Esileht Beebi ja mitmikud Kookoniga vanker ja vastsündinu- riietus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kookoniga vanker ja vastsündinu- riietus

Postitas:

Tere

Kookon ei ole väga paks. Kas külmematel talveilmadel piisab, kui kasutada kookonis tekki või piisab paksemast talvekombekast? Kuidas teie teinud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

defineeri “külmem” talveilm.

Mul ikka kui oli alla -5, siis ka korviga vankris oli lisaks talvekombele lapsel tekk peal (ja lambavill all)(talvekombes oli 1 kiht toariideid). Sõltub ka lapse vanusest, mul mõlemad lapsed olnud suht pisikesed esimesel talvel, nii et käed olid keha ligi kombe sees.

Kui juba -15 või vähem, siis panin ka lisakihi riideid ja -20 ja vähem, läks ka rätik vankrisuu ette.

Samas näiteks teisel talvel olid mõlemad üle aastased ja siis oli väga suur probleem käte soojashoidmisega, kuna nad kippusid käsi teki ja soojakoti seest välja tõstma ja ükskõik mis kindaid proovisin ja mitu paari panin, siis -15 juures läksid käed überkülmaks….

Kõige kindlam on sul lihtsalt katsetada, kui tundub kahtlane, sisi õuest tulles katsud lapse üle, sh kuklapiirkonna ja kui tundub, et on külm, sisi järgmisel kroral rohkem kihte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks last veebruaris sündinud – esimesed 10 päeva ei lubatud üldse välja. Siis vähehaaval harjutasin poole tunni kaupa. Aga kui külmem kui -15 kraadi – siis ka ei lubatud välja.
Mul oli ka kookoniga vanker, kookonisse panin nii kombe (mitte küll talvekombe, vaid pigem k/s kombe) kui ka teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kookoniga vanker ja vastsündinu- riietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.