Esileht Koolilaps Kool vabatahtlikuks?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kool vabatahtlikuks?

Postitas:

Mida arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida arvate?[/tsitaat]

Ei poolda. Paljas mõte tõstab ihukarvad püsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi rumalamat annab välja mõelda.
Praeguse kohustusliku põhihariduse juures on vähemalt lootus, et mõne lolli vanema lollist lapsest asja saab ja oma eluga tulevikus iseseisvalt toime tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 15:19; 24.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest selline mõte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas aaviksoo uusim valimislubadus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolimajas koolitundides käimine ongi mõnes mõttes vabatahtlik, sest koduõpe on meil ju täiesti lubatud, kui ma asjadest õigesti aru olen saanud. Sellegipoolest on põhihariduse omandamine kohtustuslik ja ma loodan et see nii ka jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne idee ja mõte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamiku probleemide põhjuseks on harimatus. Seega on teadmisi vaja rohkem, mitte vähem. Teadmiste omandamiseks oleme siin ühiskonnas kokku leppinud koolis käimise. Kui midagi paremat välja ei mõtle – koduõpe – siis tuleb käia, midagi ikka külge jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolivaheaeg ju!;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See koolis istumine ja õpetajate terrori (õnneks selliseid õpetajaid pole väga palju) talumine, tekitab küll tunde, et miks ometi peavad vaesed lapsed seda taluma.
Minu lapsel on 2 sellist õpetajat, kes kiusavad ja näitavad OMA võimu. Kui õpetajale miski ei meeldi, siis sätib asjad nii, et veerandihinne tuleks halvem. Ja laps ja lapsevanem ei saa mitte midagi teha kui ära kannatada, sest kooli vahetada ei ole ju mõtet (ei tea kuangi, kas teises koolis hullem pole). Lisaks ei ole ka mitte kellelegi kaevata.

Siis jah tekib mõte, et MIKS küll peavad lapsed seda kannatama. Ja ka vanemad. Keegi ju ei töötaks terrorit tegeva ülemuse all, kui on vähegi võimalus uus töö leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 14:51; 25.10 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuramuse terror?
Hinnete pärast käiakse koolis või? Mina igatahes võtsin vabalt. Ainetes, mis mu lemmikud polnud, lasin südamerahuga neljasid ja kolmesid tekkida. Teadmised on olulised, mitte hinded…
Tehke see oma tibudele selgeks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 15:19; 24.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ju lomult laisk. Ei tea, mida me suure karja lollidega siis peale hakkame, … 20 aasta pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, inimene on loomult laisk. Kui ei ole kedagi, kes hindeid paneks ja takka torgiks, siis inimene ka ei õpi või õpib vaid seda mis endale meeldib ja kerge on. Kui kool oleks vabatahtlik, vedeleks meie lapsed ilmselt enamuse ajast kodus telerist multasid vaadates või hängiksid kaubanduskeskustes. Tulevikus oleks tänavad täis asotsiaalide horde, kellega üksik haritute seltskond peab suutma toime tulla.

Noored, kes on harjunud vabatahtliku kooliga, ootavad ühiskonnalt ilmselt ka vabatahtlikku töökohta:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See koolis istumine ja õpetajate terrori (õnneks selliseid õpetajaid pole väga palju) talumine, tekitab küll tunde, et miks ometi peavad vaesed lapsed seda taluma.
Minu lapsel on 2 sellist õpetajat, kes kiusavad ja näitavad OMA võimu. Kui õpetajale miski ei meeldi, siis sätib asjad nii, et veerandihinne tuleks halvem. Ja laps ja lapsevanem ei saa mitte midagi teha kui ära kannatada, sest kooli vahetada ei ole ju mõtet (ei tea kuangi, kas teises koolis hullem pole). Lisaks ei ole ka mitte kellelegi kaevata.

Siis jah tekib mõte, et MIKS küll peavad lapsed seda kannatama. Ja ka vanemad. Keegi ju ei töötaks terrorit tegeva ülemuse all, kui on vähegi võimalus uus töö leida.
[/tsitaat]
Selliste vanemate pärast võiks kool olla vabatahtlik. Siis ei peaks koolis \”istuma\”, koolis õppimas käiks aga need lapsed, kes õppida tahavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selliste vanemate pärast võiks kool olla vabatahtlik. Siis ei peaks koolis \”istuma\”, koolis õppimas käiks aga need lapsed, kes õppida tahavad.[/tsitaat]
Kui õpetajad teeksid koolis olemise lastele rõõmsamaks, et säde silmis säiliks ka pärast 1. septembrit 1. klassis, siis loomulikult oleks koolis tore. Ja keegi ei räägiks \”terrori\”talumisest, aga mõni tilk tõrva meepotis rikub tuju ära.
Ma olen seetõttu sellel arvamusel, kuna minu lapsel läks kehvasti ja tema klassijuhataja võiks ammu mõne teise töö valida. Ta ei sobi algklasside õpetajaks.
Muidugi on haridus vajalik, aga see võiks tulla nii, et ükski laps ei peaks kannatama õpetajaid, kes ei suhtu lastesse võrdselt või kes arvavad, et 1. klassi laps peab olema kohe 100% veatu/iseseisev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 14:51; 25.10 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui õpetajad teeksid koolis olemise lastele rõõmsamaks, et säde silmis säiliks ka pärast 1. septembrit 1. klassis, siis loomulikult oleks koolis tore. Ja keegi ei räägiks \”terrori\”talumisest, aga mõni tilk tõrva meepotis rikub tuju ära.
Ma olen seetõttu sellel arvamusel, kuna minu lapsel läks kehvasti ja tema klassijuhataja võiks ammu mõne teise töö valida. Ta ei sobi algklasside õpetajaks.
Muidugi on haridus vajalik, aga see võiks tulla nii, et ükski laps ei peaks kannatama õpetajaid, kes ei suhtu lastesse võrdselt või kes arvavad, et 1. klassi laps peab olema kohe 100% veatu/iseseisev.[/tsitaat]

Päris imelik jutt – ühe lapse üks õpetaja on halb ja siis võiks kogu koolisüsteemi ümbermuuta. Enamus õpetajaid on toredad. See konkreetne õpetaja ei kõlba, see ei tee süsteemi halvaks.

Oled ikka kohutav ego maniakk! Mis sulle veel ei meeldi, mida tuleks ümbermuuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Kool vabatahtlikuks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.