Esileht Kodunurk Kook

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kook

Postitas:

Aga mina viskasin esmese rabarberikoogi ahju. Värskest kraamist muidugi. Jalutasin eile aias ja märkasin väikeseid jupikesi. Mõnus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 09:26; 01.05 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin juba kaks nädalat tagasi rabarberikooki, samuti oma aia jupikestest 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin ka paar päeva tagasi esimese rabarberikoogi ja -kisselli, mõnus, kevadekuulutaja. 🙂 Siis lugesin, et varakevadel võib rabarberile katteloori peale tõmmata, saaks juba paar nädalat varem kooki teha. Meil, Põhja-Eestis, kus kõik tärkab 2 nädalat hiljem, kuluks see järgmisel aastal küll ära proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma tegin ka paar päeva tagasi esimese rabarberikoogi ja -kisselli, mõnus, kevadekuulutaja. 🙂 Siis lugesin, et varakevadel võib rabarberile katteloori peale tõmmata, saaks juba paar nädalat varem kooki teha. Meil, Põhja-Eestis, kus kõik tärkab 2 nädalat hiljem, kuluks see järgmisel aastal küll ära proovida.[/tsitaat]
Seda loori värki ma teadsin küll, aga mul oli niid kiired nädalad, et koju jõudsin alles magamise ajaks. Aga teismalised tõusid täna kuidagi hea tujuga, ju siis lõhn aitas. Ja ma ei pea enne esmaspäeva kuhugile minema. Soe võiks ju olla, aga see on nagu needus, kui võtan vabad päevad, siis ilm keerab koledaks. Tahaks aias mütata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 09:26; 01.05 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka juba mitu korda teinud. Aga ahju läheb ilma viskamata, milleks toitu loopida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mina viskasin esmese rabarberikoogi ahju. Värskest kraamist muidugi. Jalutasin eile aias ja märkasin väikeseid jupikesi. Mõnus.[/tsitaat]

Ahi jäi ikka terveks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kook

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.