Esileht Kodunurk Kook/sai, millel saab eel valmis teha ja vajalikul päeval küpsetada?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kook/sai, millel saab eel valmis teha ja vajalikul päeval küpsetada?

Postitas:

Ehk siis täpsemalt seletatuna:
Otsin retsepti, millest saan valmis teha saia või koogi ja pista sügavkülma. Vajalikul päeval eemaldan kile vms. ja pistan ahju.
No nii nagu poes müüdavad pikad saiad ja saiakesed on.

Oskab keegi kommenteerida pärmitaigna panemist sügavkülma?

Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poes müüakse täitsa häid sügavkülmutatud eesti tooteid, kringleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen külmutanud kaneelirulle, enne kerkimist panen külma. Pärast plaadile sulama ja eelkerkima. Vahet ei tuvastanud värske saia vahel.
Samamoodi olen külmutanud juba valmiskringlit ja siis mikros soendanud. See tuleb küll kohe soojana ära süüa, muidu läheb kõvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen külmutanud kaneelirulle ja mingeid pirukaid. Arvan, et ka suurem sai pole huulu, kui külmutada.

Väikesaiade külmutamisel panin lihtsalt valmis vormitud saiad karpi ning sügavkülma. Kui kasutasin, siis sulatasin toas kuni sain need karbist kätte ja üksteise küljest lahti. Siis ladusin plaadile ja panin ahju. Maitsesid nagu värsked saiakesed ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 10:30; 13.12 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan siia juurde, et nt jõulukeeksid teen ma nädal enne jõulu valmis. Ka retsept ütleb seda. Panen valmis keeksid fooliumi sisse, et ära ei kuivaks. Oleme ka uuel aastal vahel viimase nahka pannud ja siiani on väga hästi maitsenud. Kui soovid, siis võin täpse retsepti ka siia panna. Niikuinii pean ta üles otsima, sest nädalavahetusel tuleb juba valmis teha jõuluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 10:30; 13.12 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina soovitan jõulukeeksi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kook/sai, millel saab eel valmis teha ja vajalikul päeval küpsetada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.