Astusin enda korterisse – haisu pole. Eeldasin siis, et naabrite juures haiseb. Möödus paar päeva ja kogu see aeg tundsin ühisesikus seda rõvedat laibakat, aga naabrid liikusid, ei olnud surnud. Kuulsin, et nemad ka muudkui nuuskisid ja süüdistasid arvatavasti mind vastu.

Igatahes lõpuks (nädalaga) hais haihtus. Kes oli süüdi, ei tea. Mina arvan, et kas nemad või mina olime toetanud tilkuva/niriseva prügikoti korraks põrandale või vaibale ja sealt see hais tekkis. Vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kartuleid oleks mina ka pakkunud. Kui need sul kuskil toatemperatuuril seisavad, inspekteeri üle. Teiste all võib mõni mädane sellise haisu tekitada, et jube.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mädanev kartul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesin põrandad, aknalauad, seinad… ja viimasena tuli meelde vahetada kassiliiv. Ei, see ei olnud viimseni täis, aga koos sellega kadus kodust hais.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 18:36; 14.10 19:44; 14.10 20:21; 15.10 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasileke annab mädamuna haisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesin põrandad, aknalauad, seinad… ja viimasena tuli meelde vahetada kassiliiv. Ei, see ei olnud viimseni täis, aga koos sellega kadus kodust hais.

Kas veel idootsemat pereanaist keegi leida suudaks?
Vist mitte.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 19:53; 18.10 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sibul ja kartul olnud, st üks teiste hulgast haisemas.

Aga jah, üks levinum rämeda haisu tekitaja on ikkagi kuskile maha läinud piim. Ma ise piima ei kasuta, probleem puudub, aga vahel mõnes autos kellelgi ümber läinud jne, huhh.

Külmkapil on ka taga üks selline alus, kuhu läheb külmkapi seest nn äravool. Seal võib ka koguneda mingi bakterihunnik, mul korra elus on juhtunud, et ikka väga rämedalt hakkas haisema seal. Hetkel sisseehitatud külmik, ei oskakski lahti võtta seda, et kontrollida ja puhastada sealt tagant.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesin põrandad, aknalauad, seinad… ja viimasena tuli meelde vahetada kassiliiv. Ei, see ei olnud viimseni täis, aga koos sellega kadus kodust hais.

See on tore küll, et lõpuks haisuallika tuvastasid. Aga järgmiseks korraks võin soovitada, et ei tasu vaeva näha avatud pindade pesemisega, need ei hakka iial niimoodi haisema. No kui just töötasapinnale pole lihavedelikku valatud.
Otsida tuleb ikka suuremat roiskuvat ollust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Köögis miski haiseb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.