Esileht Beebi ja mitmikud kookon, sleepcarrier vms

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kookon, sleepcarrier vms

Postitas:

Plaanis talvel sündivale beebile osta korviga vanker. Kuid tahaks vähemalt alguses sinna sisse panna veel kookoni, et vajadusel saaks laps pärast jalutuskäiku toas edasi magada. Millist kookonit soovitate? Või oleks asjalik hoopis sleepcarrier? Kookoni saaks vist odavamalt kui sleepcarrieri?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soe magamiskott sobiks ju ka http://www.lastetarbed.ee/tooted/soojakotid-ja-pehmendused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tasuks sel juhul osta kookoniga vanker (mitte korviga)?
Ma ei kujuta ette kui suur see vankrikorv peaks olema, et sinna sisse lisaks lapsele ka mingi kookon või muu kandevahend pressida. Esimesed paar kuud võib-olla mahuks, aga laps ju kasvab.
Muide, osadel korviga vankritel on korvi küljes ka kandesangad. Samas on korvi raami küljest eraldamine ebamugavam kui kookoni vankrist välja tõstmine.
Tean, sest olen mõlemat varianti katsetanud (ühe lapsega oli korviga vanker ja teisel kookoniga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, ma ausaltöäeldes ei soovita seda varianti. Kujuta ise ette, et sa pakid ju lapse niimoodi sisse, et sobiks õues jalutamiseks, ja sisi tood ta tuppa magama, võibolal 1-1,5hmitte 10 min! Okei, teed luku lahti kombel, aga müts? see isegi kõige olulisem! Ja ega see luku avamine ka teabmispalju ei aita. Ikka ole valmis terve uinak maha jalutama, kord päevas kasvõi. Kui ülejäänud uned jäävad lühemaks, pole ka hullu 🙂 Nagunii sellised 3tunniseid uinakuid tegevad lasped on pigem luksus 🙂

Muidu aga kui sa elad korteris, siis soovitan ikkak ostagi kookoniga, niisamagi mugavam, kui saad raami jätta alla ja lapse koos kookoniga tuppa viia, mitte ei ripu laps kuidagi käeotsas ja siis teise käega lohistad vankrit 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olnus nii korviga vanker kui kookoniga vanker (kookon käib siis isteosasse ja korvi polegi). Igal juhul eelistan kookoniga vankrit korviga vankrile. Üks asi on just see kookoniga tuppa toomine. Teine oluline asi: kookoniga vanker võtab autos palju vähem ruumi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 22:43; 29.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Briol on korviga mudelid, mille sisse käib vastsündinu jaoks veel eraldi sangadega kookon. Ma pakun, et umbes kuni 3-kuune mahub sisse. Mudelit ei tea, naabrinaisel oli selline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ta sul õues edasi magada ei võiks koos beebiminitoriga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ta sul õues edasi magada ei võiks koos beebiminitoriga?

Suures linnas korteris elades ei jäta beebit õue üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 22:43; 29.10 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil selline http://lastekaubad.ee/est/tooted/beebikaubad/p/najell-sleepcarrier-hall-7350080240013 ja no üks parimaid oste üldse. Elame samuti linnas, puudub rõdu ja igakord ei ole võimalik lapsega jalutada tunde, Siis tuleme tuppa ja ta saab ilusti edasi magada oma sleepcarrieris. Oleme seda kasutanud ka külaskäikudel ja tundub, et lapsele meeldib seal olla isegi ärkvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud kookon, sleepcarrier vms

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.